iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Зміст

  Чистка Prophyflex Perio — здоров’я та естетика вашої посмішки

  Під’ясенна чистка Prophyflex Perio — сучасна, щадна стоматологічна процедура, спрямована на обробку емалі та ділянок під яснами. Проводиться після усунення зубного каменю ультразвуком. Методика успішно застосовується в стоматологічній клініці Dental Art. Наші фахівці проводять її з дотриманням усіх стандартів та правил.

  Для чого необхідне гігієнічне чищення зубів

  Якою б ретельною не була гігієна ротової порожнини, на зубах накопичується наліт, особливо у важкодоступних для очищення місцях. Якщо його не видаляти, згодом він мінералізується й перетворюється на зубний камінь, який нерідко йде під ясна. Самостійно його позбутися неможливо — тільки в стоматологічній клініці. М’який і твердий зубний наліт — це сприятливе середовище для розвитку патогенної мікрофлори, що стає причиною появи карієсу та запалення ясен.

  При виконанні професійної гігієни, у комплексі якої нерідко проводиться також Prophyflex чищення, усуваються зубні відкладення, зокрема з важкодоступних ділянок. Очищається над- і під’ясенний простір, полірується корінь зуба та емаль. У результаті поверхня стає гладкою, на ній менше накопичується наліт. Видалення зубних відкладень дозволяє виявити карієс на ранніх етапах його розвитку. Це дає можливість своєчасно провести лікування, не чекаючи на ускладнення.

  Професійне чищення дозволяє також подовжити термін служби реставрацій, протезів, імплантів. Після її проведення світлішає емаль. За допомогою процедури можна запобігти або стабілізувати захворювання ясен.

  Показання для чищення Prophyflex Perio

  Чищення зубів системою Prophyflex — це завершальний етап обробки пародонтальних каналів. Методика дозволяє позбутися плівки, яка залишається після усунення зубного каменю ультразвуковим скалером, а також надає поверхні гладкості. Використовують її при захворюваннях пародонтальних тканин, зокрема у тих випадках, коли є загроза втратити зуби. Показаннями до застосування методики є:

  • гінгівіт і пародонтит;
  • наявність зубних відкладень, зокрема у під’ясенному просторі;
  • проведення імплантації — за допомогою системи чистять поверхню імплантату;
  • пігментація емалі.

  Методика застосовується з метою профілактики. Чищення зубів Prophyflex Perio дозволяє покращити естетичні якості усмішки.

  Prophyflex та Air Flow: у чому відмінності

  Технології схожі за способом проведення, оскільки в обох випадках чистка передбачає використання повітряно-абразивної суміші. Подається вона під тиском. Але є між методиками також відмінності. Якщо говорити про зону застосування, Air Flow передбачає очищення над’ясенного простору, а Prophyflex — під’ясенного. Крім того, у другому випадку використовується більш щадний препарат на гліциновій основі. На відміну від содового складу, який передбачає чистка Air Flow, він має низку переваг:

  • м’який вплив;
  • безпека для тканин ротової порожнини — частинки порошку мають округлу форму;
  • відсутність неприємних відчуттів під час процедури та присмаку після неї.

  Технологію чищення зубів Prophyflex застосовують фахівці, які працюють на результат, піклуючись про комфорт пацієнта.

  Переваги методики

  Популярність процедури пояснюють такі її переваги:

  1. Комфорт під час проведення. Впливу піддаються лише тверді тканини зуба, без залучення чутливих зон. Пацієнт не відчуває дискомфорту та болю.
  2. Безпека. Як уже казали раніше, у процесі використовується щадний за своїм складом засіб. Він не проникає всередину, не впливає на емаль і м’які тканини. Технологія практично не має протипоказань.
  3. Результативність. Ефект проведення процедури помітний відразу. Усувається пігментація та наліт, зубам повертається їхній природний відтінок.

  Після чищення видаляється патогенна мікрофлора, що забезпечує високу гігієнічність ротової порожнини. Враховуючи, що пацієнт отримує оздоровчий та естетичний ефект, вартість процедури більш ніж доступна.

  Особливості виконання чищення зубів Prophyflex

  У стоматології Dental Art процедура виконується з застосуванням передових методик на новітньому устаткуванні. Перед проведенням під’ясенного чищення зубів апарат заправляють. Він подає суміш води, порошку та повітря на оброблювану область за допомогою спеціального наконечника. До речі, технологію створено з урахуванням рекомендацій стоматологів. Інструмент має меншу довжину, внаслідок чого забезпечується доступ до важкодоступних ділянок, а порошок використовують гліциновий.

  Суміш подається під тиском. У результаті з ділянки, яка обробляється, видаляються відкладення.

  Для отримання професійної консультації варто записатися на прийом.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Інші послуги Пародонтологія
  PRF-терапія
  800 грн
  Плазмотерапія ясен
  950 грн
  Рецесія ясен
  від 9 000 грн
  Лікування пародонтозу
  від 1 850 до 3 700 грн
  Лікування гінгівіту
  від 1 850 до 3 700 грн
  Лікування пародонтиту
  від 1 600 до 2 700 грн
  Ціна послуги
  від 2 850 грн до 3 700 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!