iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Скільки коштують брекети на зуби: ціна для підлітка

Зміст
  Отримати консультацію
  Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з вами   Неправильний прикус внаслідок формування зубощелепних аномалій нині медики спостерігають у багатьох дітей. Причинами цього є тривале використання сосок, смоктання пальців, порушення звичайних термінів прорізування зубів, часті запальні процеси в горлі та носі, тривала відсутність твердої їжі в щоденному раціоні дитини. Ознаки порушення прикусу – викривлення зубів, щілини між ними, випирання вперед чи назад, неправильне положення щелепи при змиканні.

   Чому необхідно виправляти неправильний прикус

   Після 13–15-річного віку успішність виправлення прикусу поступово знижується, важче коригується. Запущені щелепно-лицеві аномалії часто супроводжуються хворобами дихальних шляхів, шлунка та кишківника, пародонтитом і високим ризиком виникнення карієсу. У результаті формується асиметрія обличчя, порушується дикція, людина психологічно закомплексовується.

   Виявити вчасно та відкоригувати прикус у підлітковому віці простіше, оскільки зростання щелеп ще не завершене. Чим раніше стоматолог-ортодонт це зробить, тим менше часу дитині доведеться носити ортодонтичні конструкції. Вони бувають знімними (у вигляді платівки) та незнімними (зручніші у використанні). Знімні апарати (пластинки) дають позитивний ефект тільки в разі незначних викривлень зубів або за умови необхідності розширити щелепу при нестачі місця для їхнього розміщення.

   Різновиди коригувальних систем

   Найнадійнішим і результативним способом виправлення прикусу є встановлення брекетів для зубів – головної складової незнімного зубного апарату, завданням якого є утримання ортодонтичної дуги. Здебільшого вони встановлюються на постійні зуби. Дитячі брекети носять зазвичай 1–1,5 року.

   За способом кріплення системи для вирівнювання зубів поділяються на лінгвальні (кріпляться на внутрішній стороні зубного ряду) та вестибулярні (фіксація йде по зовнішній поверхні). Залежно від матеріалу виготовлення такі конструкції бувають металевими, пластиковими, керамічними, сапфіровими, комбінованими (наприклад, металокерамічні). Варто надати перевагу лінгвальній брекет-системі, якщо дитина соромиться усміхатися, показуючи її, або відчуває психологічний дискомфорт під час спілкування. Вона непомітна під час розмови, посмішки чи сміху. Крім естетичної причини, існують інші аргументи на користь лінгвальних брекетів:

   • виправлення різних зубних аномалій: щелепи, яка виступає або є увігнутою, збільшеної щілини між передніми чи бічними зубами, перехресного прикусу;
   • скорочення часу виправлення дефекту, оскільки посилення впливу дуги на зуби, що піддаються корекції, зменшує відстань між кріпленнями (у порівнянні з іншими брекет-системами);
   • зниження ймовірності розвитку карієсу та запальних процесів у яснах, пошкодження емалі;
   • відсутність побічних ефектів при недостатній або поганій гігієні ротової порожнини;
   • полегшення спостереження за динамікою відновлення нормального розміщення зубів завдяки встановленню на внутрішню частину щелепи;
   • збереження міцності брекет-системи під час удару, що дозволяє займатися контактними видами спорту.

   Показаннями до встановлення лінгвальних брекетів є аномалії прикусу, порушення розміщення окремих зубів, їхнє викривлення та супутнє порушення функції жування їжі, виступання однієї щелепи щодо іншої. Позитивні зміни можна безпосередньо побачити вже за кілька місяців після встановлення конструкції.

   У яких випадках установка лінгвальних брекет-систем не принесе очікуваних результатів

   Марною або навіть шкідливою буде встановлення цієї ортодонтичної конструкції в таких випадках:

   • наявність у дитини вузької щелепи;
   • вік до 10–12 років, коли повноцінний зубний ряд і коріння зубів ще не сформувалися (лінгвальні брекети при цьому сильно тиснуть на щелепу);
   • низьке розміщення коронок, внаслідок чого для закріплення брекет-системи може не вистачити місця;
   • сильне викривлення зубів;
   • запалення ясен;
   • наявність у дитини бруксизму, що спричиняє пошкодження брекетів;
   • алергічні реакції на металеву складову конструкції;
   • епілепсія чи психічні захворювання.

   Перед встановленням системи коригування необхідно вилікувати всі уражені карієсом зуби (провести повну санацію ротової порожнини). Оскільки однолітки можуть насміхатися або дражнити дитину, яка носить брекети, враховуючи її лабільну психіку, варто пояснити необхідність цієї процедури й розповісти про тимчасові труднощі звикання до них.

   Брекет-конструкції для дітей: ціна, фото

   Дитяча стоматологія пропонує всі види якісних послуг зі встановлення та експлуатації ортодонтичних конструкцій. Немає жодних важливих відмінностей в ефективності різних видів брекетів. При виборі системи коригування рекомендують враховувати власний бюджет, якісні характеристики виробу, його естетичність. В останньому випадку варто надати перевагу лінгвальним або сапфіровим вестибулярним системам.

   Скільки коштують брекети для зубів? Зазвичай ціна різних видів ортодонтичних конструкцій визначається їхнім виробником, а також залежить від виду кріплення та матеріалу виробу. Металеві системи менш затратні та міцніші в порівнянні з іншими. Вони є бюджетними, але й надійнішими. Вартість металевих зубних брекетів для підлітка 12–15 років незначно варіює. Вибір конструкції визначає лікар-ортодонт після попередньої консультації (залежно від матеріалу, ступеня складності дефекту зубів).

   Різновиди брекет-систем:

   1. Металеві вестибулярні.

   2. Керамічні та сапфірові вестибулярні.

   3. Металеві лінгвальні.

   При виборі брекет-системи підлітку важливо враховувати особливості її експлуатації. Найбільш естетичні лінгвальні конструкції вимагають постійного очищення від залишків їжі та відмови від вживання ірисок, жуйок, горіхів. Спочатку вони дряпатимуть язик або ускладнюватимуть дикцію. Вартість металевих лінгвальних брекетів – понад 30 тисяч гривень, це найдорожчий варіант. Така ціна пояснюється встановленням конструкції на внутрішній стороні зубного ряду, що ускладнює роботу ортодонту. Водночас металева брекет-система, що встановлюється зовні, може коштувати вдвічі дешевше.

   Якщо встановити брекети до 15 років, процес виправлення зубів чи неправильного прикусу займе лише до 1–1,5 року, тобто пройде набагато швидше, ніж у дорослих. Звикання дітей до них триває від 2 до 3 тижнів, може супроводжуватися невеликим болем.

   Від чого залежить вартість установки брекетів?

   Варто враховувати, що коригувальне лікування досить тривале, воно складається з наступних етапів:

   1. Установка ортодонтичної конструкції після ретельного огляду ротової порожнини підлітка з метою вибору найефективнішої з них, з’ясування протипоказань з урахуванням побажань клієнта.
   2. Щомісячна активація дитячої брекет-системи для нагляду за рухом зубів. Вона поєднується з зубною гігієною, триває до півроку в підлітковому віці. Знімати конструкцію можна лише за дозволом лікаря-ортодонта наприкінці лікування.
   3. Зняття брекетів. Проводиться профілактика рецидивних станів, встановлення ретейнерів або кап, які необхідно використовувати декілька років, тому що після зняття брекет-системи зуби можуть зміщуватися в колишнє положення.

   Вартість лікування залежить від композитного матеріалу, типу конструкції. Стоматологічна клініка Dental Art використовує в роботі ефективні дитячі брекет-системи для корекції неправильного прикусу або росту зубів у підлітків. Доступна вартість конструкцій, кваліфікована ортодонтична допомога та сучасне обладнання дозволять назавжди вирішити ці проблеми, допомогти дітям стати здоровими, впевненими в собі та усміхненими.

   Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

   Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

   вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

   Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

   вул. Героїв Майдану, 11

   LifeCell: +380 (73) 528-20-98

   Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

   Vodafone: +380 (66) 528-20-98

   Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

   Залишити відгук
   Оцініть
   Статті по темі
   Блювотний рефлекс при лікуванні зубів: як подолати проблему
   Перелом кореня зуба: чи можна врятувати зуб, які є методи діагностики та лікування
   Зубна щітка для брекетів та її фото – як користуватися йоржиком
   Що таке ясенна посмішка – чому з’являється, і як її виправити
   Занедбаний карієс: чим небезпечне захворювання і що робити для його усунення
   Кіста після видалення зуба: хто винний і як лікувати захворювання
   Брекети чи вініри – що краще вибрати
   Чому з’являються тріщини в куточках губ і як їх лікувати
   Чому натирають знімні зубні протези та що робити в такому разі
   Хірургічні шаблони імплантації зубів
   Фторування зубів у дітей: навіщо покривати емаль лаком і на який ефект чекати від процедури
   Отёк после удаления зуба это нормально, или нет
   Набряк після видалення зуба це нормально, чи ні
   Причини неприємного запаху з рота
   Причини неприємного запаху з рота
   Види седації, які застосовуються в стоматологічній практиці
   Седація – безпечна альтернатива загальному наркозу
   Кофердам – що це таке й навіщо застосовується при стоматологічному лікуванні
   Коронки на імпланти. Види, переваги та недоліки. Як встановлюються
   Через який час після видалення зуба можна ставити імплант
   Видалення зубів під час вагітності: рекомендації лікаря
   Скільки часу болять ясна після видалення зуба
   Брекети: чи боляче ставити, носити та знімати
   Цирконієві коронки: фото до та після
   До скільки років ростуть зуби мудрості
   Стоматит при вагітності: як і чим можна лікувати
   Болить зуб при натисканні: чому, що робити
   Гіпоплазія емалі зубів у дітей: лікування та фото
   Чому у дитини з рота пахне ацетоном, як лікувати
   Запалення кореня зуба: симптоми захворювання та способи домашнього лікування
   Зуб мудрості росте і болить ясна: що робити, як зняти біль
   Лізуть зуби: симптоми у дитини, схема та послідовність
   Найбільш ефективні вітаміни для зубів дорослим та дітям
   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!