iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Стоматологічна адаптація дітей

Зміст

  Комфорт дитини під час проведення стоматологічних маніпуляцій — важлива складова всього процесу лікування. Взаєморозуміння між лікарем і маленьким пацієнтом, відсутність психологічного тиску дозволяють коректно і швидко виконати всі дії. Правильна стоматологічна адаптація дитини — це фундамент подальшого його відношення до лікування зубів. Фахівці клінік Dental Art розуміють важливість цього процесу, тому докладають до нього максимум зусиль.

  Адаптація малюка до лікування зубів: чому це необхідно

  Перший візит до стоматолога має відбутися якомога раніше, а саме в 2–3 роки, коли вже повністю сформований молочний прикус. Такий профілактичний прийом не буде асоціюватися у малюка з зубним болем і виконанням складних стоматологічних маніпуляцій. Це означає, що стоматологія та все, що з нею пов’язано, не почне викликати негативних емоцій. Важливо знайти правильний підхід до малюка, що дозволить попередити виникнення у нього дентофобії.

  За умови, що дитина сама сяде в крісло і дозволить лікарю виконувати потрібні дії, буде проведене якісне лікування. Це також допоможе звести до мінімуму ризик ускладнень. Правильно сформоване ще в дитинстві ставлення до стоматології забезпечить відсутність страху і розуміння важливості проведення стоматологічного лікування в дорослому віці.

  Рекомендований режим адаптації: як ми готуємо дітей до стоматологічних маніпуляцій

  Психоемоційна підготовка дитини до лікування зубів — це одна з послуг, яку надає наша клініка. Процес поетапний:

  1. Знайомство з лікарем і клінікою. Дитині дають можливість адаптуватися до нових обставин: він може пограти, розглянути оснащення кабінету. Стоматолог розповість малюку про те, як влаштовані його зуби.
  2. Профілактичний огляд. Повторний візит вже передбачає огляд порожнини рота. Лікар оцінить її стан і визначить, чи правильно сформований у дитини прикус. Батьки будуть присутні під час огляду, щоб малюк не втрачав з ними контакт і не почав переживати. Стоматолог дасть загальні рекомендації по догляду за порожниною рота. Якщо зуби потребують лікування, маленького пацієнта запишуть на прийом наступного разу.

  Часто двох візитів цілком достатньо, щоб між лікарем і дитиною встановилися довірчі відносини. Тому наступного разу вже можна приступати до лікування зубів у малюка.

   

  Чи завжди можлива адаптація

  На жаль, лікування зубів дитині з адаптацією — це методика, яка діє не в кожному випадку. Її ефективність залежить від індивідуальних факторів: віку, психоемоційного стану, характеру, настрою малюка, а також від наявності негативного досвіду стоматологічного лікування в минулому.

  Ми повинні констатувати факт, що не всі діти піддаються адаптації. Деякі клінічні випадки передбачають складні і тривалі дії, які не можна порівняти з можливостями маленького пацієнта. Є діти, які в силу своїх психологічних особливостей не дають можливості виконати навіть найлегші маніпуляції. У таких випадках ми рекомендуємо проводити лікування під седацією.

  Показаннями до застосування седації є також деякі супутні захворювання, особливості розвитку, які обмежують можливості контакту з дитиною. В цьому випадку всі дії будуть проводитися під контролем досвідченого анестезіолога.

  У клініках Dental Art створені комфортні умови для лікування і дорослих, і дітей. Команда наших фахівців зустріне вашого малюка з посмішкою і доброзичливим ставленням. В процесі лікування ми ніколи не тиснемо на дитину, робимо все для того, щоб він вийшов з клініки з позитивними емоціями і при необхідності повертався до нас без істерик і умовлянь.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Герега
  Людмила Григорівна
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Бовт
  Юлія Олександрівна
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Медведський
  Владислав В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Інші послуги Дитячий прийом
  Пластинки на зуби для дітей
  від 1 000 грн до 8 000 грн
  Протезування молочних зубів
  від 1 100 грн до 3 000
  Реставрація молочних зубів
  від 1 050 грн до 2 100 грн
  Пломби для дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Лікування періодонтиту у дітей
  від 1 000 грн до 2 200 грн
  Лікування пульпіту у дітей
  від 1 100 грн до 2 200 грн
  Консультація дитячого лікаря-стоматолога
  300 грн
  Видалення молочного зуба
  від 450 грн до 1 250 грн
  Професійна дитяча гігієна
  від 650 грн до 1 000 грн
  Лікування карієсу у дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Герметизація фісур у дітей
  850 грн
  Глибоке фторування зубів у дітей
  200 грн за 1 зуб
  Пломбування каналів у дітей
  от 800 до 1000 грн
  Дитяча седація
  4 000 грн (година)
  Установка коронок для дітей
  від 1 100 грн до 3 000 грн
  Ціна послуги
  400 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!