iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Відбілювання зубів Beyond

Зміст

  Відбілювання зубів системою Beyond: освітлюємо емаль ефективно та безпечно

  Широко посміхатися й осявати всіх своєю усмішкою, почуватися впевнено в спілкуванні, на переговорах, публічних виступах — тепер це не мрія, а реальність із сучасними можливостями стоматології. Одним зі способів підвищити естетичні якості зубних рядів є Beyond відбілювання. Фахівці клініки Dental Art використовують революційну методику у своїй практиці, допоможуть надати вашим зубам білизни.

  Технологія «Бейонд»: що являє собою

  Beyond – це інноваційна американська система відбілювання емалі. Принцип її дії полягає в руйнуванні пігменту, що накопичився внаслідок окислювальних процесів. Технологію визнано лідером серед апаратних технологій. Позитивних відгуків серед пацієнтів та рекомендацій у колі фахівців вдалося досягти завдяки таким перевагам методики:

  1. Висока ефективність. У процесі залучені інноваційні оптичні технології та методи фільтрації світла, а також спеціальний гель, активні речовини якого проникають у глибокі шари емалі. За одну процедуру можна висвітлити зуби в середньому на 8 тонів.
  2. Безпека. Для процедури використовується неагресивний гель. Активується він під впливом лампи холодного світла, що запобігає перегріву пульпи та опіку ясен. Прилад складається з галогенової та світлодіодної частини, що забезпечує максимальну інтенсивність при мінімальному виділенні тепла.
  3. Тривалий ефект. Результат після проведеного відбілювання за технологією «Бейонд» помітний відразу, посилюється протягом доби. Зберігається він впродовж 2 років. При цьому процедура виконується приблизно за 40 хвилин.
  4. Додаткове зміцнення емалі. Порожнечі, що утворюються в ній, заповнюються мінеральними речовинами. Це забезпечує ефект, що зміцнює.

  Проводитися процедура може навіть пацієнтам із підвищеною чутливістю зубів. Спеціальний ультрафіолетовий фільтр максимально знижує вплив апарата на внутрішні тканини.

  Ціна процедура доступна, що дозволяє періодично повторювати її. Робити це можна кожні 1–2 роки.

  Протипоказання до відбілювання «Бейонд»

  Оскільки процедура безпечна, її можна проводити практично всім пацієнтам віком від 16 років (до цього періоду формується організм, зокрема зубні структури). Головне, щоб були відсутні протипоказання, до яких відносять:

  • нелікований карієс;
  • занедбаний пародонтит, пародонтоз;
  • підвищене стирання зубів;
  • тріщини емалі;
  • індивідуальна непереносимість компонентів відбілювального гелю.

  За умови наявності вищеописаних патологій необхідно попередньо провести лікування. Лікар може також запропонувати альтернативну методику відбілювання емалі.

  Підготовка до процедури

  Відбілюванню системою Вeyond має передувати консультація стоматолога. Лікар огляне порожнину рота, визначить колір зубів на конкретний момент за спеціальною шкалою та дасть прогноз щодо відбілювання. Обов’язковим етапом підготовки до відбілювання є професійне чищення зубів, у ході якого усувається м’який та твердий зубний наліт. За потреби складе план попереднього лікування. До переліку підготовчих процедур можуть також входити:

  • усунення карієсу;
  • лікування запальних процесів у яснах;
  • ремінералізація емалі та ін.

  Варто врахувати, що за наявності нальоту зуби можуть відбілюватися нерівномірно, оскільки гель не проникає під зубні відкладення. Пломби та коронки теж не підлягають відбілюванню. За умови їх наявності в зоні посмішки правильним рішенням стане їхня заміна. Інакше при проведеному відбілюванні буде сильно помітна різниця між освітленими ділянками та старими пломбувальними матеріалами, ортопедичними конструкціями. У цьому разі можна вибрати інший варіант вирішення проблеми (наприклад, встановити вініри).

  Як проводиться відбілювання зубів за технологією Beyond у нашій стоматології

  Стоматологічна клініка Dental Art пропонує послугу відбілювання зубів «Бейонд» за американською технологією. Наші гігієністи добре володіють методикою та мають необхідну матеріально-технічну базу для її проведення. Процедура виконується поетапно:

  1. Пацієнту надягають захисні окуляри, встановлюють розширювач для губ, наносять на ясна захисний гель. Щоб уникнути пересушування, губи змащують бальзамом.
  2. На верхній і нижній зубні ряди акуратно наносять відбілювальний гель, рівномірно розподіляючи його.
  3. Проводять безпосередньо процес відбілювання за допомогою апарату Beyond. Зуби засвічують лампою протягом 10 хв. Роблять три такі підходи з повторним нанесенням гелю та впливом холодного світла.
  4. Проводять ремінералізацію зубів. Для цього на їхню поверхню наносять фторлак.

  Гігієніст надасть рекомендації після проведеної процедури. Так, після відбілювання спочатку може відчуватися підвищена чутливість зубів. Тому в цей період варто виключити вплив подразників. Також перший тиждень краще утриматися від продуктів та напоїв, здатних фарбувати емаль. Щоб закріпити ефект, краще відмовитись від куріння. Важливо раз на півроку проводити гігієнічне чищення зубів.

  Наші фахівці допоможуть зробити вашу посмішку привабливою, вибравши оптимальну в кожному випадку методику відбілювання.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Бакуліна
  Ганна Ашотівна
  Посада: Лікар-стоматолог-пародонтолог-хірург
  Сердюк
  Микита В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Недуга
  Олександр В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-ендодонтіст, терапевт
  Саріджа
  Тетяна Іванівна
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Інші послуги Професійна гігієна
  Ремінералізація (фторування) зубів
  200 грн за 1 зуб
  Професійне чищення зубів
  від 1 850 грн до 2 100 грн
  Ультразвукова чистка зубів
  від 30 до 40 грн 1 зуб
  Відбілювання зубів
  2 750 грн (1 щелепа)
  Періочищення зубів
  від 2 850 грн до 3 700 грн
  Чистка Air Flow
  500 грн (1 щелепа)
  Реставрація фронтальна
  від 2 650 грн до 2 950 грн
  Ціна послуги
  4 400 грн (2 щелепи)


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!