iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Пломбування каналів у дітей

Зміст

  У молочних зубів, так само, як і у постійних, є коріння і кореневі канали. Якщо карієс перейшов у важку форму, чистити і пломбувати потрібно не тільки сам зуб, але також і його канали. Якісне пломбування каналів молочних зубів допоможе запобігти переходу карієсу в пульпіт.

  Не тільки корінні, а й молочні зуби можуть потребувати чищення каналів, пломбування. Це дозволить захистити дитину від виникнення пульпіту, запобігти небажаним наслідкам. Зуби пошкоджуються через неправильне харчування, вживання великої кількості солодкого і при неналежному догляді. На пломбування каналів ціна залежить від безлічі факторів, серед яких ступінь занедбаності, складність і багато іншого. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на гарне співвідношення ціни і якості, надання високоякісних послуг за сучасними стандартами.

  Кваліфіковане пломбування кореневих каналів і його особливості

  Не кожен батько розуміє, наскільки важливо почати своєчасне лікування молочних зубів своєї дитини в разі утворення там карієсу. Багато ігнорують цей процес, тому що впевнені, що все одно скоро молочний зуб випаде, і немає необхідності морочити з ним голови. Насправді треба робити своєчасні заходи для лікування зубів дитини, які допоможуть уникнути маси неприємних ускладнень.

  Каріозні процеси в дитячих зубах характеризуються відсутністю симптомів в більшості випадків і швидкістю. Якщо каріозна порожнина глибока, то в пульпі починають відбуватися зміни незворотного характеру. Якщо не зайнятися своєчасним лікуванням, пульпа гине. Виникає ймовірність проникнення інфекції в кістку з каналів, що провокує хронічні запалення.

  Якісна пломбування каналів ціна якої цілком доступна, дозволяє уникнути подібних ускладнень. Якщо не лікуватися, інфекції серйозно вплине на розвиток корінного зуба, який розташований безпосередньо під молочним. Нерідко в постійному зубі з цих причин відбувається зміни в структурі емалі. У найгіршому разі зачаток корінного зуба може просто загинути під негативним впливом з боку інфекції. Інфекційний процес в разі загострення може провокувати додаткові проблеми зі здоров’ям, погіршення загального стану і т.д.

  Видаляти молочні зуби без лікування на ранніх етапах також вважається недоцільним рішенням, тому що виникає ризик порушення прикусу. Це робить пломбування каналів зуба єдиним адекватним виходом. Завданням відповідальних батьків є своєрідне виявлення проблеми, вибір надійної стоматологічної клініки. Професіонал в результаті огляду виявить проблему, запломбирует канали що позитивно вплине на здоров’я маленького пацієнта.

  Як робиться пломбування каналів зубів?

  Існує кілька основних методів лікування, які активно застосовуються сучасними стоматологами. На перших етапах запалення знаходиться в нерві. Щоб вирішити проблему потрібно частково видалити пульпу. Проводиться ця процедура під місцевою анестезією. На здорову пульпу, від якої відокремлюється інфікована, накладається спеціальна прокладка. Якщо своєчасно виявити проблему і звернутися до стоматолога, даний метод буде самим раціональним рішенням.

  Якщо не вдалося все зробити вчасно, запалення може перейти на корінь. Тут доведеться запломбувати канали в коренях. Для цього здійснюється знеболення, зуб ізолюється. Використовуються в процесі спеціальні пасти, які прибирають запалення і бактерії. Потім відбувається відновлення зуба за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу.

  Скільки коштує пломбування каналів зуба?

  Все залежить від того, наскільки сильно пошкоджені канали. Точну вартість може визначити тільки фахівець з проведення огляду. В нашій стоматологічній клініці є всі необхідні умови, в яких дитині буде комфортно. Гарантується використання якісних матеріалів для лікування і сучасного обладнання.
  Вартість пломбування каналів в нашій клініці ідеально гармонує з якістю. Можна розраховувати на індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Процедура є важливою складовою здоров’я дитини. Тому її не можна ігнорувати ні в якому разі. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Недуга
  Олександр В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-ендодонтіст, терапевт
  Сердюк
  Микита В'ячеславович
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Саріджа
  Тетяна Іванівна
  Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
  Інші послуги Дитячий прийом
  Пластинки на зуби для дітей
  від 1 000 грн до 8 000 грн
  Протезування молочних зубів
  від 1 100 грн до 3 000
  Реставрація молочних зубів
  від 1 050 грн до 2 100 грн
  Пломби для дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Лікування періодонтиту у дітей
  від 1 000 грн до 2 200 грн
  Лікування пульпіту у дітей
  від 1 100 грн до 2 200 грн
  Консультація дитячого лікаря-стоматолога
  300 грн
  Стоматологічна адаптація дітей
  400 грн
  Видалення молочного зуба
  від 450 грн до 1 250 грн
  Професійна дитяча гігієна
  від 650 грн до 1 000 грн
  Лікування карієсу у дітей
  від 900 грн до 1 050 грн
  Герметизація фісур у дітей
  850 грн
  Глибоке фторування зубів у дітей
  200 грн за 1 зуб
  Дитяча седація
  4 000 грн (година)
  Установка коронок для дітей
  від 1 100 грн до 3 000 грн
  Ціна послуги
  от 800 до 1000 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!