iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Подарувати посмішку. У клініці Dental Art Ви можете придбати подарунковий сертифікат

Багато людей схильні відкладати візит до стоматолога якомога довше. Хтось не усвідомлює важливості профілактики і чекає на появу сильних больових симптомів. Хтось боїться фінансових витрат, але забуває: чим серйозніша проблема, тим більше зусиль (читайте – коштів) знадобиться для її вирішення. Подарункові сертифікати на стоматологічні послуги — чудовий спосіб спонукати родичів, близьких чи знайомих потурбуватися про своє здоров’я.

Турбота про себе – це добре, але як приємно потурбуватися про близьких та рідних людей. Потурбуйтеся про дорогих вам людей, подаруйте їм здорову і красиву усмішку.

Здоров’я і краса — найкращий подарунок

Клініка Dental Art пропонує подарункові сертифікати різних номіналів:

  • 500 грн;
  • 1000 грн;
  • 3000 грн.

Використати їх можна у будь-який час та на будь-які послуги. Пацієнт може пройти процедури на більшу суму, при оплаті кінцевий рахунок буде зменшений на суму сертифіката — по факту завдяки вашій увазі людина отримує хорошу знижку.

Нагадаємо, що фахівці Dental Art надають широкий спектр послуг. Серед них: професійна чистка та відбілювання зубів, лікування карієсу, протезування та імплантація, фіксація брекетів, видалення зубів, лікування під мікроскопом, встановлення вінірів.

Презентувати сертифікати можна до будь-якого свята або без приводу, турбота доречна завжди, а красива і здорова посмішка — гордість будь-якої людини, запорука її гарного настрою та впевненості у собі.

Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!