iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Шевченко Тарас Анатолійович

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-ортопед
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Сертифікат: Ортопедична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Валентина Іващенко
28.10.2021

Чудова клініка , з професійними, відповідальними , тактовними спеціалістами , та атмосферою прогресивної молодості і доброти. Неперевершений майстер своєї справи хірург - імплантолог Борис Павлович Петросян ! Надзвичайно віртуозний у своїй спеціалізації ортопед Тарас Анатолійович Шевченко . Талановита і відповідальна терапевт Людмила Григорівна Герега. Парадонтолог Ганна Ашотівна завжди знає вихід з самої складної ситуації , з добротою , теплом , чарівною посмішкою та впевненістю. Чудовий адміністратор Марина Богданова. Спілкування з Вами це не лише вирішення моїх стоматологічних проблем , а й задоволення. Приємно, що колектив так кваліфіковано підібраний та працює злагоджено, як одна команда.

Миколай М
01.09.2021

Я в захваті! Анна Ашотовна і Тарас Анатолійович просто майстри своєї справи!

Олена Златковська
28.08.2021

Доброго дня! Вчора була на прийомі в стоматологічній клініці Dental Art в Щасливому у доктора Шевченко Тараса Анатолійовича. Сказати що я залишилася задоволена - це нічого не сказати. На попередньому прийомі лікар склав мені два варіанти лікування на вибір, порадив який краще вибрати та аргументував чому. Тарас Анатолійович дуже уважний, акуратний, ПРОФЕСІОНАЛ з великої літери. Протягом усього прийому цікавився моїм самопочуттям, пояснював що зараз буде робити, для мене це важливо, тому що стоматологів я боюся з дитинства. Особлива подяка асистентові Ані, за її уважність і турботу. І хочу ще написати пару слів про враження про клініку. Привітний персонал, доброзичлива атмосфера, абсолютна чистота та сучасний підхід до роботи. Однозначно рекомендую !!!

Марина Богданова
06.08.2021

Прекрасна клініка. Дякую Герегу Людмилу Григорівну, Бовт Юлію Олександрівну, Шевченко Тараса Анатолійовича за хорошу роботу, бабуля дуже рада))))

Gun Powder
09.08.2021

Велике дякую доктору Тарасу Анатолійовичу за якісну роботу.

Luydmila Martynova
31.07.2021

Дуже задоволена клінікою, хороший прийом і відмінне обслуговування і уважний доктор Шевченко Тарас Анатолійович

Лариса Кошова
28.07.2021

Дуже хороша стоматологія! Відвідує вся наша сім'я. Лікарі всі добрі, а особливо рекомендую ортопеда Шевченко Т.А., терапевта Недуга А.В. і хірурга Петросяна!

Ілля Классен
27.05.2021

Чудова стоматологія. Висловлюю подяку за ставлення і за роботу Владиславу В'ячеславовичу і Тарасу Анатолійовичу.

Олена Клосовська
05.05.2021

Гарна клініка. Задоволена, що потрапила до таких професіональних лікарів. Особливо дякую Шевченко Тарасу Анатолієвичу, висококваліфікований лікар. Також сподобалась первинна консультація Бакуліної Анни Ашотовни. Вічливий та уважний персонал. Всім раджу

Оксана Шостак
24.02.2021

Хочу залишити навіть не відгук, а чергові слова подяки. Дякую всім співробітникам за уважне ставлення і своєчасну, кваліфіковану допомогу, надану мені в клініці. Дякую за теплу обстановку, дуже хороший колектив. Психологічно відчуваєш себе в клініці як вдома. Висловлюю подяку всьому персоналу: адміністраторам- Дівчата дякую за увагу, дуже тепле і привітне спілкування. Величезне спасибі Тарасу Анатолійовичу і Владиславу В'ячеславовичу за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ і трепетний підхід. Гідне, якісне лікування, увага і турбота. Саме таку клініку хочеться рекомендувати всім!

Микола Мороз
26.12.2020

Я пенсіонер, мені 72 роки, 40 із них проживав, навчався і працював у Києві, а останні більше 10 років разом з дружиною проживаю у селі Щасливому, де вже кілька років функціонує стоматологічна клініка DENTAL ART. Перший раз я звернувся для лікування зубів у цю клініку у січні 2020р. В даний час у мене знову виникла необхідність у лікуванні зубів. Та зважаючи на раніше заплановане лікування онкологічного захворювання (з ним я боюсь уже 5 років) відповідальні працівники клініки люб'язно допомогли мені скласти попередній план лікування на січень 2021р. Приємно був вражений лікарями клініки Тарасом Шевченком і Владиславом Медведським (молоді, але висококласні спеціалісти), а також доброзичливістю адміністраторів. Одним словом, назва клініки повністю відповідає змістовому її наповненню. Висловлюю подяку також керівництву клініки за вдалий підбір кадрів та кваліфіковані стоматологічні послуги для мешканців села. Нехай щастить і здоровиться всім працівником стоматологічної клініки DENTAL ART зараз і на многії літа. Мороз М.І., село Щасливе 26.12.2020

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!