iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Встановлення дентального імпланта

Зміст

  Установка дентального імпланта у стоматологічних клініках Dental Art

  Дентальна імплантація зубів у Києві – це установка титанового гвинта, який буде виконувати функції кореня видаленого зуба. Всередину гвинта ставлять абатмент, на який загвинчують коронку. Внаслідок цього виходить штучний зуб, який нічим не відрізняється від справжнього за естетичними й функціональними якостями.

  Чому не можна затягувати з протезуванням?

  Після видалення зуба здається, що можна ще почекати. Насправді чим більше проходить часу, тим сильніше просідає кісткова тканина під відсутнім зубом. А чим глибше виходить виїмка, тим складніше встановити імплант. Тому лікарі рекомендують не затягувати з установкою. Крім того, відсутній зуб приносить цілий ряд незручностей:

  • зміна зовнішності. Порожнечі в зубному ряду призводять до опущених куточків рота, западання губ і носо-губних складок;
  • руйнування сусідніх зубів. Втративши опору, вони починають зміщуватися, розхитуватися й випадати;
  • зміна прикусу. Зубний ряд буде розширюватися або звужуватися;
  • проблеми з шлунково-кишковим трактом. Відсутність навіть одного зуба порушує процес жування, і їжа не обробляється належним чином. Нерідко пацієнти відмовляються від твердої їжі просто тому, що її незручно їсти, хоча саме вона потрібна для профілактики захворювань ясен.

  Відсутність зубів – це насамперед психологічний дискомфорт. Навіть самовпевненій людині буде незручно посміхатися.

  Коли можна проводити процедуру імплантації зубів

  Після видалення зуба кісткова тканина швидко просідає й атрофується, тому стоматологи клініки Dental Art рекомендують проводити установку зубного імпланта не пізніше ніж через 3 місяці.

  Переваги імплантації зубів

  Плюси очевидні: завдяки сучасній стоматології після втрати старого зуба ви просто отримуєте точно такий самий новий за доступною ціною. Коронка на імпланті зберігає функціонал й естетичність, не виділяється на тлі всього зубного ряду, на неї зручно жувати, вона не відчувається в роті чимось чужорідним. Стороння людина ніколи не помітить імплант, як би широко ви не посміхалися.

  При належному догляді коронка прослужить вам мінімум 10 років. Доглядати за нею не складніше, ніж за справжніми зубами. А якщо раптом станеться відкол на коронці, її можна замінити, відгвинтивши від кореневої частини.

  Установка дентального імпланта в стоматології благотворно впливає на здоров’я всієї порожнини рота: сусідні зуби знову отримують опору, навантаження при жуванні розподіляється рівномірно.

  Види імплантації зубів

  Протезування виконується в 1 або 2 етапи.

  При одноетапній процедурі лікар встановлює імплант через незначний прокол у яснах. Тривалість – 1 хірургічний етап на 1-1,5 години.

  Двоетапна імплантація – більш складна процедура, показана в разі витончення кісткової тканини, тобто коли після видалення зуба пройшло вже багато часу. Проводиться в кілька етапів. Спочатку додають кісткову тканину, через 6 місяців проводять імплантацію, після чого настає період інтеграції імпланта в кісткову тканину, який триває 6 місяців. Далі – етап протезування.

  Етапи проведення імплантації зубів

  Імплантація – це хірургічна операція, а тому важливо, щоб у роті не було інфекцій і запалень. Тому стоматолог попередньо проліковує каріозні пошкодження, якщо такі є, і тільки потім приступає до процедури:

  1. Знеболює, формує кісткове ложе.
  2. Встановлює титановий гвинт і формувач ясен. Його приживлення триває до 6 місяців, після чого доктор переходить до наступного етапу.
  3. Знімає зліпок з імпланта та віддає зубному техніку, який виготовляє коронку на абатмент і передає в роботу стоматолога.
  4. Вкручує до гвинта абатмент, на який кріпиться коронка.

  Усі три складові підбираються індивідуально з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Після процедури необхідно утриматися від вживання їжі протягом 2-3 годин.

  Післяопераційний період і догляд

  Хворобливі відчуття після установки титанового гвинта – це нормально. Якщо ж біль сильний і триває довше, необхідно терміново звернутися до лікаря. Ще одне часте явище – набряк. Він швидко проходить і не вимагає додаткового догляду.

  Загальні рекомендації з догляду за імплантом у післяопераційний період:

  1. Протягом 10 днів після імплантації потрібно перейти на щадний для зубів режим: відмовитися від твердої й гарячої їжі та напоїв, алкоголю й тютюну.
  2. Жувати на протилежній від імпланта стороні.
  3. Чистити зуби, минаючи прооперовану зону. Полоскати ротову порожнину антисептичним розчином.
  4. Перші кілька днів краще спати на високій подушці.
  5. Користуватися зволожувальним кремом у куточках рота.

  Дотримання цих рекомендацій сприяє якнайшвидшому загоєнню імпланта й повноцінному функціонуванню майбутньої коронки.

  Вартість процедури залежить від підібраних матеріалів. Варіантів – маса, допомогти підібрати свій вам зможе фахівець клініки Dental Art на первинній консультації.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Петросян
  Борис Павлович
  Посада: Засновник, головний лікар, хірург-імплантолог
  Соболєв
  Артем Володимирович
  Посада: Лікар-стоматолог-хірург-імплантолог
  Відповіді на питання за послугою
  «Імплантація зубів»
  Що таке абатмент?

  Абатмент — титанова основа, яка однією частиною з гранями кріпиться до імпланта завдяки титановому гвинту, а з протилежного боку є підставою для фіксації коронки на нього.

  Чи впливає імплантація на здорові зуби?

  Ні, фахівці нашої клініки застосовують сучасні методики лікування. При імплантації сусідні зуби не піддаються обточуванню.

  Який термін служби в імплантатів?

  Фахівці нашої клініки використовують передові методи установки сучасних фірмових систем імплантів, які при дотриманні стандартних правил гігієни за ротовою порожниною служать більше 10-15 років.

  Чи відрізняються нові коронки від рідних зубiв?

  Ні, сучасні фірмові зубозамінні конструкції підбирають індивідуально для кожного пацієнта. Коронки мають ті самі колір і форму.

  Яке обстеження потрібно проходити перед імплантацією?

  Діагностика починається з КТ, яка дозволяє побачити особливості всієї щелепної системи. На основі результатів комп’ютерної томографії лікар оцінює такі параметри:

  • положення носових пазух і нервів;
  • якість і обсяг кісткової тканини;
  • будова щелепної системи.

  Якщо є патології (гранульоми, осередки періодонтиту та інше), це враховується при плануванні подальшого лікування.

  Чи можна літати на літаку після імплантації?

  Переліт — це завжди стрес для організму. Якщо є можливість, потрібно відкласти поїздку на 2-3 тижні. Після закінчення цього часу можна літати на літаку.

  Чи довго болять ясна після імплантації?

  Усе залежить від професіоналізму лікаря. Фахівці нашої клініки мають великий досвід роботи та якісно проводять імплантацію, тому неприємні відчуття турбують пацієнтів тільки протягом 3-5 днів. Якщо протягом тижня мучить сильний біль, швидше за все, є патологія та необхідна діагностика.

  Інші послуги Імплантація (хірургічний етап)
  Імплантація зубів системою Dentium Superline
  12 000 грн
  Одномоментна імплантація зубів
  Установка формувача ясен
  от 3 000 грн до 6 000 грн
  Кісткова пластика
  від 25 000 грн до 33 000 грн
  Синус-ліфтинг закритий / відкритий
  від 18 000 грн до 25 000 грн
  Ціна послуги
  від 12 000 грн до 21 900 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!