iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Петросян Арсен Павлович

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Засновник, стоматолог-ортопед
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Кримський державний медичний університет ім. Георгіївського.

Сертифікат: Ортопедична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Наталія Волкова
17.03.2021

І я маю пару робіт Арсена Павловича у себе, вже років 5 служать. Дякую!!! (Хоча спочатку прийшла на видалення. Зуб врятували і на вигляд як новий) РЕКОМЕНДУЮ!!!

Alla Malakhova
10.03.2021

Я постійний клієнт, чищення раз на півроку, кілька складних реставрацій. Хороша команда лікарів, Арсен Павлович і Ірина Валер'янівна відмінні фахівці. Приємні дівчата на ресепшені. Завжди купую дітям тут щітки і пасти. Один момент, що практично завжди чекаю свого прийому. Успіхів і процвітання

Галина Журавльова
27.01.2020

Стоматологія для тих, хто цінить комфорт, професійність, уважність усіх працівників закладу до себе. Приходжу, як до друзів, які підтримають, навіть тоді, коли знаєш, що потрібно набратися терпіння, а то і сміливість. Мені довелося встановлювати імпланти, робити стоматологічні операції, проводити ендо лікування під Мікроскопом, і попереду ще протезування. І я довіряю чудовій команді Dental Art, їх керівникам - Петросянам Борису та Арсену. Сподіваюся на чудовий результат та білосніжну посмішку!

Марина Філь
17.12.2020

Це дуже гарне місце. Привітні адміністратори Наталія і Анжеліка завжди допоможуть і підкажуть. Лікар і асистент працюють на одному диханні і чітко розуміють один одного. Не раз було, що засинала у них в кріслі. Хочу подякувати Марії Сергіївні і Олександру В'ячеславовичу! Дуже акуратні і дбайливі лікарі. Так само хочу сказати велике спасибі Борису Павловичу і Арсену Павловичу - пояснили все зрозумілою мовою і розписали подальше лікування. Не думаю, що зможу довірити своє здоров'я комусь, крім цієї команди професіоналів!

Тамара Олефіренко
27.07.2019

Лікарі від Бога! Лікували зуби у Бориса Павловича та Арсенія Павловича. Професійно , безболісно , якісно. Дякуємо що робите Світ прекраснішим! З вами посміхатися життю стало приємніше:)

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!