iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Коронка цирконієва

Зміст

  Коронки, зроблені з цирконію, використовуються досить активно. Високий рівень популярності можна пояснити підвищену міцність, унікальними властивостями матеріалу. Він відмінно поєднується з людським організмом. Сучасні технології дозволяють гарантувати максимальну точність кожної коронки. На цирконієві коронки вартість цілком доступна для більшості. Можна за ці гроші отримати відмінну якість, точність і естетичну привабливість. У нашій клініці на все це зможе розраховувати кожен пацієнт.

  Цирконієва коронка і її основні відмінні характеристики

  Стоматологічні конструкції такого типу дуже затребувані в протезуванні зубів, тому що коштують порівняно недорого і мають масу позитивних характеристик. У виробництві використовується діоксид цирконію. У порівнянні з традиційною металокерамікою він набагато міцніше, відрізняється ідеальною біологічну сумісність. Важливим плюсом вважається можливість обточувати сусідні зуби по мінімуму. Можна обійтися також без видалення нервів, тому що коронки досить тонкі. Це дає можливість скоротити ймовірність виникнення ускладнень, пов’язаних з утворенням запальних процесів.
  Якісна цирконій коронка ціна на яку цілком доступна, може використовуватися в різних випадках. Є кілька основних показань до їх застосування, серед яких можна відзначити:
  • Невдала реставрація зуба, яка привела до небажаних наслідків.
  • Поразка зуба карієсом, які важко ліквідувати іншими способами.
  • Необхідність через наявність серйозних естетичних дефектів.
  • Протезування зубів спереду.
  Бувають вони декількох видів. Можуть виготовлятися тільки за допомогою цирконію, а є комбіновані, в яких він поєднується з керамікою. Останній варіант відрізняється підвищеним рівнем естетичної привабливості. Його часто вибирають для протезування передніх зубів. За допомогою спеціальних матеріалів коронку можна підфарбувати, щоб вона виглядала природно.
  Адекватна ціна цирконієвої коронки є великою перевагою, яке дозволяє встановити її без істотних проблем для бюджету. Установка відбувається після попереднього огляду і постанови діагнозу.

  Установка цирконієвих коронок в Києві

  У столиці багатьом потрібна установка таких видів коронок, тому що вони дозволяють замістити природний зуб максимально ефективно. Якісна цирконієва коронка ціна якої відносно невисока, стає відмінним вибором, якщо звернутися до професіоналів. Наші співробітники мають необхідним обладнанням, досвідом і знаннями. Тому весь процес установки відбувається за сучасними стандартами. Терміни служби складають близько двадцяти років, що вважається одним з кращих показників в даній сфері.
  Висока якість і прийнятна вартість цирконієвої коронки є основними факторами, через які їх часто вибирають. У протезуванні вони стали справжнім проривом. Ми надаємо кращі умови і гарантуємо відмінну якість за адекватною вартості.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Коронка цирконієва»
  Что такое циркониевые коронки?

  Диоксид циркония (правильное название химической формулы) – высокопрочный, полупрозрачный материал, считающийся одним из самых надежных для изготовления коронок. Такие безметалловые ортопедические конструкции практически не имеют противопоказаний к установке.

  Чем металлокерамика отличается от циркония?

  Металлокерамика – это бюджетный вариант протезирования. Под такими коронками зубы портятся. Они уступают по прочности коронкам из циркония. Срок службы металлокерамических коронок – 5-7 лет.
  Циркониевые коронки – очень прочные и эстетичные ортопедические конструкции. Ткани зуба под ними не портятся. Срок службы составляет 10-15 лет.

  Можно ли отбеливать зубы с коронками?

  Специалисты в этом вопросе единогласны: отбелить коронки невозможно – их цвет останется таким, каким был сразу после проведения реставрации. Можно попытаться осветлить пожелтения или потемнения естественной эмали и приблизить ее оттенок к цвету коронок, которые сохраняют свою белизну.

  Сколько длится процесс изготовления циркониевых коронок?

  Коронки можуть бути двошаровими. Їх основа – це діоксид цирконію. Його облицьовують керамікою й обпалюють до спікання двох матеріалів воєдино. Виготовлення коронок – трудомісткий процес, який може триває 1-2 тижні.

  Інші послуги Протезування зубів
  Протезування на імплантатах All-on-4 і All-on-6
  від 170 000 грн
  Коронка керамічна на каркасі з цирконію
  8 300 грн
  Установка металокерамічної коронки
  від 6 400 грн до 10 500 грн
  Установка вінірів
  12 000 грн
  Ціна послуги
  10 800 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!