iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Коронка тимчасова на імпланті

Зміст

  Стан зубів безпосередньо впливає на здоров’я всього організму людини. Деякі до останнього звикли відтягувати похід до стоматолога, що призводить до неприємних наслідків. Але сучасні технології роблять лікування і навіть протезування максимально ефективним пі практично безболісним. Тимчасові коронки cad cam можуть знадобитися в різних випадках, серед яких захист зубів, підготовлених до протезування. Коронки такого типу виконують естетичні функції і терапевтичні. Вони дозволяють приховати імплант від сторонніх очей.

  Що собою являють cad cam коронки?

  Такі коронки відносяться до категорії тимчасових. Вони встановлюються на імплант, поки не будуть підготовлені основні. Серед їх основних функцій можна відзначити:

  • Запобігання больових відчуттів, якщо протезування відбувається без попереднього видалення нервів.
  • Приховування зубної кукси.
  • Запобігання від зсуву.
  • Не дає яснах зарости і т.д.

  Існує кілька основних методик виробництва таких коронок, кожен з яких володіє унікальними особливостями. Прямий метод являє собою поширений варіант, коли коронка створюється буквально під час прийому пацієнта. Для початку знімається зліпок за допомогою силікону. Зазвичай виготовлення конструкції займає тривалий час, через що потрібно тимчасова. Зліпок надягають на зуби, після чого він знімається. Там залишається тимчасова коронка, яка затверділа. Для більш якісного прикріплення може використовуватися спеціальний цемент.

  Методика може бути непрямою. Головною відмінністю від вищеописаного способу є виготовлення в спеціалізованій лабораторії, яке займає один або два дні. З зліпка створюється гіпсова модель. Після цього відбувається фіксація за допомогою тимчасового цементу. Такий метод має деякі плюси, серед яких надійність і міцність. Зараз коронки cad cam використовуються досить часто.

  Доступні ціни на коронки cad cam в Києві і особливості їх установки

  В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на адекватні ціни на такий різновид коронок. Полиметилметакрилат (PMMA) являє собою синтетичний матеріал, який часто використовується для виробництва тимчасових коронок. Вони мають масу переваг, серед яких адекватна вартість. Також до плюсів відносяться терміни виготовлення. Не потрібно використовувати в процесі складне устаткування, що прискорює процес. Гарантується відмінну якість і надійність, якщо звернутися в нашу клініку.

  Можна підібрати якісні коронки, які нагадують за формою і кольором справжні зуби. Вони темніють з часом, але це не критично, тому що все одно проводиться заміна на постійні. Ми намагаємося пропонувати краще співвідношення ціни і якості на такі коронки, які встановлюються на імплант. Вони є багатофункціональними, тому що установка дозволяє зменшити біль під час протезування і т.д. Установка відбувається також без больових відчуттів і досить швидко. В основі нашої роботи лежать сучасні стандарти якості.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Коронка тимчасова на імпланті»
  Для чого ставлять тимчасові коронки на імпланти?

  Тимчасова коронка дозволяє приховати порожнечу на місці видаленого зуба. Її встановлюють з такими цілями

  • запобігти деформації прикусу;
  • створити необхідне жувальне навантаження на щелепу – це запобіжить атрофії кістки;
  • сформувати ясна.
  У яких випадках вдаються до імплантації?

  До імплантації вдаються тоді, коли немає можливості відновити естетичні та функціональні якості зуба без його видалення. Тобто пломби, вініри, культьові вкладки використовувати вже неможливо.

  Навіщо потрібна тимчасова коронка?

  Недовгострокова коронка не дозволяє яснам «зарости». Вона дає можливість зберегти стабільний контур м’яких тканин, які оточують імплант і найближчі сусідні зуби/імпланти (якщо такі є). Тобто роль тимчасової коронки велика, оскільки вона забезпечує так звану червону естетику – кордон між краєм реставрації та яснами.

  Скільки знадобиться часу для виготовлення тимчасових коронок?

  Процес займає максимум 10-15 хв. Рідкий пластик заливають у спеціальний «ключ», після чого його поміщають на обточені зуби. Матеріал обтікає зуб, утворюючи своєрідний «ковпачок» у вигляді його анатомічної форми. Якщо ж потрібна тимчасова коронка тривалого носіння, то її виготовляють у технічній лабораторії. Це займає 3-5 днів.

  Скільки служать тимчасові коронки з пластмаси?

  Пластмасові коронки, які виготовили в зуботехнічній лабораторії, можуть в середньому прослужити від 6 місяців до року. Носити їх довше встановленого терміну не рекомендовано. Тимчасові коронки, які були виготовлені стоматологом-ортопедом у кріслі, можна носити від декількох тижнів до декількох місяців.

  Інші послуги Імплантація (ортопедичний етап)
  Встановлення культьової вкладки
  від 2 900 грн до 5 800 грн
  Коронка металокерамічна на імпланті
  9 300 грн
  Коронка керамічна на імпланті
  14 500 грн
  Коронка цирконієва на імпланті
  13 500 грн
  Лікування адентії зубів
  від 2 300 грн до 19 700 грн
  Ціна послуги
  2 700 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!