iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Бакуліна Ганна Ашотівна

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-пародонтолог-хірург
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Сертифікат: -
Відгуки про Фахівця
Валентина Іващенко
28.10.2021

Чудова клініка , з професійними, відповідальними , тактовними спеціалістами , та атмосферою прогресивної молодості і доброти. Неперевершений майстер своєї справи хірург - імплантолог Борис Павлович Петросян ! Надзвичайно віртуозний у своїй спеціалізації ортопед Тарас Анатолійович Шевченко . Талановита і відповідальна терапевт Людмила Григорівна Герега. Парадонтолог Ганна Ашотівна завжди знає вихід з самої складної ситуації , з добротою , теплом , чарівною посмішкою та впевненістю. Чудовий адміністратор Марина Богданова. Спілкування з Вами це не лише вирішення моїх стоматологічних проблем , а й задоволення. Приємно, що колектив так кваліфіковано підібраний та працює злагоджено, як одна команда.

Ольга Главізіна
02.10.2021

Хочу сказати Величезне Дякую стоматологічній клініці Дентал Арт в селі Щасливе! А конкретно - Анні Бакуліної і Борису Петровичу (головному хірургу) - ви не просто врятували мене від зубного болю, а й допомогли мені позбутися від багаторічного панічного страху перед стоматологами ... Так, дорого дуже, але видалили безболісно, ​​вчасно без наслідків.Я дуже задоволена, що звернулася в цю клініку, мені дуже сподобалися лікарі, які займалися мною, це кваліфіковані фахівці, дуже ввічливі та тактичні.Буду рекомендувати вас усім.Велика подяка вам!

Миколай М
01.09.2021

Я в захваті! Анна Ашотовна і Тарас Анатолійович просто майстри своєї справи!

Софія Ковалюк
17.07.2021

Моя бабуся робить чистку зубів в цій клініці раз на пів року і результатом дуже задоволена! Стан порожнини рота змінилося набагато в кращу сторону. Сьогодні цю процедуру робила Анна Ашотовна-дуже професійний і чуйний лікар. Велике їй спасибі!

SERGII ZAIARSKYI
17.07.2021

В черговий раз хочу висловити свою вдячність лікарю клініки Dental Art, Ганні Ашотівні. Дуже задоволений лікуванням і уважним ставленням. Лікувався майже у всіх лікарів клініки. Величезна всім подяка.

Олена Клосовська
05.05.2021

Гарна клініка. Задоволена, що потрапила до таких професіональних лікарів. Особливо дякую Шевченко Тарасу Анатолієвичу, висококваліфікований лікар. Також сподобалась первинна консультація Бакуліної Анни Ашотовни. Вічливий та уважний персонал. Всім раджу

Руслан Биляченко
24.03.2021

порекомендували стоматологію. прийняли відразу все на вищому рівні особлива подяка доктору Ганні Ашотівні за зняття болю. рекомендую

Олексій Вакулюк
15.01.2021

Давно користуюся послугами цієї клініки. Дуже уважне ставлення до пацієнтів, якісне лікування. Всі лікарі які мене лікували високого рівня. Борис Павлович, Ганна Ашотівна, Людмила Григорівна - вищий пілотаж у своїй справі. Усім дуже дякую.

Сергій Заярський
12.01.2021

Дякую всім лікарям, які проводили лікування. Всі класні, хороший професіоналізм Дуже сподобався хірург Борис Павлович и Артем Володимирович, и окреме спасибі Ганні Ашотівні.

Софія Наріжна
29.12.2020

Стоматологічна клініка дуже сподобалася, особливо лікар Аня. Вона дуже обережно, швидко і якісно полікувала

В'ячеслав Слюсар
07.12.2020

Дуже професійний лікар Артем Володимирович, чуйний, уважний. Мені дуже сподобалось. Ще Ганна Ашотівна молодець - також сподобалася. Раджу всім)))

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!