iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Петросян Борис Павлович

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Засновник, головний лікар, хірург-імплантолог
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Кримський державний медичний університет ім. С.І.Георгієвського

Сертифікат: Хірургічна стоматологія
Відгуки про Фахівця
Anastasiia Khorechko
20.01.2022

Стоматологія найвищого рівня! Чудові лікарі та висока якісь обслуговування. Окреме "дякую" Борису Павловичу, який видалив мені всі зуби мудрості швидко, безболісно та з мінімальними наслідками. До того ж, дуже приємно, коли наступного дня телефонують, щоб дізнатися про самопочуття пацієнта. Рекомендую!

Sergio I
17.01.2022

7 років тому ставив імплант у Бориса Павловича у Щасливому. Сьогодні приїхав з іншого кінця міста, щоб поставити другий. Найкращі рекомендації

Aleks Klymenko
14.12.2021

Dental Art у Щасливому, дякуємо за професійний підхід у лікуванні та протезуванні. Користуємося послугами стоматології вашої клініки всією сім'єю протягом багатьох років. Зникає біль та сумніви при спілкуванні з Вашими хігургами та ортопедами, з'являється посмішка та впевненість, що наш "жувально кусальний апарат" у надійних руках професіоналів. Великі молодці та справжня команда Петросяна Бориса Павловича ЗНАЮТЬ, ВМІЮТЬ І РОБЛЯТЬ нас "стоматощасливими". Із вдячністю!

Nataliya
14.12.2021

Седація-ефективний метод для видалення зубів мудрості.Панічно боюся стоматологів,але завдяки кваліфікованому стоматологу-хірургу Борису Павловичу та лікарю- анестезіологу Сергію Полушведкіну,все пройшло швидко та безболісно.Навіть "виспатися" встигла🥱Дякую за комфортний прийом та безболісну процедуру.

Валентина Іващенко
28.10.2021

Чудова клініка , з професійними, відповідальними , тактовними спеціалістами , та атмосферою прогресивної молодості і доброти. Неперевершений майстер своєї справи хірург - імплантолог Борис Павлович Петросян ! Надзвичайно віртуозний у своїй спеціалізації ортопед Тарас Анатолійович Шевченко . Талановита і відповідальна терапевт Людмила Григорівна Герега. Парадонтолог Ганна Ашотівна завжди знає вихід з самої складної ситуації , з добротою , теплом , чарівною посмішкою та впевненістю. Чудовий адміністратор Марина Богданова. Спілкування з Вами це не лише вирішення моїх стоматологічних проблем , а й задоволення. Приємно, що колектив так кваліфіковано підібраний та працює злагоджено, як одна команда.

Vadim Dzuban
11.10.2021

Хочу висловити величезну подяку хірургові Борису Павловичу! Сьогодні видаляли зуб, зробили все швидко, все строго та спокійно. Лікар професіонал своєї справи! Спасибі вам велике! І в реєстратурі і на прийомі все ввічливі і розуміють! Однозначно всім раджу)))

Ольга Главізіна
02.10.2021

Хочу сказати Величезне Дякую стоматологічній клініці Дентал Арт в селі Щасливе! А конкретно - Анні Бакуліної і Борису Петровичу (головному хірургу) - ви не просто врятували мене від зубного болю, а й допомогли мені позбутися від багаторічного панічного страху перед стоматологами ... Так, дорого дуже, але видалили безболісно, ​​вчасно без наслідків.Я дуже задоволена, що звернулася в цю клініку, мені дуже сподобалися лікарі, які займалися мною, це кваліфіковані фахівці, дуже ввічливі та тактичні.Буду рекомендувати вас усім.Велика подяка вам!

Анастасія Ксендзова
01.10.2021

Відмінний сервіс, хороша клініка. Їжджу сюди з Києва за гарними фахівцями ☺️Окреме дякую Петросяну Борису Павловичу! Видаляла два зуба мудрості відразу, все пройшло добре) Окреме дякую за моральну підтримку, в цих справах це важливо))

BCW
28.09.2021

3й рік рятують і переробляють важкі зуби. Вдалося без видалення закрити під коронки те, що інші лікарі видалили б відразу. Дякую і і низький уклін за професіоналізм Олександру В'ячеславовичу і Борису Павловичу!

Єжи Шелегман
30.08.2021

Друзі, я вже кілька років є пацієнтом даної клініки, ще з Щасливого. І за цей час, в силу різних причин, доводилося звертатися в інші різні клініки в т.ч. і за кордоном, але кожен раз переконуюся, що краще ніж тут мене не лікують ніде. Тут все ідеально. Починаючи з дівчаток на реєстрації, які зроблять все щоб знайти для Вас найзручніший час (аж до зміни графіка, якщо це можливо і Вам саме ТАК буде зручно), включаючи мега круте обладнання та індивідуальні, одноразові інструменти! Навіть металеві !!, закінчуючи, і це САМЕ ГОЛОВНЕ, професіоналізмом докторів !! Я був пацієнтом і терапевтів, і хірургів, і ортодонта тому можу говорити впевнено. Окреме спасибі Борису Павловичу! Якщо Ви шукайте грамотного, досвідченого, інтелігентного, впевненого і відповідального за свої дії доктора, Вам сюди! І, до речі, свою п'ятирічну дочку я, зі спокійною душею, вожу саме сюди! ..а сьогодні у мене мінус три (дуже давно просилися на вихід) зуба мудрості НА ОДНОМУ ДИХАННІ !!! що і послужило причиною даного відгука! Велике вам спасибі! Ах так ..., ціни ....... - повірте ВОНО ТОГО ВАРТО!

Лариса Кошова
28.07.2021

Дуже хороша стоматологія! Відвідує вся наша сім'я. Лікарі всі добрі, а особливо рекомендую ортопеда Шевченко Т.А., терапевта Недуга А.В. і хірурга Петросяна!

Ірина Володимирівна
21.06.2021

Відвідувала лікаря хірурга, Петросян Б.П., хірург від бога. Вирвав зуби за лічені секунди)) Тепер я знову не боюся стоматологів😀 Однозначно рекомендую

Олена Строя
24.02.2021

Мега професійні, уважні і акуратні лікар Іріне и асистент Дарина! Дуже рекомендую!!! А хірург Борис Павлович просто чарівник - за один раз видалив 4 зуба мудрості. Все якісно и професійно!!!

Галина Журавльова
27.01.2020

Стоматологія для тих, хто цінить комфорт, професійність, уважність усіх працівників закладу до себе. Приходжу, як до друзів, які підтримають, навіть тоді, коли знаєш, що потрібно набратися терпіння, а то і сміливість. 🤗 Мені довелося встановлювати імпланти, робити стоматологічні операції, проводити ендо лікування під Мікроскопом, і попереду ще протезування. І я довіряю чудовій команді Dental Art, їх керівникам - Петросянам Борису та Арсену. Сподіваюся на чудовий результат та білосніжну посмішку!

Олексій Вакулюк
15.01.2021

Давно користуюся послугами цієї клініки. Дуже уважне ставлення до пацієнтів, якісне лікування. Все лікарі які мене лікували високого рівня. Борис Павлович, Анна Ашотівна, Людмила Григорівна - вищий пілотаж у своїй справі. Усім дуже дякую.

Сергій Заярський
12.01.2021

Дякую всім лікарям, які проводили лікування. Вся класні, хороший професіоналізм Дуже сподобався хірург Борис Павлович і Артем Володимирович, і окреме спасибі Ганні Ашотівні.

Людмила Долінчук
29.12.2020

Хочу подякувати чарівному лікарю-хірургу Борису Павловича за швидке і безболісне видалення 4-х зубів мудрості. Все зроблено професійно, швидко, в дуже комфортній атмосфері і головне без ускладнень і антибіотиків. Велика вдячність терапевту Олександру Вячеслававичу, «ювеліру в стоматології», за індивідуальний підхід та професійність. Незважаючи на патологічну чутливість зубів, навіть в умовах анестезії, лікар відреставрував кожен хворий зубчик. Сміливо можна довіряти навіть найскладніші ситуації. Клініку роблять люди, тут працюють професійно і асистенти і дівчатка на рецепції. Дуже гарні емоції після візитів стоматології Дентал Арт. Лікування тривало майже три місяці. Бажаю здорових посмішок!:)

Natalia Savchenco
22.12.2020

Мій онук відвідував ортодонта протягом 2 років. Результат здивував, все відмінно. Лікарі - професіонали своєї справи. Особлива подяка Борису Павловичу.

Марина ФІль
17.12.2020

Це дуже гарне місце. Привітні адміністратори Наталія і Анжеліка завжди допоможуть і підкажуть. Лікар і асистент працюють на одному диханні і чітко розуміють один одного. Не раз було, що засинала у них в кріслі. Хочу подякувати Марії Сергіївні і Олександру В'ячеславовичу! Дуже акуратні і дбайливі лікарі. Так само хочу сказати велике спасибі Борису Павловичу і Арсену Павловичу - пояснили все зрозумілою мовою і розписали подальше лікування. Не думаю, що зможу довірити своє здоров'я комусь, крім цієї команди професіоналів!

Dmytro Pavlushchenko
02.12.2020

у клініці привітний персонал та чудовий сервіс! дякую Борису Павловичу за розгорнуті відповіді на всі запитання.

Ксенія Магера
25.11.2020

Борис Павлович справжній професіонал своєї справи, зробив кісткову пластику і поставив імплант всього за 1 годину! І це було зовсім не боляче! Я дуже рада що потрапила до такого професіонала! І сміливо можу радити клініку Dental Art! Це найкраще що може статися з вашими зубами! Дякую!!

Olena Kolomiiets
22.11.2020

Клініка високого рівня! Обслуговування, лікарі і ресепшн дівчата - все супер! Лікую зуби з вересня, дуже задоволена і однозначно буду рекомендувати друзям і знайомим!!! Борис Павлович взагалі молодець - перед видаленням підтримає і налаштує на позитивний лад, все проходить швидко і легко. Побільше б таких лікарів!

Наталія Шевченко
17.11.2020

Особисто я про цю стоматологію можу залишити дійсно розгорнутий відгук. Починаючи з хірурга, який видалив мені 4 зуба мудрості (низький йому уклін за виконану роботу) і закінчуючи терапевтами, які так ретельно і педантично чистять канали та ставлять пломби (була у чоловіка і у жінки по 2 рази у кожного). При записі навіть не питаю до кого мене записали, так як вже з досвіду знаю, що робота буде виконана на всі 100. Дівчата на рецепшені завжди привітні, підкажуть і проконсультують з усіх стоматологічних питань. Загалом якщо в двох словах - Чисто, стерильно, індивідуальний підхід до кожного гостя. Якісно

Марія Пономарь
10.11.2020

Коли дізнаються про самопочуття на наступний день-це любов!! Була у Іріни Валер'янівни і в Бориса Павловича, дуже задоволена фахівцями

Illia Karamavrov
31.08.2019

Був на прийомі у лікаря Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один був дуже в невигідному становищі. Операція пройшла успішно, швидко і якісно. Загоюється все відмінно, четвертий день зараз. Дякую доктору и його чудовій асистентці. І всьому колективу, хто брав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонту, класна, приємна клініка. Чисто і сучасно!

MARS FIRE
29.08.2019

Потрапив до клініки випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, то як це зробили швидко і професійно був приємно здивований, думав довше.. Я дуже вдячний Борису Павловичу і Яні! Зробили не те що добре а професійно, швидко... Загальне перше враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, спасибі Вам хочу відзначити інтер'єр, простий лаконічний тут приємно знаходитися, на лікарню не натяку, столик для діток. Хороших Вам клієнтів, і добра

Тамара Олефіренко
27.07.2019

Лікарі від Бога! Лікували зуби у Бориса Павловича та Арсенія Павловича. Професійно , безболісно , якісно. Дякуємо що робите Світ прекраснішим! З вами посміхатися життю стало приємніше:)

Helen
03.07.2019

Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям і знайомим. Доктора-професіонали своєї справи. Прекрасне ставлення до пацієнтів. Окреме спасибі лікарям Іріне і Борису Павловичу за професіоналізм, уважність і турботу під час проведення стомат. процедур! Лікування проходила в філії (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, до речі, дуже приємні!

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!