iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Лікування флюсу

Зміст

  Лікування флюсу: кваліфікована допомога в клініці Dental Art

  Флюс (у медицині — одонтогенний періостит) — стоматологічне захворювання, при якому запалюється окістя, внаслідок чого біля кореня зуба накопичується гній. Патологія є досить поширеною, зустрічається у дітей та дорослих. Згідно зі статистикою, здебільшого захворювання вражає чоловіків. Лікування флюсу не терпить зволікання. При перших неприємних симптомах необхідно відразу звернутися до лікаря. У стоматологічній клініці Dental Art лікування флюсу проводиться досвідченими фахівцями з використанням щадних методів, що гарантує швидке одужання.

  Симптоми періоститу

  Флюс легко помітити за набряком на щоці. Біля кореня зуба накопичується гній, що шукає виходу назовні. З’являється сильний біль, який може віддавати в потилицю, підборіддя. Якщо у гнійника з’являється свищевий хід, хворобливі відчуття стихають. Можуть також спостерігатися інші симптоми захворювання:

  • почервоніння та запалення ясен;
  • підвищення температури;
  • збільшення лімфатичних вузлів;
  • загальне нездужання.

  На останній стадії розвитку періоститу набряк поширюється. Набрякати можуть підборіддя, губа, ніс. Скільки буде коштувати лікування, залежить від ступеня розвитку патології та тяжкості клінічної картини.

  Причини появи флюсу

  Зазвичай періостит розвивається як наслідок занедбаного карієсу. За наявності такого захворювання інфекція потрапляє в глибокі тканини зуба. Якщо запалюється пульпа, розвивається пульпіт. За умови відсутності лікування він перетворюється на періодонтит, у якому вже запалюються навколозубні тканини. Спровокувати патологію можуть також інші фактори:

  • кіста зуба;
  • зубний камінь;
  • запалення ясен — гінгівіт, пародонтит;
  • зниження імунітету;
  • неповноцінне прорізування зуба мудрості;
  • механічна травма;
  • ускладнення після операції.

  У кожному випадку винуватцем розвитку патології є інфекція. Боліснотворні бактерії при таких патологіях потрапляють у кісткову тканину, що провокує утворення флюсу.

  У дітей флюс — не рідкість. Розвивається він через підвищену вразливість молочних зубів, недостатню гігієну, на тлі загострення ангіни або тонзиліту. Крім того, малюки люблять тягнути до рота сторонні предмети, що загрожує травмуванням та занесенням у рану інфекції.

  У чому небезпека флюсу

  Часто пацієнти не поспішають звертатися до стоматологічної клініки, сподіваючись, що гнійник розірветься, гній вийде, захворювання пройде. Такий підхід до вирішення проблеми криє в собі велику небезпеку. Річ у тому, що на останній стадії розвитку захворювання (флегмоні) гнійні виділення не обмежені нічим. Такий стан дуже небезпечний. Зі струмом крові інфекція може поширитися не тільки по обличчю, а й потрапляти до різних органів, зокрема до серця та мозку. У цьому разі виникає небезпека не тільки для здоров’я, але й для життя пацієнта.

  Потрібно розуміти, що флюс не проходить сам. Захворювання може перейти в хронічну стадію. У цьому разі залишається незначний набряк та зберігаються запальні процеси, але зовнішні прояви слабшають. Періодично виникатимуть загострення.

  Патологія загрожує також втратою зуба, тому ціна затягування лікування може бути дуже високою. Тільки кваліфікована допомога в стоматологічній клініці дозволить уникнути ускладнень та вирішити проблему, усунувши її першопричину.

  Що не можна робити при періоститі

  Щоб не ускладнити ситуацію, при періоститі забороняється:

  • приймати антибіотики без призначення лікаря — тільки фахівець може в кожному конкретному випадку підібрати необхідні ліки та правильно розписати схему їхнього приймання;
  • проколювати самостійно гнійник;
  • гріти хворе місце;
  • приймати знеболювальне за три години до походу в стоматологію;
  • відмовлятися від вживання ліків, призначених лікарем.

  Навіть якщо флюс розкрився мимовільно вдома, обов’язково потрібна консультація лікаря. Недотримання цих рекомендацій може спровокувати ускладнення. У цьому разі лікування буде тривалим, а його вартість — вищою.

  Як лікують флюс у клініці «Дентал Арт»

  Лікарі нашої стоматології видалять флюс швидко та безболісно. На початкових етапах розвитку флюсу призначаються антибіотики та протизапальні засоби. Вони дозволяють локалізувати нагноєння, зупинити його поширення. Повного одужання ліки не гарантують, тому потрібне спостереження фахівця. На пізніших етапах розвитку захворювання видалення флюсу передбачає такі дії:

  • розтин гнійника;
  • очищення його вмісту;
  • дезінфекція рани.

  Маніпуляції виконуються під впливом місцевої анестезії, тому хворобливі відчуття зведені до мінімуму. За потреби встановлюється дренаж для відведення гною з рани. Після оперативного втручання призначаються терапевтичні процедури, щоб зняти набряк, усунути запалення. Призначаються антибіотики, антисептичні засоби, а також протизапальні препарати. Як правило, флюс проходить через 7–10 днів. Позитивна динаміка спостерігається на 3–5 день.

  Наші спеціалісти зроблять все, щоб зберегти цілісність зубного ряду. Зуб видаляють лише в крайньому разі, як правило, після хронічного флюсу.

  Щоб попередити періостит, потрібно ретельно дотримуватись правил гігієни ротової порожнини, уникати травм і періодично відвідувати стоматологію.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Бакуліна
  Ганна Ашотівна
  Посада: Лікар-стоматолог-пародонтолог-хірург
  Пилипчук
  Валентин Сергійович
  Посада: Лікар- стоматолог- хірург-імплантолог
  Недуга
  Олександр В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-ендодонтіст, терапевт
  Саріджа
  Тетяна Іванівна
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Сердюк
  Микита В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Інші послуги Терапевтичне лікування, діагностика
  Прицільний знімок зуба
  200 грн
  Шинування зубів
  2 900 грн
  Лікування зубів під час вагітності
  от 2 100 грн до 2 400 грн
  Встановлення капи при бруксизмі
  от 4 000 грн до 5 600 грн
  Лікування кісти зуба (гранульоми)
  від 3 150 грн
  Пломбування каналів зубів (обтурація)
  от 1 950 грн до 4 950 грн
  Лікування карієсу зубів
  від 2 100 грн до 2 400 грн
  Художня реставрація зубів
  3 500 грн
  Глибоке фторування зубів
  900 грн
  Нарощування зубів
  від 1 800 грн до 2 800 грн
  Лікування пульпіта
  від 2 750 грн до 7 100 грн
  Лікування періодонтиту
  від 2 750 до 7 100 грн
  Лікування каналів під мікроскопом
  від 3 100 до 7 100 грн
  Ендодонтичне лікування
  від 2 750 грн до 5 100 грн
  Первинна консультація стоматолога, план лікування
  400 грн
  Ціна послуги
  від 2 600 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!