iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Стоматологія Dental Art на Позняках

Зміст
  Отримати консультацію
  Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з вами   Стоматологія Dental Art на Позняках: надійна турбота про здоров’я ротової порожнини кожного пацієнта

   Гострий зубний біль, травма зуба, флюс чи раптове виникнення інших стоматологічних проблем часто не залишають часу на пошуки надійної стоматології. Але це зовсім не означає, що можна ризикувати своїм здоров’ям і звертатися за допомогою в першу стоматологічну клініку. Якщо ви перебуваєте в районі Позняки, стоматологія Dental Art стане вашим порятунком. Тут можна отримати кваліфіковану медичну допомогу, періодично контролювати стан ротової порожнини.

   У клініці будуть раді пацієнтам із інших районів Києва. Краще витратити час, щоб дістатися стоматології, ніж зіткнутися з наслідками некваліфікованого лікування.

   Чому варто звернутися до клініки

   У Києві є багато стоматологічних кабінетів, що ускладнює пацієнтам вибір. На тлі конкурентів послуги стоматології Dental Art вигідно відрізняються такими перевагами:

   Тут працює кваліфікований досвідчений персонал. Лікарі постійно відвідують різні семінари, включаючи закордонні, освоюють нові методики та технології, впроваджуючи їх у повсякденну практику. Для фахівців “Дентал Арт” немає дрібниць. Для них важливо все, що дозволяє забезпечити здоров’я та гарну усмішку.

   Кабінети оснащені найсучаснішим високотехнологічним обладнанням закордонного виробництва. У процесі використовують якісні матеріали. Це дозволяє проводити ефективне лікування, протезування та інші стоматологічні маніпуляції.

   Усі інструменти перед використанням стерилізуються (5 етапів) та поміщаються у вакуумні упаковки. У клініці завжди дотримуються санітарних норм і правил, обробляють всі контактні поверхні після кожного клієнта.

   Надаються гарантії на послуги. Впевненість у використовуваних матеріалах, досвіді та кваліфікації фахівців дозволяє гарантувати якість роботи.

   Клініка цінує час своїх клієнтів. Записавшись на прийом, ви не чекатимете у черзі.

   У стоматології кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід. Крім того, лікарі шукають баланс між матеріалами та ефективністю маніпуляцій, що дозволяє пропонувати доступні послуги.

   Усі види стоматологічних послуг

   Похвалитися ідеальними зубами сьогодні можуть не всі. Робота стоматологів Dental Art націлена на те, щоб повернути здоров’я ротової порожнини кожного пацієнта, покращити естетичні якості посмішки. Клініка надає низку послуг:

   • Терапевтичне лікування. Передбачає діагностику, усунення карієсу, пульпіту, періодонтиту, художню реставрацію зубів. У стоматології є послуга лікування каналів під мікроскопом, що дозволяє провести ендодонтичні маніпуляції максимально точно та ефективно. Виконується також глибоке фторування зубів, коли їх насичують фтором та кальцієм, що сприяє зміцненню емалі.
   • Професійна гігієна. Процедура чищення зубів проводиться в комплексі лікування певних захворювань ротової порожнини, а також з метою профілактики карієсу та запалень ясен. В результаті її виконання усуваються наліт і зубний камінь, емаль стає на кілька тонів світлішою. Лікар може рекомендувати ультразвукову чи чистку Air Flow. Найкращого результату можна досягти в ході комплексної процедури. Чищення в клініці також проводять із застосуванням апарату Perio Flow.
   • Пародонтологія. Фахівці «Дентал Арт» займаються діагностикою та лікуванням різних захворювань тканин пародонту, а також профілактичними заходами щодо запобігання розвитку хвороб ясен.
   • Ортодонтія (виправлення прикусу). Послуга передбачає діагностику, застосування методів профілактики та лікування зубощелепних аномалій. Для виправлення прикусу використовуються ортодонтичні пластинки, різні види брекет-систем, капи. Можуть також встановлюватися спеціальні мікроімпланти та незнімні апарати.
   • Дитячий прийом стоматолога. Лікувати молочні зуби не менш важливо, ніж постійні. У Dental Art вміють перетворювати похід дитини до стоматолога на захоплюючу гру. Йому дають можливість адаптуватись до нової обстановки. Якщо дитина ніяк не йде на контакт, батькам можуть запропонувати провести лікування під седацією.
   • Хірургічна стоматологія. Коли усунути патологію за допомогою терапевтичних методів не вдається, вдаються до оперативного втручання на твердих або м’яких тканинах ротової порожнини. Видалення зубів, пластика вуздечки, кюретаж ясен та інші хірургічні маніпуляції успішно виконуються стоматологами-хірургами клініки.
   • Імплантація зубів. На жаль, не всім вдається зберегти цілісність зубного ряду. Послуга дає змогу виправити ситуацію. Сьогодні це один з найефективніших та найкомфортніших способів відшкодувати віддалений зуб. За потреби виконується пластика кісткової тканини.
   • Протезування зубів. Лікар за допомогою ортопедичних конструкцій відновить зруйновані чи втрачені зуби. Фахівці «Дентал Арт» складуть індивідуальний план лікування у кожному конкретному випадку.
   • Знімне протезування. Методики застосовуються за відсутності кількох зубів, і навіть за повної адентії. Сучасні протези легкі та зручні у використанні. Їх важко відрізнити від природних зубів.
   • Знеболення. Хоча багато пацієнтів асоціюють лікування зубів з болем, сучасна стоматологія має різні методи, які дозволяють проводити маніпуляції без зайвого дискомфорту. Препарат та дозування підбирають для кожного пацієнта окремо з урахуванням особливостей організму.

   Лікарі в Dental Art володіють передовими технологіями та зможуть допомогти навіть у тяжких випадках.

   Етапи лікування

   Лікування в стоматології проводиться за такою схемою::

   1. Знакомство с врачом. На этом этапе стоматолог собирает анамнез. Пациент должен рассказать о своих жалобах, о времени проявления неприятных симптомов и т. д.
   2. Діагностичні заходи. Спочатку лікар проведе візуальний огляд ротової порожнини, використовуючи стоматологічне дзеркало. За потреби роблять рентген.
   3. Упорядкування плану. Лікар визначає перелік необхідних маніпуляцій. Усі дії узгоджуються із пацієнтом. На цьому етапі він може дізнатися про ціну лікування.
   4. Надання допомоги. У призначений час проводять терапевтичне чи хірургічне лікування..

   Залежно від маніпуляцій стоматолог може призначити наступну дату контрольного візиту. Потім відвідувати стоматологію з профілактичною метою потрібно хоча б кожні півроку..

   Як потрапити на прийом до стоматолога

   Щоб записатися до лікаря, достатньо зателефонувати до клініки та погодити з адміністратором дату відвідування. “Дентал Арт” працює без вихідних, щоб кожен зміг отримати своєчасну допомогу. Якщо вас нічого не турбує, все одно не відкладайте візиту до стоматології. Багато захворювань на початкових етапах мають прихований характер. Крім того, лікування своєчасно виявленої патології обійдеться вам недорого, порівняно із занедбаною хворобою, коли передбачається тривала терапія.

   Залишити відгук
   Оцініть
   Статті по темі
   Блювотний рефлекс при лікуванні зубів: як подолати проблему
   Перелом кореня зуба: чи можна врятувати зуб, які є методи діагностики та лікування
   Зубна щітка для брекетів та її фото – як користуватися йоржиком
   Що таке ясенна посмішка – чому з’являється, і як її виправити
   Занедбаний карієс: чим небезпечне захворювання і що робити для його усунення
   Кіста після видалення зуба: хто винний і як лікувати захворювання
   Брекети чи вініри – що краще вибрати
   Чому з’являються тріщини в куточках губ і як їх лікувати
   Чому натирають знімні зубні протези та що робити в такому разі
   Хірургічні шаблони імплантації зубів
   Фторування зубів у дітей: навіщо покривати емаль лаком і на який ефект чекати від процедури
   Отёк после удаления зуба это нормально, или нет
   Набряк після видалення зуба це нормально, чи ні
   Причини неприємного запаху з рота
   Причини неприємного запаху з рота
   Види седації, які застосовуються в стоматологічній практиці
   Седація – безпечна альтернатива загальному наркозу
   Кофердам – що це таке й навіщо застосовується при стоматологічному лікуванні
   Коронки на імпланти. Види, переваги та недоліки. Як встановлюються
   Через який час після видалення зуба можна ставити імплант
   Видалення зубів під час вагітності: рекомендації лікаря
   Скільки часу болять ясна після видалення зуба
   Брекети: чи боляче ставити, носити та знімати
   Цирконієві коронки: фото до та після
   Скільки коштують брекети на зуби: ціна для підлітка
   До скільки років ростуть зуби мудрості
   Стоматит при вагітності: як і чим можна лікувати
   Болить зуб при натисканні: чому, що робити
   Гіпоплазія емалі зубів у дітей: лікування та фото
   Чому у дитини з рота пахне ацетоном, як лікувати
   Запалення кореня зуба: симптоми захворювання та способи домашнього лікування
   Зуб мудрості росте і болить ясна: що робити, як зняти біль
   Лізуть зуби: симптоми у дитини, схема та послідовність
   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!