iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Стоматологія Dental Art Дарницький район

Зміст
  Отримати консультацію
  Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з вами   10 послуг стоматології Dental Art у Дарницькому районі та 3 причини звернутися до клініки

   Зазвичай, візит до стоматолога заздалегідь планується, узгоджується – це нормальна практика. Але іноді бувають ситуації, коли питання «порадьте хорошу стоматологію» виникає раптово, чому може сприяти гострий біль, відкол зуба, що з’явився вранці флюс. Якщо людина знаходиться поруч із Дарницьким районом, стоматологія Dental Art стане справжнім порятунком у екстреній ситуації.

   Це не приватний кабінет, а філія мережі, яка є повноцінною клінікою. Лікарі надають комплекс стоматологічних послуг, тому скористатися ними можна не лише за гострого болю, але й для постійного контролю за станом ротової порожнини та отримання кваліфікованої медичної допомоги.

   Чому варто звернутися до клініки?

   Зрозуміло, вилікувати зуби можна не лише у Dental Art. Але саме тут буде надано комплексну допомогу (як планову, так і екстрену). Слід виділити 3 причини, з яких варто віддати перевагу саме нашій клініці:

   1. Прийом ведуть кваліфіковані спеціалісти. Вони регулярно проходять курси, відвідують семінари, знайомляться та впроваджують у власну практику інноваційні технології. У штаті є не лише стоматологи-терапевти, а й вузькі спеціалісти: ортодонти, імплантологи, хірурги, ортопеди.
   2. Робота ведеться із сучасним обладнанням. І діагностика, і лікування в нашій клініці здійснюються із застосуванням лише новітніх технологій. Кожен відвідувач може пройти обстеження. А лікування та профілактика стоматологічних захворювань виконуються відповідно до міжнародних та європейських стандартів.
   3. Надається гарантія на роботу. На виконані реставраційні роботи із застосуванням фотополімерних матеріалів надається гарантія на 12 місяців.

   Крім того, послуги стоматології Dental Art відрізняються адекватними цінами: лікування зубів, профілактика захворювань ротової порожнини та протезування всіх видів абсолютно доступні для населення.

   Усі види стоматологічних послуг

   У клініці надається комплексна допомога, тому в ній можна обстежуватися постійно. Це спростить завдання збереження здоров’я ротової порожнини, тому що результати діагностики зберігатимуться в електронному вигляді та «вийматимуться» при необхідності. Фахівець може давати прогнози щодо розвитку вже існуючих патологій, своєчасно вживати заходів щодо їх усунення. В рамках прийому пацієнтів Dental Art надає такі послуги:

   1. Терапевтичне лікування. Діагностика та усунення каріозного ураження зубів, робота з кореневими каналами під мікроскопом.
   2. Пародонтологія. Йдеться про лікування захворювань м’яких тканин ротової порожнини. Найчастіше доводиться стикатися з гінгівітом, пародонтитом та пародонтозом. Ігнорування цих хвороб провокує опущення ясен, розхитування зуба та його втрату.
   3. Хірургічна стоматологія. Видалення зубів, депульпація судинно-нервового пучка, будь-які операції, пов’язані з нарощуванням кісткової тканини або пластикою ясен при запущеному пародонтозі, саме цим займаються хірурги.
   4. Ортодонтія (виправлення прикусу). Для вирівнювання рядів використовують сучасні технології, лікарі можуть встановити брекет-системи, призначити носіння спеціальних капп. Робота ведеться і з дорослими пацієнтами, і дітьми.
   5. Імплантація зубів. Виконується за програмою «замкнутого циклу»: проводиться діагностика та оцінка тканин, ставляться титанові штифти, здійснюється формування ясен та встановлення штучної коронкової частини.
   6. Знімне протезування. Необхідно за відсутності в ротовій порожнині декількох зубів або при повній адентії.
   7. Протезування зубів. Навіть втрата одного зуба призводить до важких наслідків: не лише частково втрачається жувальна здатність щелепної системи, але й може змінитися дикція, втрачається краса посмішки, людина «обростає» комплексами. Наші спеціалісти вирішують усі перелічені проблеми, підбираючи оптимальний варіант протезування в індивідуальному порядку.
   8. Дитячий прийом стоматолога. Головна складність у дитячому віці – вилікувати зуби дитині без сліз, істерик та страху перед дантистом. У Dental Art приділяють особливу увагу маленьким пацієнтам. З ними працюють досвідчені лікарі, які є чудовими психологами, можуть знайти «точки дотику» з кожним відвідувачем.
   9. Професійна гігієна. Навіть суворе виконання всіх правил у домашніх умовах не дає змоги очищати ротову порожнину від нальоту у повному обсязі. Тільки застосування спеціальних засобів та обладнання позбавляє м’якого нальоту та «зубного каменю», служить профілактикою стоматологічних захворювань.
   10. Знеболення. Це не окрема послуга, її надають лише у комбінації з переліченими вище. Застосовується місцева анестезія, яка робить перебування пацієнта у кріслі дантиста комфортним. Препарати та їх дозування підбирають в індивідуальному порядку, враховуючи ймовірність розвитку алергічної реакції та вік відвідувача.

   Яка саме допомога потрібна конкретному клієнту, визначає лише фахівець після проведення діагностичних заходів. Часто вони комбінуються. Наприклад, протезування будь-якого типу має на увазі попередню підготовку ротової порожнини, в рамках якої виконується усунення вогнищ карієсу.

   Етапи лікування

   Незалежно від того, з якими скаргами клієнт звертається за допомогою до клініки Dental Art, що знаходиться у Києві, допомога йому надаватиметься поетапно. Стандартний прийом ведеться за наступною схемою:

   1. Запис на консультацію. Може проходити в телефонному режимі, адміністратори запропонують відповідні дату та час відвідування стоматолога.
   2. Знайомство з лікарем. Потрібно буде розповісти про скарги, про час їх появи, раніше проведене лікування, якщо таке було.
   3. Діагностика. Лікар оглядає порожнину рота, при необхідності призначає рентгенологічне дослідження, з’ясовує рівень переносимості препаратів, що анестезують.
   4. Складання плану лікування. Він узгоджуватиметься з пацієнтом, враховуються деякі нюанси: тривалість терапії, бажані результати, вартість кожного етапу.
   5. Надання допомоги. Призначається дата проведення лікування чи хірургічного втручання.

   Далі стоматологи становитимуть план відвідування для контрольних обстежень. Практикуються візити до фахівців не рідше 1 разу на 4 місяці, але іноді частота може бути скоригована у будь-який бік.

   Як потрапити на прийом до стоматолога?

   Потрапити на прийом можна за попереднім записом. Це робиться в телефонному режимі, заздалегідь варто повідомити адміністратору побажання щодо дати та часу відвідування клініки – буде підібрано оптимальний варіант.

   Фахівці Dental Art нададуть допомогу якісно та недорого. При цьому буде дотримано всіх протоколів, застосовано сучасні матеріали, а ризики ускладнень та побічних ефектів зведено до можливого мінімуму. Відсутність болю, відновлення функціональності щелепної системи та краси посмішки гарантовані!

   Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

   Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

   вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

   Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

   вул. Героїв Майдану, 11

   LifeCell: +380 (73) 528-20-98

   Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

   Vodafone: +380 (66) 528-20-98

   Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

   Залишити відгук
   Оцініть
   Статті по темі
   Блювотний рефлекс при лікуванні зубів: як подолати проблему
   Перелом кореня зуба: чи можна врятувати зуб, які є методи діагностики та лікування
   Зубна щітка для брекетів та її фото – як користуватися йоржиком
   Що таке ясенна посмішка – чому з’являється, і як її виправити
   Занедбаний карієс: чим небезпечне захворювання і що робити для його усунення
   Кіста після видалення зуба: хто винний і як лікувати захворювання
   Брекети чи вініри – що краще вибрати
   Чому з’являються тріщини в куточках губ і як їх лікувати
   Чому натирають знімні зубні протези та що робити в такому разі
   Хірургічні шаблони імплантації зубів
   Фторування зубів у дітей: навіщо покривати емаль лаком і на який ефект чекати від процедури
   Отёк после удаления зуба это нормально, или нет
   Набряк після видалення зуба це нормально, чи ні
   Причини неприємного запаху з рота
   Причини неприємного запаху з рота
   Види седації, які застосовуються в стоматологічній практиці
   Седація – безпечна альтернатива загальному наркозу
   Кофердам – що це таке й навіщо застосовується при стоматологічному лікуванні
   Коронки на імпланти. Види, переваги та недоліки. Як встановлюються
   Через який час після видалення зуба можна ставити імплант
   Видалення зубів під час вагітності: рекомендації лікаря
   Скільки часу болять ясна після видалення зуба
   Брекети: чи боляче ставити, носити та знімати
   Цирконієві коронки: фото до та після
   Скільки коштують брекети на зуби: ціна для підлітка
   До скільки років ростуть зуби мудрості
   Стоматит при вагітності: як і чим можна лікувати
   Болить зуб при натисканні: чому, що робити
   Гіпоплазія емалі зубів у дітей: лікування та фото
   Чому у дитини з рота пахне ацетоном, як лікувати
   Запалення кореня зуба: симптоми захворювання та способи домашнього лікування
   Зуб мудрості росте і болить ясна: що робити, як зняти біль
   Лізуть зуби: симптоми у дитини, схема та послідовність
   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!