iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Лікування зубів під час вагітності

Зміст

  Лікування зубів у період вагітності — неоціненне вкладення не тільки у своє, а й у здоров’я дитини

  Існує думка, що зуби вагітної жінки сильно страждають під час виношування малюка, оскільки частина кальцію йде на розвиток плода. Частка правди в такому твердженні є. Крім того, через гормональні зміни спостерігається небажаний вплив на різні органи та системи. Зуби та ясна не є винятком. Грамотний підхід спеціалістів стоматологічної клініки Dental Art дозволить ефективно та безпечно провести лікування зубів при вагітності. Ми подбаємо про здоров’я ротової порожнини кожної майбутньої матері без ризику для плоду.

  Чи можна проводити стоматологічні маніпуляції вагітним

  Багато хто вважає, що не можна виконувати стоматологічні маніпуляції під час виношування малюка. Чи так це? Хоча не всі препарати та методики можуть бути використані для майбутніх матерів, запускати інфекцію не можна. В ідеалі усунути хвороби ротової порожнини потрібно ще при плануванні вагітності. Якщо ж це зробити не вдалося, лікування можна проводити під час виношування малюка. Крім того, обов’язково потрібно відвідати стоматологію на ранніх та пізніх термінах вагітності.

  Показаннями до виконання стоматологічного лікування є:

  • карієс, пульпіт та періодонтит;
  • кровоточивість та запалення м’яких тканин — гінгівіт, пародонтит;
  • інфекційні та грибкові ураження слизової порожнини рота — стоматити, кандидоз;
  • травма зуба, у результаті якої утворилися сколи, тріщина, пошкодилася пульпа чи корінь.

  Якщо вагітність протікає без ускладнень, протипоказань до проведення стоматологічного лікування не так вже й багато.

  Чому вагітним не варто відкладати візит до стоматолога

  Карієс або запалення ясен — це осередок інфекції. Існує ризик, що вона пошириться разом із кровотоком по організму та проникне до плоду. Варто врахувати, що під час виношування дитини організм жінки ослаблений, а розвиток дитини повністю залежить від здоров’я матері. Будь-який біль, у тому числі зубний, негативно впливає на стан плода. Тому ціна відкладення візиту до стоматолога може бути надто високою.

  Важливо своєчасно усувати інфекції в організмі. Навіть якщо терапія була проведена при плануванні вагітності, варто записатися на прийом у стоматологічну клініку після її настання.

  Як лікують зуби на різних термінах вагітності

  Каждый из периодов течения беременности имеет свои особенности и риски. Учитывая их и состояние будущей матери, врач выбирает методы лечения.

  Кожен із періодів перебігу вагітності має свої особливості та ризики. Враховуючи їх і стан майбутньої матері лікар вибирає методи лікування. Важливо повідомити лікаря про те, що ви знаходитесь в цікавому положенні, поки не видно живота. Особливості стоматологічних маніпуляцій залежно від періоду вагітності:

  1. I триместр (до 12 тижня). На ранніх термінах закладаються органи та системи у малюка. Крім того, плацента в цей час є недостатньо зміцнілою, а в жіночому організмі активно відбувається перебудова. До закінчення першого триместру вагітності за можливості виключається приймання лікарських засобів, небажано проводити операції. Методи лікування мають бути щадними.
  2. II триместр (з 13 до 24 тижня). Період є найбезпечнішим як для майбутньої матері, так і для плода. У цей час можна проводити багато стоматологічних маніпуляцій. Часто їх переносять із першого триместру на другий (якщо дозволяє клінічна картина).
  3. III триместр (з 25 тижня й до пологів). Протягом цього періоду організм вагітної зазнає підвищених навантажень, а плацента є сприйнятливою до впливу різних факторів. У III триместрі важливо уникнути передчасних пологів. Зуби в цей час лікують лише за наявності такої клінічної картини, при якій існує небезпека для здоров’я вагітної жінки та її дитини. Планові маніпуляції переносять на період після народження.

  Профілактичні заходи, зокрема професійна гігієна, проводяться на різних термінах вагітності. Видалення м’якого нальоту та зубного каменю дозволить знизити ризик розвитку карієсу та запалень ясен. Лікар для процедури підбере безпечну методику та препарати.

  З ортодонтичним лікуванням краще почекати. Якщо жінка завагітніла під час носіння брекетів, вирівнювання зубів продовжується, але потрібно приділити велику увагу гігієнічним процедурам.

  Лікування зубів вагітним у клініці «Дентал Арт»: довірте найцінніше професіоналам

  Вагітність – відповідальний період у житті кожної жінки. Щоб виносити здорового малюка та зберегти своє здоров’я, необхідно в цей час звертатися лише до перевірених фахівців. У стоматологічній клініці Dental Art терапію призначають з урахуванням терміну вагітності, особливостей її перебігу, самопочуття та стану здоров’я майбутньої мами, виду захворювання. Ми застосовуємо лише безпечні засоби та методики, які не зашкодять плоду.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Петросян
  Арсен Павлович
  Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
  Петросян
  Борис Павлович
  Посада: Засновник, головний лікар, хірург-імплантолог
  Бакулін
  Василь Ашотович
  Посада: Лікар- стоматолог- ортопед
  Відповіді на питання за послугою
  «Лікування зубів під час вагітності»
  Чи можна пломбувати зуби вагітним?

  Так! Сучасні пломбувальні матеріали нетоксичні, не викликають алергічних реакцій, тому є безпечними для організму вагітної та плоду. Технології, що застосовуються для пломбування та реставрації зубів, теж не мають шкідливого впливу.

  Чи можна майбутнім матерям робити анестезію під час лікування зубів?

  Біль може провокувати стрес у вагітної, що, відповідно, негативно впливає на самопочуття дитини. Карієс на початкових етапах розвитку можна лікувати без знеболювального. Якщо ж мають бути серйозні маніпуляції (наприклад, препарування глибокої каріозної порожнини, лікування пульпіту, періодонтиту), їх виконують із використанням анестетика.

  Найкраща альтернатива звичайним уколам — комп’ютерна анестезія. Анестетик у цьому разі вводиться за допомогою спеціального приладу точково, не поширюється організмом, а отже, не впливає на плід. Крім того, використовуються безпечні для малюка препарати нового покоління. Загальний наркоз вагітним заборонено.

  Чи не шкідливо проводити рентгенодіагностику під час вагітності?

  Багато патологій у сучасній стоматології діагностуються за допомогою рентгенографії. На знімках можна побачити патологічні процеси, які відбуваються всередині тканин зубів. За ними оцінюють ступінь розвитку захворювання та визначають відповідну методику лікування.

  Рентген протипоказаний у I триместрі вагітності. З другого роблять прицільні знімки. Щоб знизити променеве навантаження, проводять діагностику за допомогою радіовізіографії. Крім того, майбутній матері одягають захисний фартух.

  Комп’ютерна томографія заборонена під час виношування дитини.

  Які процедури протипоказані вагітним?

  Підвищений ризик під час виношування дитини становлять такі стоматологічні процедури:

  • відбілювання — подібні маніпуляції можуть бути надто агресивними для ослабленої емалі;
  • видалення зубів — загрожує втратою крові та провокує стресовий стан у вагітної;
  • імплантація — процедура передбачає проведення забороненої при виношуванні дитини КТ та об’ємне хірургічне втручання.

  У поодиноких випадках видалення може проводитися. Рішення про екстракцію приймає лікар, коли збереження зуба несе небезпеку здоров’ю матері та дитини.

  Інші послуги Терапевтичне лікування, діагностика
  Прицільний знімок зуба
  200 грн
  Шинування зубів
  2 900 грн
  Лікування флюсу
  від 2 600 грн
  Встановлення капи при бруксизмі
  от 4 000 грн до 5 600 грн
  Лікування кісти зуба (гранульоми)
  від 3 150 грн
  Пломбування каналів зубів (обтурація)
  от 1 950 грн до 4 950 грн
  Лікування карієсу зубів
  від 2 100 грн до 2 400 грн
  Художня реставрація зубів
  3 500 грн
  Глибоке фторування зубів
  900 грн
  Нарощування зубів
  від 1 800 грн до 2 800 грн
  Лікування пульпіта
  від 2 750 грн до 7 100 грн
  Лікування періодонтиту
  від 2 750 до 7 100 грн
  Лікування каналів під мікроскопом
  від 3 100 до 7 100 грн
  Ендодонтичне лікування
  від 2 750 грн до 5 100 грн
  Первинна консультація стоматолога, план лікування
  400 грн
  Ціна послуги
  от 2 100 грн до 2 400 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!