iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Недуга Олександр В’ячеславович

Спеціалізація: Лікар-стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-ендодонтіст, терапевт
Відділення: Комфорт Таун
Освіта:

Буковинський державний медичний інститут

Сертифікат: Терапевтична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Анна Шікун
11.01.2022

Кваліфікований та поважний доктор Олександр В'ячеславович, рекомендую!

Надія Приходько
22.10.2021

задоволена лікуванням! Спасибі Олександру В'ячеславовичу

BCW
28.09.2021

3й рік рятують і переробляють важкі зуби. Вдалося без видалення закрити під коронки те, що інші лікарі видалили б відразу. Дякую і і низький уклін за професіоналізм Олександру В'ячеславовичу і Борису Павловичу!

Галина Шаталова
18.09.2021

Прийшла в цю клініку з великими проблемами. Тут працюють кваліфіковані лікарі та дуже уважні. Дякую всім, хто брав участь в лікуванні. Особливе дякую Олександру В'ячеславовичу Недузі. Всім рекомендую

Лариса Кошова
28.07.2021

Дуже хороша стоматологія! Відвідує вся наша сім'я. Лікарі всі добрі, а особливо рекомендую ортопеда Шевченко Т.А., терапевта Недуга А.В. і хірурга Петросяна!

Володимир Филиппович
26.06.2021

Мій шлях з моєю зубною проблемою випадково привів мене в Dental Art, періодонтит вікового зуба, одягненого в стару коронку, справа непроста! Але потрапивши в золоті руки Олександра В'ячеславовича змогла не тільки вилікувати канали, а й зберегти коронку повністю!! Уважні помічники, найсучасніша техніка, професіоналізм лікарів роблять неможливе можливим!!! Як добре, что я тепер знаю, де мої зуби будуть здорові!!!

Ілля Классен
27.05.2021

Чудова стоматологія. Висловлюю подяку за ставлення і за роботу Владиславу В'ячеславовичу і Тарасу Анатолійовичу.

Лера Тищенко
24.05.2021

Хороша стоматологія, уважний персонал, відмінний сервіс, Доктор Олександр В'ячеславович-майстер своєї справи (лікування без болю і дискомфорту)! Рекомендую однозначно!

Anna Zaitseva
18.05.2021

Спонсори моєї здорової посмішки! Всі сердечка світу летять до мого лікаря - Олександра В'ячеславовича!

Gmail home
11.05.2021

Хороший дуже лікар Недуга Олександр В'ячеславович професіонал своєї справи, і клініка відмінна, чуйний персонал.

Діана Балабан
31.03.2021

Прекрасний лікар і професіонал своєї справи! Рекомендую

denik_yo
31.03.2021

Лікуюся у Олександра В'ячеславовича, все робить якісно і з душею) мені подобається, Дякую Вам, DentalArt!

Olga Ksendzova
11.03.2021

Доктор Недуга А.В. прекрасний фахівець, рекомендую!

Tash ім. Taylor
19.01.2021

Чудова клініка, обслуговуюся вже років з чотири, Олександр В'ячеславович - кращий стоматолог в Україні! Спас мені такі зуби, які, здавалося, вже неможливо було врятувати. Творить дива. Удачі вам і процвітання!

Людмила Долінчук
29.12.2020

Хочу подякувати чарівному лікарю-хірургу Борису Павловича за швидке і безболісне видалення 4-х зубів мудрості. Все зроблено професійно, швидко, в дуже комфортній атмосфері і головне без ускладнень і антибіотиків. Велика вдячність терапевту Олександру Вячеслававичу, «ювеліру в стоматології», за індивідуальний підхід та професійність. Незважаючи на патологічну чутливість зубів, навіть в умовах анестезії, лікар відреставрував кожен хворий зубчик. Сміливо можна довіряти навіть найскладніші ситуації. Клініку роблять люди, тут працюють професійно і асистенти і дівчатка на рецепції. Дуже гарні емоції після візитів стоматології Дентал Арт. Лікування тривало майже три місяці. Бажаю здорових посмішок!:)

Марина Філь
17.12.2020

Це дуже гарне місце. Привітні адміністратори Наталія і Анжеліка завжди допоможуть і підкажуть. Лікар і асистент працюють на одному диханні і чітко розуміють один одного. Не раз було, що засинала у них в кріслі. Хочу подякувати Марії Сергіївні і Олександру В'ячеславовичу! Дуже акуратні і дбайливі лікарі. Так само хочу сказати велике спасибі Борису Павловичу і Арсену Павловичу - пояснили все зрозумілою мовою і розписали подальше лікування. Не думаю, що зможу довірити своє здоров'я комусь, крім цієї команди професіоналів!

Ростислав Кулик
24.11.2020

Перший раз я відвідав стоматологію Дентал арт в Щасливому, другий в Києві. І залишився однаково задоволений. Адміністратор Наталія дуже ввічлива, поки я чекав лікаря вона не давала мені занудьгувати, проконсультувала перед процедурою і заспокоїла. Лікар Олександр В'ячеславович професіонал своєї справи. Дякую, повернуся до Вас знову)

Юлия О
20.11.2020

Лікуюся у Недуга Олександра В'ячеславовича вже 2 роки. Результати дуже радують. Ніяких додаткових послуг ніколи не нав'язував.

Наталія Шевченко
17.11.2020

Особисто я про цю стоматологію можу залишити дійсно розгорнутий відгук. Починаючи з хірурга, який видалив мені 4 зуба мудрості (низький йому уклін за виконану роботу) і закінчуючи терапевтами, які так ретельно і педантично чистять канали та ставлять пломби (була у чоловіка і у жінки по 2 рази у кожного). При записі навіть не питаю до кого мене записали, так як вже з досвіду знаю, що робота буде виконана на всі 100. Дівчата на рецепшені завжди привітні, підкажуть і проконсультують з усіх стоматологічних питань. Загалом якщо в двох словах - Чисто, стерильно, індивідуальний підхід до кожного гостя. Якісно

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Записатися на прийом
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!