iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Протез "Метелик" акриловий (1-3 зуба)

Зміст
  Часткова втрата зубів є поширеною проблемою. Для її вирішення можуть використовуватися частково знімні протези. Вони являють собою ефективне рішення, яке дає можливість відновити зуби. Протезування зубів за допомогою цього методу дозволяє встановити жувальні зуби на одній або по обидва боки щелепи. Протезування такого типу може використовуватися в якості своєрідної підготовці до використання постійного протеза.

  Часткове знімне протезування зубів і його основні аспекти

  Воно використовується зазвичай, коли немає кількох зубів. Але обов’язковим є наявність декількох здорових зубів, які стають основною для кріплення знімною конструкції. У більшості випадків така технологія використовується, коли немає жувальних зубів. Виготовлятися вона може зі спеціальної пластмаси. Застосовуються там і гачки, які використовують для фіксації. Виготовляються вони з металу.

  Зараз часткове протезування зубів застосовується досить часто для відновлення жувальної функції. Також воно дозволяє повернути людині можливість повноцінно розмовляти, гарну посмішку. Процедура поширена через відносно невеликий вартості. Це важливий фактор для більшості відвідувачів стоматологічної клініки. Є кілька основних показань для застосування даної процедури:

  • Відсутність одного або декількох зубів.
  • Відсутність всіх зубів на одній щелепі.
  • Коли неможливо встановити імпланти.

  Існує велика кількість різноманітних видів конструкцій. Наприклад, частково знімний зубний протез може виготовлятися з різних матеріалів. Є комбіновані варіанти і т.д. Завдяки такому різноманіттю фахівець під конкретні потреби і фінансові можливості пацієнта зможе знайти ідеальне рішення. Для відновлення жувальних функцій використовуються пластинкові протези.

  Вони виготовляються з акрилу або нейлону. Кріплення відбувається за допомогою використання опорних зубів і спеціальних замків. Головним достоїнством конструкції вважається невисока вартість і гідні естетичні характеристики. Швидкість установки також можна віднести до переваг.

  Замовити частковий знімний протез в Києві

  Якщо виникли відповідні проблеми з зубами, варто розглянути часткове протезування як ефективний спосіб вирішення. Наша стоматологічна клініка має великий досвід і необхідним обладнанням, що дозволяє задовольнити основні потреби пацієнтів. Кожен знімний протез частковий у нас відрізняється високою якістю, відповідає всім ключовим стандартам у цій сфері. Тому можна розраховувати на гарантію ефективності у використанні і інші достоїнства.

  Сертифіковані спеціалісти намагаються провести всі маніпуляції максимально якісно і безболісно для пацієнтів. Тому частковий знімний зубний протез встановлюється швидко і надійно. Після установки треба періодично відвідувати стоматолога для проведення профілактичного огляду. Також важливо дотримуватися основних правил догляду за ним.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Протез “Метелик” акриловий (1-3 зуба)»
  Чи можна цілуватися із зубними протезами?

  Звісно. Варто розповісти людині, з якою ви зустрічаєтеся, про наявність зубного протеза. Зробити це не завжди просто, але зате потім ви почуваєтеся набагато впевненіше. Якісно встановлені протези дозволять посміхатися, їсти, цілуватися без жодних побоювань. Ви зможете просто насолоджуватися спілкуванням із коханою людиною.

  Скільки можна носити протез «метелик»?

  Протез «метелик» зазвичай ми рекомендуємо як тимчасове рішення (на 3-6 місяців), особливо якщо за його допомогою відновлюється фронтальна ділянка відсутніх зубів. Це альтернатива заміщення відсутньої ділянки, коли встановлені імпланти та йде процес їх остеоінтеграції (приживлення).

  Скільки потрібно часу, щоб звикнути до зубних протезів?

  Кожен випадок індивідуальний. Усе залежить від сприйняття пацієнта. Звикання може тривати від 2-3 тижнів до 1-2 місяців. Головне, протез носити. Якщо встановлювати його рідко, конфігурація ясен зміниться. Тканини звикнуть існувати без протеза, що істотно продовжить термін звикання.

  Що собою являє частковий протез?

  Часткові знімні протези – це ортопедичні конструкції, які застосовуються, коли відсутні кілька зубів, але при цьому є здорові, що будуть служити надійною опорою. Використовуються вони для заміщення жувальних і передніх зубів.

  Чи можна заміщати знімним протезом один зуб?

  Можна виготовити протез на один зуб, але у практиці таке рідко буває (тільки у разі наполегливості пацієнта). Конструкція в цьому випадку буде складатися з основи, фіксувальних елементів у тон ясен (виняток – бюгельні протези з металевими лапками) і штучних зубів. Але все-таки доцільніше планувати адгезивний міст (як тимчасове рішення) або імплантацію.

  Як фіксується зубний протез «метелик»?

  Протез кріпиться за сусідні зуби за допомогою відростків-гачків (кламерів). Препарувати їх не знадобиться. Кламери виготовляються під колір ясен, тому вони непомітні. Завдяки своїй еластичності вони не травмують зуби. «Метелика» відносять до частково знімних протезів.

  Який повинен бути догляд за протезами «метелик»?

  Не менше ніж два рази на день потрібно промивати протез теплою кип’яченою водою. Його також очищають при чищенні зубів. Спеціальний дезінфікувальний розчин допоможе повністю позбутися бактерій. Для цього потрібно на деякий час занурювати в нього свій протез.

  Інші послуги Знімне протезування
  Протез знімний акриловий
  5 800 грн
  Протез знімний нейлоновий
  8 700 грн
  Протез знімний бюгельний кламерний
  11 200 грн
  Ціна послуги
  3 500 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!