iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Установка вінірів

Зміст

  Установка вінірів в клініках Dental Art

  В цілому з зубами все в порядку, але не влаштовує їх загальний вигляд? Не хочеться регулярно ходити на відбілювання і виправляти недолік кожного зуба?

  Вініри – це тонкі керамічні накладки, які кріпляться на передню частину зуба. Вони разом виправляють всі естетичні похибки:

  1. Колір. Його можна вибрати будь-який – від сяючого білого до наближеного до природних відтінків.
  2. Розмір, форму.
  3. Криві зуби.
  4. Сколи та тріщини.
  5. Міжзубні щілини.
  6. Коричневі плями на емалі.
  7. Підвищене стирання.

  Середній термін служби – 10 років (в залежності від застосованої технології).

  Протипоказання до вінірів

  Накладні вініри не встановлюють дітям, при нічному скреготі зубами, заняттях контактним спортом, сильно зруйнованих і неміцних зубах.

  Якщо в роті є запалення, карієс, хронічні захворювання, то перед установкою вінірів їх треба обов’язково вилікувати.

  На які зуби встановлюють вініри?

  При природній усмішці зазвичай видно 8–10 зубів, на них і кріплять вініри. Можна встановити менше або більше. Все залежить виключно від бажання пацієнта. Ось стандартні варіанти:

  • 4 накладки – на верхні центральні і бічні різці, бюджетний варіант для поліпшення естетичних якостей посмішки;
  • 8–10 накладок – на зуби верхньої щелепи, які звичайно видно при посмішці;
  • 20 накладок – 10 зверху і 10 знизу. Для тих, хто любить широко посміхатися.

  Види вінірів

  Зубні накладки розрізняються за технікою нанесення, товщиною, матеріалом і необхідністю обточування своїх зубів. Найпоширеніші види в Україні – прямі і непрямі вініри. Також є тонші люмініри (США) і ультраніри (Росія), їх вартість в рази більше вартості класичних накладок.

  Прямі вініри

  Товщина – до 1 мм. Виконані з композитних матеріалів (фотополімери), з яких роблять сучасні пломби.

  Переваги:

  1. Не вимагають обточування. Своя емаль зберігається.
  2. Процедура виконується за 1 сеанс. Лікар наносить пластичну масу і надає їй потрібну форму.
  3. Термін служби – 5 років.
  4. Доступна ціна за один зуб.

  Непрямі вініри

  Товщина – 0,5–0,7 мм. Виконані з кераміки, міцність якої порівняна з міцністю людських зубів. Перед установкою потрібно трохи обточити зуби, щоб накладки лягли ідеально, природно виглядали. Це щадна процедура, під час якої знімається незначна частина емалі. Далі стоматолог знімає зліпки, по яких в лабораторії виготовляють індивідуальні накладки.

  Переваги керамічних вінірів:

  1. Їх не відрізнити від справжніх зубів.
  2. На них не залишаються плями після кави, вина та інших фарбувальних напоїв, страв.
  3. Демонструють високу міцність.
  4. Мають термін служби від 10 років.

  Люмініри і ультраніри

  Люмініри – надтонкі (0,3 мм) керамічні накладки, встановлюються за запатентованою в США технологією.

  Люмініри об’єднують переваги попередніх видів. Вони мають природний вигляд і глянцевий блиск, максимально схожі зі справжніми зубами, не вимагають їх обточування. Вони просто приклеюються, подібно накладним нігтям. Термін служби – від 10 років.

  З недоліків: висока вартість, необхідність дбайливої експлуатації, ризик розвитку вторинного карієсу. Люмініри дуже тонкі, тому не перекриють надмірно виражений наліт.

  Ультраніри – аналоги люмінірів російського виробництва. Переваги у них ті ж, але обійдуться вони дешевше.

  Як доглядати за вінірами

  Середній термін служби вінірів можна значно подовжити, якщо якісно за ними доглядати. Наприклад, керамічні накладки носять близько 10 років, але в практиці чимало випадків, коли вони вірно служать 15 років і більше. Які правила догляду за вінірами:

  • дотримуйтесь гігієни рота. Правила такі ж, як і зазвичай: чистка мінімум 2 рази на день з використанням флос-ниток і обполіскувальних розчинів;
  • не намагайтеся розкусити тверді предмети;
  • не їжте занадто холодну їжу відразу після гарячої і навпаки.

  Власникові вінірів рекомендується проходити огляд у стоматолога кожні 6 місяців.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Установка вінірів»
  Відходять ясна від вініра що робити?

  У цьому випадку важливо якомога швидше звернутися до стоматолога. Якщо ситуація не запущена, він усуне запалення. Для цього може знадобитися виконати пластику слизової, після якої ясна щільніше приляжуть до вініра. Якщо ясенні тканини запалилися від того, що частина фіксувального цементу залишилася в місці стику вініра та стінки зуба (таке рідко трапляється), лікар просто прибере цемент і заполірує це місце.
  У запущених випадках, коли ясна сильно відходять й оголюються коріння зуба (таке трапляється при несвоєчасному зверненні до фахівця), швидше за все, доведеться зняти та замінити вінір.

  Які вініри краще керамічні або композитні?

  Керамічні вініри однозначно краще. Вони мають високі естетичні якості, відзначаються довговічністю. Кераміка прослужить більше десятка років, не втрачаючи у процесі експлуатації привабливого вигляду. Але вартість таких вінірів вище в порівнянні з композитними.

  Чим відрізняються керамічні та композитні вініри?

  Кераміка й композити мають різні властивості, які визначають такі характеристики

  1. Естетика. Керамічні вініри не відрізняються від емалі, тому виглядають максимально природно. Первинна консультація у стоматолога передбачає оцінку кольору емалі за шкалою Віта. Виготовлені в майбутньому вініри будуть повністю повторювати відтінок і прозорість природних зубів. Композитні вініри роблять з фотополімеру, колір якого має обмежений спектр. Матеріал не має такої прозорості, як у зубної емалі. Це впливає на естетику реставрації. Також композит має властивість втрачати блиск з часом, тому вимагає періодичного полірування.
  2. Стабільність естетичних якостей. Під впливом фарбувальних пігментів, які містяться у їжі та напоях, кераміка не змінює колір. Навіть через 10-15 років вона збереже свій блиск і первісний відтінок. Композитні вініри можуть зафарбовуватися. Уже через 4-5 років вони будуть більш темними, а характерний блиск втратять ще швидше.
  3. Термін служби. Кераміка – високоміцний матеріал, що має стійкість до термічного, хімічного й механічного впливу. Ресурс міцності керамічних вінірів становить не менше ніж 10 років. Композитні накладки поступаються їм за цією характеристикою та служать у середньому близько 5 років.
  Як правильно доглядати за порожниною рота після установки вінірів і люмінірів?

  Догляд не відрізняється від звичайних гігієнічних процедур вранці до сніданку та ввечері після останнього вживання їжі потрібно чистити зуби. Важливо привчити себе до використання флосу (міжзубної нитки) кожен раз після їжі. Комплекс процедур варто доповнити застосуванням іригатора й ополіскувача.

  Чи можна виконувати професійну чистку зубів за наявності вінірів і люмінірів?

  Проведення процедури є однією з обов’язкових умов догляду за вінірами або люмінірами. Головне, попередньо попередити лікаря про наявність накладок на зубах. Тоді він вибере щадний режим ультразвукового впливу.
  Виконують професійну чистку 1-2 рази на рік, а також за мірою потреби – усе залежить від якості домашнього догляду. Часто пацієнти після установки вінірів не прикладають достатньої сили при чищенні, боячись пошкодити вініри. Через це наліт накопичується швидше. У такому разі буде потрібно частіше проходити гігієнічну чистку.

  Чи можна виконувати професійну чистку зубів за наявності вінірів і люмінірів?

  Проведення процедури є однією з обов’язкових умов догляду за вінірами або люмінірами. Головне, попередньо попередити лікаря про наявність накладок на зубах. Тоді він вибере щадний режим ультразвукового впливу.
  Виконують професійну чистку 1-2 рази на рік, а також за мірою потреби – усе залежить від якості домашнього догляду. Часто пацієнти після установки вінірів не прикладають достатньої сили при чищенні, боячись пошкодити вініри. Через це наліт накопичується швидше. У такому разі буде потрібно частіше проходити гігієнічну чистку.

  Через що можуть з’явитися відколи вінірів?

  Накладки потрібно берегти від пошкоджень і ударів. Щоб зберегти цілісність вінірів, не рекомендується відкушувати надтверду їжу, гризти олівець, ручку або нігті. Інакше на кераміці можуть з’явитися відколи. Професійним спортсменам варто на тренуваннях використовувати захисні капи для зниження навантаження при ударах.

  Чи можна курити після установки вінірів?

  Куріння – шкідлива звичка, погано впливає на здоров’я всього організму. Від неї краще відмовитися. Це також допоможе зберегти колір вінірів. Від куріння, звичайно ж, змінюється й колір природної емалі, тому видимого контрасту не буде.
  Куріння негативно впливає на стан слизової. У міру дорослішання і так зростає ризик рецесії ясен, а шкідлива звичка ще більше його підвищує. Тому краще відмовитися від куріння або хоча б поліпшити якість догляду за порожниною рота, частіше проводити професійну чистку.

  Які ознаки вказують на необхідність заміни вінірів?

  Варто ретельно стежити за станом накладок, якістю їх фіксації на зубах. Важливо вчасно виявляти мікротріщини, прорізи й шорсткості, оскільки навіть у маленькій щілині між вініром і поверхнею зуба будуть накопичуватися патогенні мікроорганізми. Вони спровокують процес руйнування тканин.
  Пам’ятайте! Щоб не втратити гарантію на накладки, відвідуйте лікаря кожні пів року. Тільки фахівець зможе точно оцінити стан вінірів і зубів під ними. Якщо виникнуть показання, він вкаже на необхідність заміни накладок. За умови, що ви ретельно дотримуєтеся правил гігієни та дбайливо ставитеся до нових зубів, це може знадобитися не швидше ніж через 10 років після установки. В іншому випадку – через пару років.

  Чи піддаються вініри та люмініри відбілюванню?

  Ні. Вініри, люмініри та інші композитні пломбувальні матеріали відбілити неможливо. Хімічні якості гелю, який використовується у процесі, дають можливість йому проникати тільки між клітинами тканин природних зубів. Професійна чистка дозволяє позбутися лише нальоту, після чого зуби та вініри дійсно стануть трохи світлішими.

  Інші послуги Протезування зубів
  Коронка цирконієва
  10 800 грн
  Протезування на імплантатах All-on-4 і All-on-6
  від 170 000 грн
  Коронка керамічна на каркасі з цирконію
  8 300 грн
  Установка металокерамічної коронки
  від 6 400 грн до 10 500 грн
  Ціна послуги
  12 000 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!