iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Встановлення керамічних брекетів

Зміст

  Керамічні брекет-системи є одним з оптимальних варіантів, тому що поєднують в собі високі показники ефективності та непогані естетичні характеристики. Такі системи були багаторазово вдосконалені з часом початку свого використання. Зараз фіксація керамічних брекетів вважається одним з кращих методів виправити посмішку, зробити її практично ідеальною. У нашій клініці можна розраховувати на якісну професійну фіксацію, дотримання основних стандартів, приємні ціни і багато інших переваг.

  Керамічні брекети – ефективність і надійність

  У виробництві використовуються спеціальні матеріали, які гарантують відмінний ефект. Конструкції можуть бути лігатурними і самолігуючі. Фіксація відбувається до зовнішньої зубної поверхні. Відрізняються системи за типом фіксування. Керамічні замки мають оптимальні експлуатаційні характеристики. Вони дуже схожі на металеві.

  Поступово керамічні брекети Київ вибирає все більшу кількість людей. Пов’язано це з бажанням зробити свою посмішку більш привабливою. Рівні зуби представляють собою не тільки показник естетичної привабливості, але і здоров’я. Добре, коли прикус правильний. Це позитивно впливає на здоров’я всього організму.

  Якісно виконана брекет система керамічна після фіксації стає практично непомітною, що є її головною перевагою. Структура є напівпрозорої, завдяки чому керамічні замки зливаються із зубною тканиною. Ортодонтичні дуги виконуються в білому кольорі, що також добре впливає на естетичні показники.

  Для більшості людей такі системи стають ефективним способом отримати привабливу посмішку. Висока точність виконання паза є важливим параметром, який гарантує ефективність лікування. За допомогою сучасних технологій вдається домагатися таких показників точності. У нашій клініці можна розраховувати на еталонний результат за чесними цінами.

  Міцність таких систем знаходиться на непоганому рівні. Важлива і міцність фіксації. Для цього використовуються спеціальні матеріали. Багато що залежить і від типу решітки в системі. Наші фахівці намагаються підбирати кращі матеріали і міцні системи, щоб під час використання не виникало ніяких додаткових проблем.

  Краща ціна на керамічні брекети в Києві

  Наша клініка пропонує найчесніші ціни на фіксацію таких систем. Вона проводиться в ретельно підготовлених умовах, що гарантує досягнення відмінного результату. Лікуванням займаються досвідчені професіонали, які мають необхідне обладнання, кращі витратні матеріали. Професійна фіксація керамічних брекетів ціна якої в нашій клініці максимально доступна, дає можливість привести посмішку в порядок, зробити зуби по-справжньому здоровими і привабливими.

  Крім кращої ціни можна отримати і оптимальний сервіс. Під час первинного огляду можна задавати фахівцеві всі запитання. Це дозволить розібратися в деталях, дізнатися про всі переваги керамічних брекетів.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Гоменюк
  Мар'яна Андріївна
  Посада: Лікар-стоматолог-ортодонт
  Відповіді на питання за послугою
  «Встановлення керамічних брекетів»
  Чи впливають брекети на здоров'я?

  Згідно з дослідженнями, носіння брекетів супроводжується зміною якісного та кількісного складу мікрофлори порожнини рота. Тому при незадовільному догляді за нею підвищується ймовірність розвитку карієсу й появи запалення ясен – гінгівіту, пародонтиту.

  Який термін носіння брекетів для дорослої людини?

  Носити брекети потрібно зазвичай від 1 до 3 років. Терміни залежать від ступеня складності викривлення зубного ряду.

  Як брекети впливають на форму обличчя?

  Носіння брекетів дозволяє відновити правильні пропорції обличчя. Завдяки поверненню зубів у потрібне положення вилиці стають виразними. Лицьові м’язи починають правильно функціонувати.

  Чи боляче ставити брекети?

  Процес установки брекет-системи безболісний. Але варто врахувати, що дискомфорт або навіть біль буде відчуватися при її носінні перший тиждень-два після фіксації системи і при заміні дуги через певний час. Це обумовлюється розтягуванням зубних зв’язок, зміщенням зубів.

  Чи дозволяється пити каву при носінні брекетів?

  За наявності естетичної брекет-системи не рекомендовано вживати продукти, що містять фарбувальні пігменти;

  • міцний чай і кава;
  • червоне вино;
  • свіжовичавлені соки;
  • буряк;
  • смородину та ін.

  Така їжа й напої можуть забарвити брекети та гумки.

  Інші послуги Ортодонтія (виправлення прикусу)
  Встановлення лінгвальних брекетів
  40 000 грн
  Вирівнювання зубів
  від 17 000 грн до 22 000 грн
  Установка ортодонтичних мікроімплантів
  3 850 грн
  Ортодонтичний незнімний апарат
  від 1 600 грн до 8 600 грн
  Встановлення самолігуючих брекетів
  від 17 000 грн до 19 000 грн (1 щелепа)
  Ортодонтична пластинка, капа
  від 1 500 грн до 5 500 грн
  Установка брекетів
  17 000 грн (1 щелепа)
  Ціна послуги
  20 000 грн (1 щелепа)


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!