iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Трансплантація зуба

Зміст

  В силу обставин, на які ніяк не можна вплинути, людина може втратити власного здорового зуба. Це реальна проблема, але її можна ефективно вирішити за допомогою кваліфікованих фахівців. Існує така послуга, як трансплантація зуба. У багатьох європейських країнах ця послуга популярна протягом багатьох років. В Україні вона поки що не так затребувана. Але за допомогою досвідчених професіоналів цілком реально домогтися гарного результату.

  Професійна трансплантація зубів і її відмінні характеристики

  Представляє вона собою дуже непросту процедуру, приймають участь в реалізації якої різні фахівці. Все залежить від кожного окремого випадку. Фахівці працюють спільно над вирішенням поставлених завдань. Стоматологічна клініка надає для цього всі необхідні умови і ресурси. В процесі застосовується сучасна техніка і сертифіковане обладнання. Наша стоматологічна клініка має все це в повному обсязі, що гарантує всім пацієнтам відмінний результат.

  Кваліфікована трансплантація зуба ціна якої залежить від ряду факторів, передбачає заміщення одного зуба на інший. Він може рости в неправильному положенні або просто бути зайвим. Нерідко використовується в таких цілях зуб мудрості, який є марним для людини. Процедура передбачає безліч різних маніпуляцій. Звичайно потрібно прийом антибіотиків курсом. Після оперативного втручання величезну роль відіграє правильна гігієна ротової порожнини. Відновлювальний період займає близько половини місяця. Виконується періодично і рентген, який дозволяє відстежувати особливості процесу загоєння, адаптації зуба на новому місці. Якщо все пройшло правильно, зуб буде нормально виконувати всі свої основні функції.

  У деяких складних ситуаціях може знадобитися трансплантація ясна. Це теж непроста процедура, яка має масу нюансів і тонкощів. Дефекти м’яких тканин в ротовій порожнині іноді можуть призводити до серйозних проблем, які вимагають якісного рішення. Якщо ясна прикріплена неякісно, можуть виникнути проблеми з зубом, здатні привести до випадання. Щоб зберегти його, треба провести трансплантацію м’яких тканин.Трансплантация зубов и мягких тканей в Киеве

  У столиці мало хто клініки пропонують відповідну послугу. У нас її можна отримати з гарантією високої якості і надійності. Зараз трансплантація зуба тривалість процедури якої залежить від ряду факторів, потрібно деяким людям. Ми намагаємося зробити, щоб все пройшло максимально якісно, комфортно і надійно. Для цього є необхідні умови, сучасне обладнання. Головне, що в клініці працюють тільки сертифіковані фахівці з великим досвідом.

  Відновити зуби трансплантація допомагає в деяких ситуаціях. Зазвичай вона застосовується в крайніх випадках, коли рішення проблеми іншими методами неможливо. У нас можна розраховувати на індивідуальний підхід, професійні консультації, адекватні ціни і безліч інших важливих переваг.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Соболєв
  Артем Володимирович
  Посада: Лікар-стоматолог-хірург-імплантолог
  Петросян
  Борис Павлович
  Посада: Засновник, головний лікар, хірург-імплантолог
  Відповіді на питання за послугою
  «Трансплантація зуба»
  Як довго триває лікування?
  Трансплантація зубів займає 1–1,5 місяця, імплантація – 4–6 міс.
  Які зуби використовують для пересадки?

  Фахівці нашої клініки при трансплантації переважно використовують «вісімки» – зуби мудрості.

  Яка кількість коренів у зуба, що пересаджується, вважається оптимальним?

  Напередодні трансплантації фахівці нашої клініки направляють пацієнта на томограму. Це дозволяє вивчити особливості будови кореневої системи зуба, що пересаджується. Ідеально, коли є 1 основа. Також трансплантація можлива в наступному випадку: зуб має 3 корені, які паралельно розташовані по відношенню один до одного і сходяться в один.

  Наскільки болюча трансплантація?

  Операція з пересадки зуба проводиться під місцевою анестезією, що виключає появу дискомфорту. Хворобливі неприємні відчуття турбують в період реабілітації, але їх можна позбутися за допомогою знеболювальних препаратів, а ось в антибіотиках немає потреби. Велике значення має регулярний правильний догляд за ротовою порожниною в перший місяць після трансплантації, важливо строго дотримуватися рекомендацій лікаря і гігієни.

  Як відбувається трансплантація зуба і скільки часу займає?

  Операція проходить у 2 етапи, відповідно, потрібно прийти в клініку як мінімум кілька разів. У перший день доктор проводить пересадку з подальшим шинуванням зуба і лікуванням каналів. Скільки часу піде на ці маніпуляції, залежить від особливостей клінічної картини і професіоналізму фахівця. На наступній зустрічі лікар остаточно пломбує канали, встановлює пломбу або ставить коронку. На це йде не більше 1,5 години. В цілому лікування займає 2–6 тижнів.

  Наскільки болісно проходить пластика вуздечки губи?

  Пацієнтам, яким показане підрізання вуздечки верхньої губи, не варто турбуватися. Ця мікрооперація проходить під місцевою анестезією, що виключає появу болю та інших неприємних відчуттів. В цілому вона триває 15–20 хвилин, не вимагає будь-якої підготовки.

  Інші послуги Хірургія стоматологічна
  Імпланти Straumann (Штрауман)
  від 19 400 до 21 900 грн
  Реплантація зуба
  6500 грн
  Вестибулопластика (корекція присінка порожнини рота)
  30000 грн
  Імплантація зубів системою MEGAGen
  12000 грн
  Двоетапна імплантація зубів
  від 31300 до 49200 грн
  Нарощування ясен
  від 5500 до 15000 грн
  Лікування перелому кореня зуба
  10000 грн
  Підрізання вуздечки язика
  Видалення зубів
  від 550 грн до 6 000 грн
  Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз …)
  1 000 грн
  Резекція верхівки кореня зуба
  10 000 грн
  Пластика вуздечки губи
  3 500 грн
  Пластика на м’яких тканинах
  від 5 500 грн до 15 000грн
  Подовження анатомічної коронки
  1 200 грн
  Видалення ретинованого зуба
  від 1 600 грн до 4 500 грн
  Видалення зуба мудрості
  від 1 650 грн до 6 000 грн
  Ціна послуги
  6 500 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!