iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Розказуємо

Статті

Цирконієві коронки: фото до та після

31-08-2022 14:33

Зараз світова стоматологія, активно розвиваючись, відкриває для практичного застосування нові якісні хімічні сполуки, призначені для створення сучасних ортопедичних конструкцій.

Скільки коштують брекети на зуби: ціна для підлітка

13-08-2022 14:27

Неправильний прикус внаслідок формування зубощелепних аномалій нині медики спостерігають у багатьох дітей. Причинами цього є тривале використання сосок, смоктання пальців, порушення звичайних термінів прорізування зубів, часті запальні процеси в горлі та носі, тривала відсутність твердої їжі в щоденному раціоні дитини

До скільки років ростуть зуби мудрості

01-08-2022 14:12

З 32 зубів, що є в нормі в ротовій порожнині людини, 28 з'являються в дитинстві, тоді як інші – переважно у віці 20–30 років, а іноді – після 40. Внаслідок пізнього прорізування вони називаються «зубами мудрості».

Стоматит при вагітності: як і чим можна лікувати

22-07-2022 09:07

Стоматит під час вагітності сигналізує про розвиток запального процесу у ротовій порожнині. Ігнорування походу до лікаря призведе лише до посилення неприємних симптомів, ускладнень, які викличуть складніше, тривале лікування. Майбутнім мамам важливо бути особливо уважними до будь-яких порушень в організмі

Болить зуб при натисканні: чому, що робити

10-07-2022 08:55

Зубний біль при натисканні - поширена проблема, з якою пацієнти звертаються до стоматологічної клініки. Причин неприємних відчуттів багато: від неправильно встановленої пломби до розвитку запальних процесів. Також дискомфорт може з'явитися у зубі, який виглядає здоровим

Гіпоплазія емалі зубів у дітей: лікування та фото

01-07-2022 08:45

Здоров'я зубів – один з ключових факторів повноцінного життя. Важливо зберегти цей ресурс у дитячому віці, прищепити дитині навички правильного догляду за порожниною рота, донести значущість регулярної профілактики

Чому у дитини з рота пахне ацетоном, як лікувати

30-06-2022 15:30

Практично кожній мамі та кожному татові знайома неприємність, коли у дитини погіршується самопочуття, підвищується температура, а з рота чути різкий запах. Він нагадує мочені яблука чи ацетон. Нерідко є супутні симптоми – блювання, біль у животі, діарея. Запах ацетону у дитини з'являється не внаслідок хвороби.

Запалення кореня зуба: симптоми захворювання та способи домашнього лікування

22-06-2022 15:23

Зубний біль є одним з найнеприємніших, але при цьому розповсюджених […]

Зуб мудрості росте і болить ясна: що робити, як зняти біль

15-06-2022 15:17

Зуби мудрості починають закладатися пізніше за інших і прорізуються останніми. Вік, коли вони починають непокоїти, у кожного індивідуальний, але найчастіше з проблемою стикаються в період від 17 до 30 років.

Лізуть зуби: симптоми у дитини, схема та послідовність

10-06-2022 11:36

У скільки років лізуть зуби у новонароджених? Цим питанням цікавляться майже всі батьки. Зачатки зубів формуються у малюка ще в утробі матері. Пробиватися назовні вони починають у віці 6–8 місяців

Найбільш ефективні вітаміни для зубів дорослим та дітям

10-06-2022 11:29

Карієс, підвищена чутливість емалі, кровоточивість ясен – це далеко не весь перелік стоматологічних проблем дітей та дорослих. Однією з причин неприємностей є нестача вітамінів та корисних мікроелементів

Гнійник (утворення свища або абсцесу) на яснах у дитини: чим небезпечний і як лікувати

10-06-2022 11:22

Гнійник на яснах у дитини – дуже поширене явище в дитячій стоматології. Він має вигляд невеликої шишечки, під якою нерідко видніється гнійний вміст білого кольору. Абсцес є формою прояву захисних функцій імунної системи, що реагує на інфекції.

Стоматологія Dental Art на Позняках

07-03-2022 16:08

Стоматологія Dental Art на Позняках: надійна турбота про здоров’я ротової […]

Чи є нерв у молочних зубах і як його видаляють

09-02-2022 16:25

Часто у батьків виникає питання, чи є у молочних зубах нерв. Сьогодні поширено багато міфів із цього приводу. У дитячих зубах також є нервові пучки, які є важливими їх структурними елементами. Інакше як би виникав зубний біль і як би ріс дентин, харчування якого відбувається через кровоносні судини та пульпу?

Перша зубна щітка дитини – 3 основні критерії вибору

07-02-2022 15:33

Придбання першої зубної щітки – це подія, тому що від того, наскільки правильно батьки зроблять вибір, залежить здоров'я зубів і м'яких тканин рота їх малюка. Щоб не помилитися при різноманітності подібних інструментів, варто на дитячому стоматологічному прийомі отримати консультацію у спеціаліста.

Імпланти Straumann: поєднання швейцарської якості та довічної гарантії

05-02-2022 14:59

Імплантація зубів — один із найпопулярніших та найефективніших способів заповнення зубного ряду. Фахівці радять проводити її якнайшвидше не тільки в естетичних цілях. Річ у тому, що в області відсутнього зуба згодом атрофується кісткова тканина, порушується прикус та виникає багато інших проблем. Від якості обраної конструкції багато в чому залежить приживаність і термін її служби.

Сріблення чи фторування — що краще?

02-02-2022 14:16

Молочні зуби більш схильні до карієсу, оскільки їхня емаль тонка і має пористу структуру. Важливо запобігти захворюванню або виявити його якомога раніше, адже у малюків воно швидко прогресує. Сучасна стоматологія пропонує різні методи профілактики й призупинення патологічного процесу, що дозволяють усунути проблему з мінімальним втручанням.

Дентофобія – коли лікувати зуби надто страшно

30-01-2022 13:09

Попри те, що сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед і більшість процедур проходять для пацієнта без сильного дискомфорту, багато хто досі боїться відвідувати стоматологічний кабінет. У деяких людей це відчуття пов'язане не просто з тривожністю та острахом, що виникає перед невідомим.

Адгезивний мостоподібний протез: відгуки та фото про адгезивне протезування зубів

25-01-2022 10:50

В арсеналі сучасної стоматології є різні способи відновлення цілісності зубного ряду. Часто із цією метою застосовують мостоподібні протези. Звичайний міст передбачає використання сусідніх зубів як опору, що передбачає їхнє препарування. Якщо згодом потрібно змінити вид протезування, то доведеться відновлювати й сусідів.

Що таке відкритий та закритий кюретаж ясен і коли він застосовується

20-01-2022 09:53

У нормі пародонтальні кишені мають від 1 до 3 мм завглибшки. При запальних захворюваннях ясен, зокрема пародонтиті, їх розміри збільшуються. У таких кишенях застрягають частинки їжі, активно розмножуються бактерії. Це призводить до посилення запального процесу.

Альвеоліт після видалення зуба: фото, лікування, суха лунка

15-01-2022 09:13

На жаль, врятувати зуби виходить не у кожному разі. Іноді доводиться проводити видалення. Після процедури в лунці, що з'явилася, повинен сформуватися згусток крові, що захищає її від проникнення бактерій. Під ним утворюватиметься здорова тканина. Якщо з певних причин цей процес порушується, то розвиваються ускладнення.

У якому віці ставлять брекети дітям

10-01-2022 08:16

Батьки, які дбають про здоров'я своєї дитини, повинні відвідати ортодонта з метою унеможливлення патологій прикусу. Якщо вони присутні, необхідно своєчасно провести лікування. Подібні патології не тільки провокують психологічний дискомфорт, а й негативно впливають на стан порожнини рота – порушується здоров'я зубів, виникають проблеми з м'язами та суглобами, перевантажуються окремі ділянки зубного ряду.

Що лікує лікар-пародонтолог та у яких випадках до нього звертатися

05-01-2022 18:58

У стоматології є терміни, які малознайомі звичайним людям. Багатьом відомо, хто такий лікар-стоматолог, але про інших фахівців, які теж займаються здоров'ям ротової порожнини, знають далеко не всі. Допомогти впоратися з багатьма проблемами може пародонтолог. Хто це і що лікує цей лікар? Дізнаймось більше.

Скрегіт зубами у дітей: причини та наслідки, як розпізнати проблему

31-12-2021 10:27

Коли малюк засинає, настає найщасливіший час для батьків. Але й він може бути зіпсованим, адже іноді спостерігається скрегіт зубами у дитини навіть під час глибокого сну. Ці неприємні звуки деякі діти видають і вдень, що свідчить про розвиток патології.

Як полоскати рот «Хлоргексидином» після видалення зуба — 4 основні правила

27-12-2021 09:37

Після видалення зуба кожен пацієнт прагне прискорити процес загоєння ясен. Раніше стоматолог обов'язково після хірургічного лікування давав рекомендації щодо полоскання ротової порожнини, але сучасні протоколи унеможливлюють подібні призначення, якщо відсутні чіткі медичні показання.

Про що говорять тріщини на язиці: норма та патологія?

21-12-2021 18:11

На прийомі у будь-якого лікаря пацієнт повинен показати йому язик, адже візуально за його зовнішнім виглядом можна визначити стан здоров'я людини. Якщо є тріщини на язиці, це привід пройти повноцінне обстеження.

Клацає щелепа під час жування — 6 причин, діагностика та лікування

18-12-2021 17:37

Під час розмови, вживання їжі, позіхання можна почути характерний звук, що виходить зі скронево-нижньощелепного суглоба. Зазвичай на нього не звертають уваги, тому що біль відсутній, та й трапляються клацання непостійно.

Шинування зубів після брекетів – навіщо встановлюють шину

15-12-2021 15:54

Єдиним ефективним способом виправлення неправильного прикусу можна вважати встановлення та носіння брекетів. Але навіть дотримання призначених термінів носіння ортодонтичної конструкції не означає завершення процесу лікування.

Термін служби імплантів зубів — 6 способів як його збільшити

12-12-2021 14:45

Протезування у стоматології давно перестало обмежуватися виготовленням знімних протезів. Зараз популярності набула імплантація зубів — дорога процедура, яка відрізняється відтворенням будь-якої кількості зубів, а також передбачає вживлення титанового гвинта та тривалий період його приживлення до установки коронки.

«Рихлість» та кровоточивість ясен як симптом 3 стоматологічних захворювань

09-12-2021 14:16

Більшість дбають про здоров'я власних зубів, але забувають про необхідність догляду за яснами. Адже саме захворювання цієї частини ротової порожнини — часта причина розхитування та випадання зубів.

Професійний огляд
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!