iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про нас говорять

Відгуки

Ксенія Валенська-Вяземська
смт Щасливе

Стояла дилема вибору, щодо того щоб вибрати лікаря або бюджетного варіанту або територіально, але ціна вище. Зупинилася на другому, так як будучи, хоч і не частим відвідувачем цієї клініки, але в базі є і будучи в положенні 37 тижнів, візитом залишилася вкрай задоволена, особливо педантичне і трепетне ставлення у лікаря Владислава В’ячеславовича Медведського. Задоволена його компетентною консультацією і приємного ставлення до пацієнта його асистентки. дякую!

Сергій Заярський
смт Щасливе

Дякую усіх лікарів, котрі проводили лікування. Всі класні, гарний професіоналізм. Дуже сподобався хірург Борис Павлович та Артем Володимирович, та окрема подяка Анні Ашотовні.

Степаненко Наталія
ЖК Комфорт Таун

Можу вже написати відгук про клініку.   Два роки тому встановила брекети.  Вибрала цю клініку за рекомендацією знайомої, а ще тому що: тут лікар не умовляв мене видаляти здоровий зуб “для краси”   Я обійшла всі стоматології в комплексі, з одного раніше був негативний досвід, але це інша історія … В іншій вирішили  видалити зуб, кажучи що по іншому ну ніяк!  Навіть не розглядали інші варіанти лікування, а для мене це було неприйнятно!  Повинна була носити брекети років 2 – 2,5, в принципі технічно так і вийшло,

Ірина Штукована
смт Щасливе

Чудова стоматологія. Рекомендую лікаря Юлію Олександрівну, гарний фахівець

Олександр Кліменко
смт Щасливе

Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син…сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта

Дмитро Кріщенович
ЖК Комфорт Таун

Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.

Оксана
Швейцарія

Ніна Іванівна
смт Щасливе

Євгенія
смт Щасливе

Мері
ЖК Комфорт Таун

Ілля Карамавров
ЖК Комфорт Таун

Був на прийомі у Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один буд в дуже невигідному положенні. Операція пройшла успішно, швидко та якісно. Загоюється все добре, четвертий день зараз. Дякую лікарю та його асистенці. Та всьому колективу, хто приймав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонта, класна, приємна клініка. Чисто та сучасно!

Mars Fire
ЖК Комфорт Таун

Потрапив у клініку випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, те, як це зробили: швидко та професійно – був вприємно вражений, вважав довше… Я дуже вдячний Борису Павловичу та Яні!  Зробили не те щоб добре, а дуже добре, професійно, швидко…. Загальне враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, дякую Вам 😁  Хочу відмітити інтер’єр: простий, лаконічний, є дитячий столик – тут приємно знаходитися, на лікарню нема і натяку. Хороших Вам клієнтів, та добра🙏

Ганна
ЖК Комфорт Таун

Чудова стоматологія ! Видаляла два зуба мудрості.
1.Лікар з розумінням ставився до моєї істерики.
2. Асистент лікаря, що була присутня, наче янгол, своїм ніжним голосом приводила мене у почуття.
3. Операція пройшла на ура, все загоїлося швидко.
Професіонально, с гумором, з розумінням 👏. Дякую

Олена
ЖК Комфорт Таун

Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Лікарі – професіонали своєї справи. Чудове ставлення до пацієнта. Окрема подяка Іринє та Борису Павловичу за професіоналізм, уважність та турботу під час проведення стоматологічних процедур. Лікування проходила у філіалі (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, доречі, дуже приємні!

Станіслав Черкашин
ЖК Комфорт Таун

Відмінна клініка! Дуже професійні лікарі. Лікуємося всією родиною вже більше трьох років.

Юлія
ЖК Комфорт Таун

Дуже гарна клініка. За один прийом видалили 2 зіпсованих зуба мудрості, зробили чистку та відреставрували один зуб. Все пройшло супер. Ставлення лікарів та персоналу доброзичливе, ціни нормальні, все на рівні. Рекомендую!

Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!