iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Коронка керамічна на імпланті

Зміст

  Існує великий асортимент коронок на імпланти, серед яких виділяються керамічні. Це обумовлено оптимальним співвідношенням ціни і якості. У нашій клініці можна отримати гарантію якості, надійності і безліч інших переваг. Якісно підібрана і встановлена керамічна коронка на імплантат ціна якої визначається після консультації, стане непоганим вибором для багатьох.

  Чим гарні керамічні коронки на імпланті?

  Такий варіант популярний з багатьох причин, серед яких унікальні властивості матеріалу. Він упродовж тривалого часу активно використовується під час виготовлення протезів. Головним достоїнством вважається високий рівень біологічної сумісності. Міцність також знаходиться на хорошому рівні. Полірується матеріал без особливих проблем, що дозволяє надати йому привабливий зовнішній вигляд і потрібний колір.

  Процес установки складається з декількох ключових етапів. Треба підібрати оптимальний тип коронки, зняти відбитки з зубів, приміряти її на імплант. Коли все зроблено, відбувається фіксація готової коронки. Наші співробітники використовують перевірені системи і надійні технології. Це гарантується ідеальне якість. Кожна керамічна коронка на імпланти, встановлена у нас, відповідає усім стандартам. Тому можна розраховувати на тривале використання без виникнення будь-яких проблем.

  Міцна пресована кераміка вважається хорошим вибором завдяки надійності. Щоб коронка була зроблена точно, потрібно підготувати основу. Вона дозволяє забезпечити естетичну привабливість і комфортність. Закріплення відбувається з допомогою спеціальної гвинтика. Його шахта закривається особливим матеріалом для пломбування. Він ретельно підбирається, щоб бути одного кольору з коронкою, що робить її потім непомітною. До головних достоїнств можна віднести:

  • Естетичну привабливість.
  • Безпека у використанні, тому що матеріал не викликає роздратування слизових оболонок ротової порожнини.
  • Точність виготовлення, тому що в основі лежить використання сучасних технологій.
  • Тривалий експлуатаційний термін.

  Якісна керамічна коронка на імпланти Київ коштує порівняно недорого. Головне звернутися в перевірене місце, щоб отримати гарантію якості і всі інші достоїнства. Наша стоматологічна клініка володіє для цього всім необхідним.

  Доступна і якісна коронка на імплантат керамічна в Києві

  У столиці в даній сфері працює чимало клінік і приватних кабінетів, серед яких треба вибрати самий перевірений варіант. Це стане своєрідною гарантією якості і надійності. Наша стоматологічна клініка має потрібні ресурси, якісне обладнанням.

  У ній працюють кваліфіковані кадри, які гарантують ідеальну точність, відповідність всім стандартам і приємні ціни. Первинна консультація дозволить розібратися в тонкощах процедури, дізнатися про вартість та інших нюансах. На виконані роботи ми надаємо гарантію.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Коронка керамічна на імпланті»
  Чи підлягає коронка на імплантаті заміні?

  Замінити коронку можна без вилучення імплантата. Зробити це можна по-різному. Вибір методики залежить від того, який був використаний спосіб фіксації – цементний або гвинтовий.

  Який термін служби керамічних коронок?

  Коронки з кераміки служать досить довго – 10-15 років. Щоб продовжити термін експлуатації ортопедичної конструкції, важливо ретельно доглядати за порожниною рота.

  Які коронки найкраще підійдуть для заміщення жувальних зубів?

  Коронки для жувальних зубів повинні добре витримувати навантаження. Для таких цілей підійдуть конструкції з кераміки, діоксиду цирконію, металокераміки. Якщо говорити про їх естетичні якості, то металокерамічні коронки поступаються керамічним, оскільки не пропускають світло, зуб виглядає темним, менш прозорим і ненатуральним.. Крім того, під ними зуби швидше псуються, чого не можна сказати про кераміку та діоксид цирконію. Тому служать вони у два рази довше.

  Які коронки краще ставити – керамічні або металокерамічні?

  Коронки з кераміки / діоксиду цирконію краще, оскільки під ними зуби не псуються. Ці матеріали міцні, естетичні. Ясна навколо таких коронок виглядають красиво й не запалюються.

  Інші послуги Імплантація (ортопедичний етап)
  Встановлення культьової вкладки
  від 2 900 грн до 5 800 грн
  Коронка тимчасова на імпланті
  2 700 грн
  Коронка металокерамічна на імпланті
  9 300 грн
  Коронка цирконієва на імпланті
  13 500 грн
  Лікування адентії зубів
  від 2 300 грн до 19 700 грн
  Ціна послуги
  14 500 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!