iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Стоматологічна клініка Dental Art запускає нову послугу — уроки гігієни

Професійний догляд за порожниною рота важливий, але навіть систематичні візити до лікаря не замінять домашньої гігієни. Після кожного вживання їжі її частинки осідають на язиці, зубах та яснах. У цьому середовищі розмножуються бактерії, а продукти їх життєдіяльності залишаються у міжзубних проміжках та на шийках зубів у вигляді м’якого нальоту. Якщо не прибирати його вчасно, утворюється твердий наліт, або зубний камінь, що в майбутньому може стати причиною дискомфорту та ряду серйозних захворювань.

Як цьому запобігти? Відвідати урок гігієни, аби ознайомитись із найефективнішими засобами профілактики. Наші лікарі навчать доглядати за порожниною рота правильно.

Натомість гігієна — це надійний фундамент здоров’я зубів, ясен та всього організму. Сукупна тривалість процедур, які потрібно виконувати протягом доби, не перевищує 10 хвилин, але гарантує здоров’я. Рекомендуємо поєднати урок гігієни з плановим стоматологічним оглядом, який слід проводити раз на 6 місяців, або відвідати в будь-який інший час, тільки-но відчуєте таку потребу. Захід розрахований на дорослих і дітей.

Що ми пропонуємо

Урок гігієни у клініці Dental Art — це зустріч із пародонтологом. Спеціаліст із догляду за ротовою порожниною покаже, як правильно та ефективно чистити зуби, розкаже про зубні та міжзубні щітки, флоси, рідини для полоскання, іригатори, а головне, допоможе вибрати засоби гігієни спеціально для вас.

Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!