iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Гоменюк Мар’яна Андріївна

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-ортодонт
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Сертифікат: Ортодонтична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Діана Балабан
22.04.2021

Величезна подяка лікарю-ортодонту Мар'яні Андріївні! Вона професіонал своєї справи! І звичайно персоналу всієї мережі клінік! Рекомендую!

Taras Stepanenko
24.03.2021

Можемо поділитися досвідом лікування в клініці, вже випробували на собі ортодонтію. Дружина влітку 2019 поставила брекети, це нелегкий шлях звичайно, але так як прийшли в клініку за рекомендацією - повністю довірилися фахівцю. Величезний плюс в тому, що клініка поруч з будинком! Тому що при найменшому проханні підправити щось, що заважає, знаходився час і все вирішувалося оперативно. У зв'язку з карантином довго не було ортодонта, але це форс-мажор... Хто стикався - той знає, як важко доробляти за кимось роботу! (І лікарі дуже не люблять брати пацієнтів на півдорозі, але тут вже не було варіантів)) Дуже рекомендуємо ортодонта Мар'яну Андріївну! З моменту як вона «прийняла» роботу, справа пішла дуже швидко! Хороший спеціаліст, ми задоволені! Тепер на черзі син, теж до Мар'яни Андріївни йде, а за ним може і я наважуся

Наталія Степаненко
25.01.2021

Можу вже написати відгук про клініку) Два роки тому встановила брекети. Вибрала цю клініку за рекомендацією знайомої, а ще тому що: тут лікар не умовляв мене видаляти здоровий зуб "для краси" = \ Я обійшла всі стоматології в комплексі, з однією раніше був негативний досвід, але це інша історія... В іншій вирішили видалити зуб, кажучи що по іншому ну ніяк! Навіть не розглядали інші варіанти лікування, а для мене це було неприйнятно! Повинна була носити брекети років 2 - 2,5, в принципі технічно так і вийшло, АЛЕ! Через карантин довгий час ортодонт був відсутній, і фактично жодних коригувань не проводили. Але коли з'явився новий - справа не те що зрушила, а просто моментально практично все встало на свої місця, і тепер залишилося тільки закріпити результат)) В березні знімаю)) І за термінами, виходить що навіть швидше ніж обіцяли, якщо врахувати форс-мажор з карантином. Лікарем Гоменюк Мар'яною дуже задоволена)) Рекомендую! Відгук ще доповню, так як попереду ще імплантація, поділюся враженням)

Natalia Savchenco
22.12.2020

Мій онук відвідував ортодонта протягом 2 років. Результат здивував, все відмінно. Лікарі - професіонали своєї справи. Особлива подяка Борису Павловичу.

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!