iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Професійне чищення зубів

Зміст

  Комплексне чищення зубів – ефективна профілактика хвороб порожнини рота

  Недостатня гігієна ротової порожнини стає причиною карієсу та інших стоматологічних захворювань. Але навіть за ретельного догляду з часом з’являються зубні відкладення, що складаються з мікрочастинок їжі, мікроорганізмів і солей. Вони стають живильним середовищем для бактерій, що провокують каріозні ураження і запалення ясен. Впоратися з проблемою допоможе комплексне чищення зубів.

  Клініки Dental Art пропонують свою допомогу. Ми ефективно і дбайливо усунемо наліт, допоможемо зберегти вашу посмішку здоровою.

  Комплексна гігієна порожнини рота: що собою являє і які завдання вирішує

  Процедура професійного чищення зубів націлена на видалення різних типів відкладень із зубної поверхні та порожнини рота. Включає в себе різні методики. Передбачає видалення м’якого і пігментованого нальоту з емалі, зубного каменю, очищення над’ясенного і під’ясенного простору.


  Уже через кілька годин після гігієнічних процедур на поверхні зубів з’являється м’який наліт. Його потрібно усувати щодня за допомогою щітки, зубної нитки, ополіскувачів. Якщо вчасно не видаляти такі відкладення, з часом вони перетворюються на зубний камінь. Це вже тверді утворення на зубах, які усуваються в стоматології. Внаслідок проведення процедури зубам повертається їхній природний колір, запобігають пародонтиту, карієсу, виявляють хвороби на ранніх стадіях їхнього розвитку.

  До чого може призвести зубний камінь, якщо його не видаляти

  Тверді відкладення – це сприятливе середовище для розвитку патогенів. Підвищується ризик розвитку карієсу, появи кровоточивості ясен, може підвищитися чутливість зубів. Емаль набуває жовтизни, виникає неприємний запах з рота.

  Зубний камінь може йти глибоко в ясенний канал. Внаслідок цього ясна кровоточать, відшаровуються від зуба, а сам він стає рухливим. Тверді відкладення можуть стати причиною розвитку хвороб шлунково-кишкового тракту.

  Коли потрібно проводити професійну гігієну

  Кожному хоча б двічі на рік потрібно виконувати професійну чистку як профілактику захворювань порожнини рота. Процедуру обов’язково призначають перед ортодонтичним лікуванням, імплантацією та протезуванням, а також відбілюванням зубів.

  Як виконують професійну гігієну

  Найефективніший варіант чищення зубів двох щелеп містить етапи:

  1. Ультразвукова чистка. Дає змогу видалити над- і підясневий зубний камінь. Відкладення під впливом ультразвуку дробляться, а потім вимиваються струменем води.
  2. Чистка Air Flow. За допомогою апарата фахівці стоматології Dental Art видалять м’який наліт і пігментацію, виконають оздоровчий масаж ясен.
  3. Полірування зубів. У результаті поверхня стає ідеально гладкою, що дає змогу запобігти утворенню та накопиченню відкладень.
  4. Фторування. Зуби покривають фторовмісним гелем або лаком, що зміцнює емаль і захищає її від карієсу.

  Ціна процедури формується комплексно і включає вартість кожного з проведених етапів.


  Як доглядати за порожниною рота після професійного чищення зубів

  Після процедури рекомендується уникати продуктів із фарбувальними пігментами, оскільки разом із нальотом знімається органічна плівка. Важливо чистити зуби двічі на день не менше двох хвилин. Для важкодоступних місць варто використовувати флос або зубний йоржик. В ідеалі підійде іригатор, за допомогою якого ефективно очищаються міжзубні проміжки.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Інші послуги Професійна гігієна
  Ремінералізація (фторування) зубів
  200 грн за 1 зуб
  Відбілювання зубів Beyond
  4 400 грн (2 щелепи)
  Ультразвукова чистка зубів
  від 30 до 40 грн 1 зуб
  Відбілювання зубів
  2 750 грн (1 щелепа)
  Періочищення зубів
  від 2 850 грн до 3 700 грн
  Чистка Air Flow
  500 грн (1 щелепа)
  Реставрація фронтальна
  від 2 650 грн до 2 950 грн
  Ціна послуги
  від 1 850 грн до 2 100 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!