iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Коронка цирконієва на імпланті

Зміст

  Протезування зубів за допомогою цирконієвих імплантів дуже популярне в Україні, тому що це гарантія надійності, безпеки і довговічності. Сучасні технології лежать в основі надання послуги. У нашій клініці гарантується контроль над якістю на всіх етапах. Тому імпланти з цирконію прослужать довго, не викликаючи ніякого дискомфорту. Для відновлення зуба таке рішення вважається одним із найпрактичніших і надійніших.

  Цирконієвий імплант: види і переваги

  Є кілька основних різновидів таких імплантів. Коронка може повністю виготовлятися з цирконію. Цей варіант застосовується при установці бічних протезів. В умовах лабораторії відбувається підфарбовування коронки, щоб вона досягла нормального кольору, максимально схожого на натуральний. Використовуватися може також комбінація цирконію і спеціального керамічного покриття. Для передніх зубів такий варіант вважається кращим через свої естетичні параметри. На цирконієві імпланти ціна залежить від обраного методу. У нас можна розраховувати на надання послуги за вищими якісними стандартами.

  У конструкціях немає металу, що підвищує ступінь ідентичності натуральним зубам. Матеріал характеризується підвищеним рівнем міцності і надійності в порівнянні з керамічними і металокерамічними коронками. Обумовлено це використанням унікальної технології у виробництві. Імпланти такого формату надійно виконують всі свої основні функції, серед яких жувальна. Маса невелика, що робить експлуатацію максимально комфортною. Між протезом і іншими зубами НЕ буде зазору, що скорочує до мінімальних показників ризики виникнення карієсу. Важливою перевагою вважаються гіпоалергенні характеристики коронок такого типу.

  На цирконієвий імплант ціна цілком виправдана великою кількістю переваг. До головних переваг даного типу можна віднести:

  • Натуральний зовнішній вигляд.
  • Високий рівень точності під час виготовлення.
  • Не піддається деформаційним процесам під час експлуатації.
  • Можна не видаляти нерв і т.д.

  Перед установкою коронки потрібна спеціальна підготовка, що складається з заміни пломб низької якості. Також треба вилікувати карієс, зачистити і запломбувати всі проблемні канали.

  Чому замовити імплант з цирконію варто в нашій клініці?

  Стоматологічна клініка Dental Art володіє всіма потрібними можливостями та ресурсами, щоб гарантувати високу якість послуг, що надаються. Сертифіковані експерти підберуть під кожен окремий випадок оптимальний тип коронки, забезпечать високу якість виконання робіт, безболісність і безліч інших переваг. Пильна увага приділяється кожному важливому етапу створення та встановлення. Пацієнт готується до встановлення за всіма правилами, враховується кожен нюанс.
  З нами імпланти з цирконію дозволяють зробити привабливу посмішку. Вона буде зберігатися максимально довго завдяки високій якості протезів, використання перевірених технологій в установці. Вартість визначається після проведення консультації.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Коронка цирконієва на імпланті»
  Який термін служби цирконієвих коронок?

  Коронки з діоксиду цирконію служать в середньому 10-15 років і перевершують за гарантійним терміном служби вироби з інших матеріалів. Це стосується і протезованих зубів, і мостоподібних конструкцій. Правильний догляд і своєчасні профілактичні огляди, що дозволяють контролювати стан зубів під коронками, забезпечать набагато більший термін служби цирконію.

  Чим цирконій відрізняється від металокераміки?

  Під коронками з діоксиду цирконію не псуються зуби, чого не можна сказати про металокераміку. Цей матеріал міцніше, забезпечує кращий естетичний результат. Ясна навколо таких коронок виглядають красиво й не запалюються. Вартість цирконієвих конструкцій вище, але виправдана.

  Які коронки підійдуть для передніх зубів?

  Найкращі матеріали для зони посмішки – це цілісна кераміка й діоксид цирконію. Вони напівпрозорі, мають гарну світлопроникність (як природна емаль). Після полірування набувають характерного блиску. Такі якості забезпечують максимальну натуральність посмішки. Штучні зуби нічим не будуть відрізнятися від природних. Суцільнокерамічні коронки – підхожий варіант тільки для протезування окремого зуба. Цирконій же частіше застосовується для жувальної групи зубів і при протезуванні мостами.

  Чи можна ставити коронку за відсутності зуба?

  Коронку в такому разі ставлять за допомогою мостоподібного протеза. Така методика підійде, якщо відсутній один або кілька зубів, що стоять поруч. Але ми рекомендуємо імплантацію.

  Інші послуги Імплантація (ортопедичний етап)
  Встановлення культьової вкладки
  від 2 900 грн до 5 800 грн
  Коронка тимчасова на імпланті
  2 700 грн
  Коронка металокерамічна на імпланті
  9 300 грн
  Коронка керамічна на імпланті
  14 500 грн
  Лікування адентії зубів
  від 2 300 грн до 19 700 грн
  Ціна послуги
  13 500 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!