iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Установка формувача ясен

Зміст

  Формувач ясен — це один з компонентів, необхідних в процесі імплантації. Це металевий елемент, який вставляється в ясна для того, щоб підготувати їх до подальших операцій. За рахунок його використання відбувається правильне формування м’яких тканин навколо імплантату. В процесі обростання тканини набувають необхідний об’єм і форму. За рахунок установки індивідуального формувача можна домогтися природного контуру краю ясен і їх об’єму.

  Імплантація дає можливість замінити зуб, який з тих чи інших причин, було втрачено. Імплантат в даному випадку відіграє основну роль. Він впроваджується в щелепних кісток, виступаючи в якості кореня. Після установки ясна зашивається фахівцем, починається процес відновлення. Якщо все пройшло благополучно, встановлюється формувач на ясна. Завдяки йому вдається створити красиву і правильну лінію ясен. Професійна установка формувача ясен ускладнення при якій виникають рідко при правильному підході, стає все більш затребуваною. У нашій клініці можна отримати цю послугу на вигідних умовах з гарантією якості.

  Сучасні формувачі ясна і їх установка

  За своєю конструкцією вони представляють невеликий циліндр, в якому присутня гвинтова ніжка. У виробництві використовується спеціальний медичний титан, який володіє відповідними характеристиками. Тримач за допомогою ніжки вставляється безпосередньо в імплантат після завершення процесу приживлення. Лікар в індивідуальному порядку вибирає розміри частини у формі циліндра. Важливо, щоб розміри головки відповідали розмірам зуба.
  Кваліфікована установка формувача ясен ціна якої залежить від ряду особливостей, дозволяє повернути нормальний зовнішній вигляд всьому зубу. Коли установка завершена, стартує процес утворення нових м’яких тканин. У більшості випадків виріб має циліндричної формою, але іноді вона змінюється, вибираючись в індивідуальному порядку.
  На формувач ясен вартість залежить від розміру, конструктивних особливостей і інших нюансів. У нашій клініці завжди можна розраховувати на чесну вартість з гарантією високої якості. Процес установки здійснюється за всіма сучасними стандартами за допомогою спеціального обладнання. Зазвичай відбувається це приблизно через три місяці після приживлення імплантату. В процесі загоєння відбувається обростання імплантату м’якими тканинами. Процес установки складається з декількох основних етапів:
  • Місцева анестезія.
  • Надріз м’яких тканин.
  • Витяг заглушки.
  • Установка формувача.
  • Зашивання.
  Якісний імплант формувач ясен важливо встановити правильно, щоб домогтися від нього виконання всіх безпосередніх функцій. Терміни загоєння зазвичай складають близько пари тижнів. Вони можуть змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей організму людини в різні боки.

  Краща імплантація зубів формування ясна в Києві

  У нашій клініці працюють кваліфіковані експерти, для яких дана процедура є стандартною. Гарантується індивідуальний підхід до всіх пацієнтів, використання тільки якісного обладнання і матеріалів. Правильно проведена імплантація зубів формувач ясен дозволяє привести їх у повний порядок. Вартість процедури завжди знаходиться на адекватному рівні. Попередньо можна проконсультуватися, дізнатися про ціну, особливості проведення процедури та інших нюансах. Після завершення процедури фахівець дає рекомендації по догляду за порожниною рота.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Петросян
  Борис Павлович
  Посада: Засновник, головний лікар, хірург-імплантолог
  Соболєв
  Артем Володимирович
  Посада: Лікар-стоматолог-хірург-імплантолог
  Відповіді на питання за послугою
  «Установка формувача ясен»
  Чи наростають ясна на зуби через кілька років після пластики або підняття?

  Ні, формується новий контур, який з часом не змінюється. Наростання неможливо з такої причини: лікар проводить видалення кісткової тканини, після чого ясна заживають. Повернення на колишнє місце виключене.

  Після установки формувача ясен виникла біль. Це нормально?

  Перебіг реабілітаційного періоду залежить від використовуваних технологій лікування. Якщо біль виникає після установки через ясна із застосуванням мукотому, тоді, швидше за все, формувач необхідно поміняти. У такому разі він сильно здавлює слизову оболонку. Після розрізу ясен неминуче виникнення болю, як і після будь-якої операції, але він проходить досить швидко — через 3-5 діб.

  Що робити, якщо формувач ясен випав або хитається?

  Формувач потрібно негайно встановити на колишнє місце або підкрутити. Інакше ясна заростуть протягом декількох годин. Важлива кожна хвилина, якщо своєчасно не поставити формувач на колишнє місце, доведеться знову робити розріз.

  Інші послуги Імплантація (хірургічний етап)
  Імплантація зубів системою Dentium Superline
  12 000 грн
  Одномоментна імплантація зубів
  Імплантація зубів
  від 12 000 грн до 21 900 грн
  Кісткова пластика
  від 25 000 грн до 33 000 грн
  Синус-ліфтинг закритий / відкритий
  від 18 000 грн до 25 000 грн
  Ціна послуги
  от 3 000 грн до 6 000 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!