iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Розказуємо

Статті

Чому натирають знімні зубні протези та що робити в такому разі

25-12-2022 15:18

Знімні протези часто використовуються для заміщення втрачених зубів. Вони дають можливість забезпечити необхідну функціональність та естетичність зубним рядам. Але таке протезування має низку особливостей.

Хірургічні шаблони імплантації зубів

25-12-2022 15:14

Імплантація зубів — це хірургічна процедура, яка потребує максимальної точності. Результат багато в чому залежить від професійних навичок лікаря та застосування надійних методик. Щоб мінімізувати ризики, у процесі виконання процедури використовується хірургічний шаблон для імплантації зубів.

Фторування зубів у дітей: навіщо покривати емаль лаком і на який ефект чекати від процедури

13-12-2022 15:24

Емаль дитячих зубів відрізняється пористістю та високою сприйнятливістю до проникнення шкідливих мікроорганізмів. Тому маленькі пацієнти особливо схильні до ризику розвитку карієсу.

Отёк после удаления зуба это нормально, или нет

Набряк після видалення зуба це нормально, чи ні

25-11-2022 12:28

Нерідко після видалення зуба щока німіє та опухає. У багатьох випадках такий стан є нормальною реакцією організму. Але іноді набряк після видалення зуба може вказувати на розвиток ускладнень. Необхідно уважно спостерігати за своїм станом, щоб вчасно звернутись до стоматологічної клініки. У яких випадках не треба лякатися, а коли варто записатися до лікаря? Спробуємо розібратися разом.

Причини неприємного запаху з рота

Причини неприємного запаху з рота

15-11-2022 10:54

Неприємний запах з рота часто можна помітити після пробудження. Достатньо почистити зуби, і він зникає. Але буває, що небажаний симптом спостерігається протягом дня і не усувається після чищення зубів та полоскань. У такому разі йдеться про галітоз — запах з рота, який є ознакою якоїсь хвороби чи патології. Несвіже дихання може спостерігатися у дітей та дорослих.

Види седації, які застосовуються в стоматологічній практиці

Седація – безпечна альтернатива загальному наркозу

05-11-2022 10:03

Щоб забезпечити здоров'я ротової порожнини, не тільки важливий ретельний догляд, але й потрібні регулярні профілактичні огляди у стоматолога, а також виконання лікувальних процедур за необхідності. Часто через страх перед маніпуляціями візит до лікаря відкладається. За наявності захворювань це загрожує ускладненнями.

Кофердам – що це таке й навіщо застосовується при стоматологічному лікуванні

20-10-2022 14:06

Кофердам – це тонкий шматок еластичного матеріалу, який використовується в стоматології для ізоляції одного або кількох зубів від ротової порожнини. Таке пристосування – далеко не новинка. Подібна практика існує вже багато років і є ефективною методикою запобігання зараженню бактеріями при лікуванні зубів.

Коронки на імпланти. Види, переваги та недоліки. Як встановлюються

10-10-2022 14:02

Люди втрачають природні зуби з різних причин. Кожна стоматологічна клініка пропонує кілька способів відновлення, відповідну методику підбирають залежно від ситуації. Якщо не можна повернути функції та привабливий вигляд, тоді встановлюють коронки на імпланти

Через який час після видалення зуба можна ставити імплант

10-10-2022 13:54

Якщо з якоїсь причини стоматологу довелося видалити зуб у стоматологічній клініці, пацієнт хоче встановити імплант якнайшвидше. Порожнє місце негативно позначається на естетиці посмішки, а також викликає дискомфорт при кусанні та жуванні. Подібна проблема у будь-якому віці може стати причиною погіршення емоційного стану та навіть сорому.

Видалення зубів під час вагітності: рекомендації лікаря

20-09-2022 13:43

Вагітність – особливий період у житті кожної жінки. У цей час відбуваються глобальні для організму фізіологічні, гормональні зміни. Будь-яке лікувальне втручання, кожна маніпуляція повинні проводитися лише після ретельного обстеження, індивідуальної діагностики. Видалення зуба – одна зі стандартних стоматологічних процедур, але майбутній матері проводити її бездумно не можна.

Скільки часу болять ясна після видалення зуба

10-09-2022 13:36

Екстракція (видалення зуба) – операція, після якої може спостерігатися болючість у причинному місці. Як довго болять ясна після операції, у яких випадках варто терміново звертатися до лікаря, якщо біль не припиняється тривалий час? Як зменшити неприємні болючі відчуття? Які дії будуть ефективними для їхньої профілактики та лікування? На ці та інші запитання ви знайдете відповіді в цій статті.

Брекети: чи боляче ставити, носити та знімати

01-09-2022 13:28

Усмішка — невіддільний компонент впевненості в собі. Вона не просто є індикатором емоцій, а а сигналізує про стан здоров'я. Розвиток науки та сучасних технологій дозволяє відновити естетику зубного ряду навіть за умови складних порушень

Цирконієві коронки: фото до та після

31-08-2022 14:33

Зараз світова стоматологія, активно розвиваючись, відкриває для практичного застосування нові якісні хімічні сполуки, призначені для створення сучасних ортопедичних конструкцій.

Скільки коштують брекети на зуби: ціна для підлітка

13-08-2022 14:27

Неправильний прикус внаслідок формування зубощелепних аномалій нині медики спостерігають у багатьох дітей. Причинами цього є тривале використання сосок, смоктання пальців, порушення звичайних термінів прорізування зубів, часті запальні процеси в горлі та носі, тривала відсутність твердої їжі в щоденному раціоні дитини

До скільки років ростуть зуби мудрості

01-08-2022 14:12

З 32 зубів, що є в нормі в ротовій порожнині людини, 28 з'являються в дитинстві, тоді як інші – переважно у віці 20–30 років, а іноді – після 40. Внаслідок пізнього прорізування вони називаються «зубами мудрості».

Стоматит при вагітності: як і чим можна лікувати

22-07-2022 09:07

Стоматит під час вагітності сигналізує про розвиток запального процесу у ротовій порожнині. Ігнорування походу до лікаря призведе лише до посилення неприємних симптомів, ускладнень, які викличуть складніше, тривале лікування. Майбутнім мамам важливо бути особливо уважними до будь-яких порушень в організмі

Болить зуб при натисканні: чому, що робити

10-07-2022 08:55

Зубний біль при натисканні - поширена проблема, з якою пацієнти звертаються до стоматологічної клініки. Причин неприємних відчуттів багато: від неправильно встановленої пломби до розвитку запальних процесів. Також дискомфорт може з'явитися у зубі, який виглядає здоровим

Гіпоплазія емалі зубів у дітей: лікування та фото

01-07-2022 08:45

Здоров'я зубів – один з ключових факторів повноцінного життя. Важливо зберегти цей ресурс у дитячому віці, прищепити дитині навички правильного догляду за порожниною рота, донести значущість регулярної профілактики

Чому у дитини з рота пахне ацетоном, як лікувати

30-06-2022 15:30

Практично кожній мамі та кожному татові знайома неприємність, коли у дитини погіршується самопочуття, підвищується температура, а з рота чути різкий запах. Він нагадує мочені яблука чи ацетон. Нерідко є супутні симптоми – блювання, біль у животі, діарея. Запах ацетону у дитини з'являється не внаслідок хвороби.

Запалення кореня зуба: симптоми захворювання та способи домашнього лікування

22-06-2022 15:23

Зубний біль є одним з найнеприємніших, але при цьому розповсюджених […]

Зуб мудрості росте і болить ясна: що робити, як зняти біль

15-06-2022 15:17

Зуби мудрості починають закладатися пізніше за інших і прорізуються останніми. Вік, коли вони починають непокоїти, у кожного індивідуальний, але найчастіше з проблемою стикаються в період від 17 до 30 років.

Лізуть зуби: симптоми у дитини, схема та послідовність

10-06-2022 11:36

У скільки років лізуть зуби у новонароджених? Цим питанням цікавляться майже всі батьки. Зачатки зубів формуються у малюка ще в утробі матері. Пробиватися назовні вони починають у віці 6–8 місяців

Найбільш ефективні вітаміни для зубів дорослим та дітям

10-06-2022 11:29

Карієс, підвищена чутливість емалі, кровоточивість ясен – це далеко не весь перелік стоматологічних проблем дітей та дорослих. Однією з причин неприємностей є нестача вітамінів та корисних мікроелементів

Гнійник (утворення свища або абсцесу) на яснах у дитини: чим небезпечний і як лікувати

10-06-2022 11:22

Гнійник на яснах у дитини – дуже поширене явище в дитячій стоматології. Він має вигляд невеликої шишечки, під якою нерідко видніється гнійний вміст білого кольору. Абсцес є формою прояву захисних функцій імунної системи, що реагує на інфекції.

Стоматологія Dental Art на Позняках

07-03-2022 16:08

Стоматологія Dental Art на Позняках: надійна турбота про здоров’я ротової […]

Чи є нерв у молочних зубах і як його видаляють

09-02-2022 16:25

Часто у батьків виникає питання, чи є у молочних зубах нерв. Сьогодні поширено багато міфів із цього приводу. У дитячих зубах також є нервові пучки, які є важливими їх структурними елементами. Інакше як би виникав зубний біль і як би ріс дентин, харчування якого відбувається через кровоносні судини та пульпу?

Перша зубна щітка дитини – 3 основні критерії вибору

07-02-2022 15:33

Придбання першої зубної щітки – це подія, тому що від того, наскільки правильно батьки зроблять вибір, залежить здоров'я зубів і м'яких тканин рота їх малюка. Щоб не помилитися при різноманітності подібних інструментів, варто на дитячому стоматологічному прийомі отримати консультацію у спеціаліста.

Імпланти Straumann: поєднання швейцарської якості та довічної гарантії

05-02-2022 14:59

Імплантація зубів — один із найпопулярніших та найефективніших способів заповнення зубного ряду. Фахівці радять проводити її якнайшвидше не тільки в естетичних цілях. Річ у тому, що в області відсутнього зуба згодом атрофується кісткова тканина, порушується прикус та виникає багато інших проблем. Від якості обраної конструкції багато в чому залежить приживаність і термін її служби.

Сріблення чи фторування — що краще?

02-02-2022 14:16

Молочні зуби більш схильні до карієсу, оскільки їхня емаль тонка і має пористу структуру. Важливо запобігти захворюванню або виявити його якомога раніше, адже у малюків воно швидко прогресує. Сучасна стоматологія пропонує різні методи профілактики й призупинення патологічного процесу, що дозволяють усунути проблему з мінімальним втручанням.

Дентофобія – коли лікувати зуби надто страшно

30-01-2022 13:09

Попри те, що сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед і більшість процедур проходять для пацієнта без сильного дискомфорту, багато хто досі боїться відвідувати стоматологічний кабінет. У деяких людей це відчуття пов'язане не просто з тривожністю та острахом, що виникає перед невідомим.

Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!