iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Зміст

  Ортодонтичні пластинки для дітей — просте рішення для вирівнювання зубів

  Неправильний прикус у дітей — поширена стоматологічна проблема. Оскільки малюки не можуть самостійно оцінити становище своїх зубів, стежити за ним — завдання батьків. Важливо показати дитину лікареві, який підтвердить чи виключить патології прикусу. Виправляти їх простіше та швидше в ранньому віці. Крім того, здоровий молочний прикус стане основою для хорошого стану зубного ряду надалі.

  Пластинки на зуби для дітей — один з ефективних способів їхнього вирівнювання. Встановлюються частіше у віці до 13 років (до тих пір, поки йде повна заміна на постійний прикус). Можуть використовуватися для верхньої та нижньої щелеп.

  Пластинки на зуби: що являють собою

  Зубні пластинки для дітей — ортодонтичні конструкції, які виготовляють зі спеціального полімеру або силікону та металевого дроту. Встановлюються за рекомендацією лікаря. У разі потреби процедуру періодично повторюють. Періодично активує систему спеціальний ключ.

  Такі конструкції чинять м’який тиск на зубний ряд або певні його ділянки, розширюючи щелепу та/або вирівнюючи зуби. Іноді їх активують із метою збільшення тиску.

  Виготовляються пластинки для вирівнювання зубів у дітей за індивідуальними відбитками. Пластикова основа може бути прозорою, кольоровою або навіть із малюнками. Сам механізм прихований. Погляду відкривається лише дріт.

  Чим загрожує неправильний прикус

  Дефекти прикусу можуть формуватися через різні фактори (наприклад, генетичні, відсутність зубів та ін.). Тільки незначні порушення не потребують корекції. В інших випадках обов’язково проводять ортодонтичне лікування. Відмова від нього загрожує низкою проблем:

  • порушенням дикції;
  • розвитком захворювань органів шлунково-кишкового тракту;
  • підвищеним стиранням зубів;
  • виникненням запалення ясен;
  • проблемами з пережовуванням їжі;
  • асиметрією обличчя.

  Пластинка допоможе виправити проблеми, які можуть викликати у дитини психологічний дискомфорт, комплекси та невпевненість у собі.

  Різновиди дитячих зубних пластинок

  Виділяють два основні види пластинок:

  1. Знімні. Зазвичай використовуються для усунення легких дефектів. Знімати та надягати ці конструкції можна самостійно, не відвідуючи лікаря.
  2. Незнімні. Фіксує та регулює такі системи лише ортодонт. Незнімна пластинка на зуби для дітей допомагає впоратися зі складнішими порушеннями прикусу.

  Якщо потрібна корекція серйозного дефекту, апарат може передбачати використання спеціальних гачків, гвинтів, які забезпечують додатковий вплив. Чим складніша конструкція, тим вищою буде ціна.

  Переваги та недоліки ортодонтичних пластинок

  До плюсів пластинок відносять:

  • швидкість виготовлення — за 1–2 тижні;
  • легкість у встановленні;
  • безболісність лікування;
  • зручність у використанні — потрібно лише 2 тижні для адаптації до стороннього тіла в роті;
  • можливість зняття конструкції перед їдою та гігієнічними процедурами (для знімних різновидів);
  • безпека — у процесі виготовлення використовуються нетоксичні, гіпоалергенні матеріали, які не завдадуть шкоди маленькому пацієнту.

  На відміну, наприклад, від брекетів знімні пластинки не заважають проводити гігієнічні процедури. Це дозволяє скоротити ризик розвитку карієсу. Крім того, дізнавшись, скільки коштує ортодонтичне лікування за допомогою брекет-систем, на нього погоджуються не всі пацієнти. Пластинки, мають нижчу ціну.

  Варто врахувати, що при складних патологіях така методика є малоефективною, як і після повного формування зубощелепного апарату. Щоб вирівнювання за допомогою пластинки дало результат, батькам треба слідкувати за правильністю носіння системи. Крім того, внаслідок некоректної експлуатації конструкція може зламатися, тоді доведеться виготовляти нову.

  Показання для встановлення зубної пластинки

  Порушення прикусу батьки запідозрити можуть за різними ознаками: верхньою щелепою, що надто виступає вперед, неправильним змиканням зубів, їхнім викривленим положенням та ін. У такому разі необхідно звернутися в стоматологічну клініку. Ортодонтична пластинка для дітей допоможе впоратися з низкою завдань, а саме:

  • усуне великі міжзубні щілини;
  • змінить ширину піднебіння;
  • зафіксує та утримуватиме зуби в необхідному положенні;
  • змінить форму кістки щелепи;
  • активізує чи пригальмує ріст щелепи.

  Крім того, такі конструкції використовуються з метою запобігання зміщенню зубів. Вони дозволяють виправити мовлення, запобігти виникненню болю при жуванні. Це чудовий спосіб отримати гарну та здорову посмішку.

  Скільки часу потрібно носити пластинку

  Кожен випадок індивідуальний. На тривалість ортодонтичного лікування за допомогою пластинки впливає характер дефекту, який потрібно виправляти. Крім того, час, необхідний для досягнення результату, залежить від дотримання правил носіння конструкції. Знімати пластинку часто можна лише на 2 години впродовж доби. Інші 22 години вона повинна використовуватися за призначенням. У деяких випадках надягають їх лише на ніч.

  У середньому пластинка для виправлення прикусу у дітей дає ефект після носіння протягом 05–2 років. В окремих випадках апарат доведеться носити кілька років. Іноді термін використання збільшують для закріплення отриманого результату. Як правило, для цього потрібно ще півроку-рік.

  Як встановлюють пластинку

  У стоматологічній клініці Dental Art процедуру виконують поетапно:

  1. Проводять ретельну діагностику.Стоматолог-ортодонт, окрім візуального огляду, призначає рентгенівське дослідження. Це дає змогу розробити ефективну схему лікування.
  2. Санують порожнину рота. Щоб встановити пластинку, потрібно вилікувати всі захворювання ротової порожнини: карієс, гінгівіт тощо.
  3. Отримують зліпок та відправляють його в зуботехнічну лабораторію.
  4. Приміряють виготовлену конструкцію. Важливо, щоб вона щільно прилягала до неба та зубів, не натирала м’які тканини, не викликала біль та дискомфортні відчуття. За потреби виріб відправляють на доопрацювання.
  5. Встановлюють апарат, дають рекомендації щодо домашнього догляду. Пацієнту призначають дату наступного візиту.

  Щоб підібрати оптимальний тип пластинки для вашої дитини, необхідно записатися на консультацію в стоматологію.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Інші послуги Дитячий прийом
  Протезування молочних зубів
  від 1 100 грн до 3 000
  Реставрація молочних зубів
  від 1 050 грн до 2 100 грн
  Пломби для дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Лікування періодонтиту у дітей
  від 1 000 грн до 2 200 грн
  Лікування пульпіту у дітей
  від 1 100 грн до 2 200 грн
  Консультація дитячого лікаря-стоматолога
  300 грн
  Стоматологічна адаптація дітей
  400 грн
  Видалення молочного зуба
  від 450 грн до 1 250 грн
  Професійна дитяча гігієна
  від 650 грн до 1 000 грн
  Лікування карієсу у дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Герметизація фісур у дітей
  850 грн
  Глибоке фторування зубів у дітей
  200 грн за 1 зуб
  Пломбування каналів у дітей
  от 800 до 1000 грн
  Дитяча седація
  4 000 грн (година)
  Установка коронок для дітей
  від 1 100 грн до 3 000 грн
  Ціна послуги
  від 1 000 грн до 8 000 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!