iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Коронка металокерамічна на імпланті

Зміст

  На ринку зубного протезування існує безліч варіантів зубних коронок, зроблених з різноманітних матеріалів. Серед них дуже популярна металокерамічна коронка на імплант. Серед її основних переваг можна відзначити доступність конструкції і непоганий рівень міцності. Головне звернутися в хорошу стоматологічну клініку, щоб отримати повний набір переваг. Ми пропонуємо чесні ціни і краще обслуговування в Києві.

  Що собою являє коронка на імплантат металокерамічна?

  Це ортопедичні конструкції, в основі яких лежить використання металу або різноманітних сплавів. На каркас, виготовлений з металу, наноситься невеликий керамічний шар. По виду така коронка на імпланти не відрізняється від звичайної, яка встановлюється на попередньо обточений зуб.

  Однак у неї є деякі конструктивні особливості. Вона також більш складна у виробництві. Обумовлено це необхідністю використання абатмента, що представляє собою перехідник. Важливо використовувати металевий абатмент, щоб домогтися потрібного результату.

  Щоб коронка металокерамічна на імплантат виглядала добре і прослужила довго, важливо дотримуватися основних правил під час установки. Вона складається з декількох основних етапів, серед яких зняття зліпків з щелепи, яке проводять досвідчені фахівці. У спеціалізованій лабораторії відбувається виготовлення каркаса, куди наноситься керамічна маса. Після цього відбувається процес випалювання в умовах високих температур. Потім виріб покривається за допомогою спеціальної глазурі. На завершальному етапі здійснюється примірка і безпосередня установка. За допомогою сучасних технологій якість процесу виготовлення максимально підвищується, як і якість установки.

  Якісне виготовлення металокерамічної коронки гарантує відмінний результат. Важливо також правильно організувати установку. У класичному випадку імплант вставляється в ясна, де зашивається. Після закінчення приживлення ставиться коронка. Фіксуватися вона може різними способами, серед яких цементний і гвинтовий. У першому випадку використовується спеціальний композитний клей. Другий характеризується підвищеним рівнем надійності. Абатмент з’єднується з коронкою за допомогою гвинта.

  Металокерамічна коронка на імпланті і її переваги

  У неї є кілька важливих переваг, які роблять її по-справжньому затребуваною:

  • Адекватна вартість. За співвідношенням ціни і якості це один з найкращих варіантів на сучасному ринку стоматологічних послуг.
  • Надійність.
  • Міцність.

  Щоб отримати всі основні переваги в повному обсязі, важливо звернутися в сучасну клініку. В нашій клініці установка металокерамічної коронки проходить в ретельно підготовлених умовах кваліфікованими експертами, що гарантує відмінний результат.

  Можна розраховувати на оперативність, комплексний підхід і адекватні ціни. Консультація допоможе розібратися у всіх деталях на попередньому етапі. Ми гарантуємо краще виготовлення металокерамічних коронок і якісну установку.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Шевченко
  Тарас Анатолійович
  Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Коронка металокерамічна на імпланті»
  Як коронка кріпиться до імплантата?

  Коронка кріпиться на абатмент. Для цього використовується стоматологічний цемент. Абатмент, зі свого боку, кріпиться до імпланта завдяки титановому гвинту. Цей спосіб фіксації коронок найбільш поширений в імплантології. Він відзначається простотою й високими естетичними якостями, притаманними незнімним конструкціям.

  Як кріпиться металокерамічна коронка?

  Коронка кріпиться до опорного зуба за допомогою цементного розчину. Якщо зуб сильно зруйнований, спочатку в корінь зуба встановлюють культьову вкладку, виготовлену зі спеціального сплаву кобальт-хром. Вона також може бути частиною мостоподібного протеза як на імплантатах, так і на опорних зубах.

  Які коронки краще ставити з опорою на імпланти?

  У сучасній стоматології використовуються цирконієві, керамічні та металокерамічні коронки. Найбільш надійними й довговічними вважаються вироби з діоксиду цирконію. Завдяки високій міцності вони краще за інші підходять для заміщення жувальних зубів.

  Скільки прослужать металокерамічні коронки?

  Середній термін їх служби становить 5-7 років. При ретельному догляді та правильному носінні ортопедичної конструкції його можна істотно продовжити.

  Чи завжди можна ставити металокерамічні коронки?

  Відповідь: Ні. Існують відносні протипоказання до установки металокераміки:

  • нелікований карієс;
  • запалення ясен;
  • загострення хронічних захворювань.

  Після усунення цих факторів можна виконувати протезування з використанням металокераміки.

  Інші послуги Імплантація (ортопедичний етап)
  Коронка тимчасова на імпланті
  2 700 грн
  Коронка керамічна на імпланті
  14 500 грн
  Коронка цирконієва на імпланті
  13 500 грн
  Лікування адентії зубів
  від 2 300 грн до 19 700 грн
  Ціна послуги
  9 300 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!