iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11

Двоетапна імплантація зубів

Зміст

  Двоетапне протезування на імплантах: точність, надійність та високі естетичні якості

  Двоетапна імплантація — один із найпоширеніших методів заміни втрачених зубів. Процедура складається з двох етапів, перший із яких передбачає встановлення імпланту в кістку щелепи, а другий — встановлення на нього коронки. Така методика сприяє більш надійному приживленню та зводить ризики відторгнення стороннього тіла до мінімуму. Усі процеси проводяться поетапно, що забезпечує надійний результат. Методика дозволяє відновити функції зубного ряду та повернути гарну усмішку.

  У стоматологічній клініці Dental Art процедура проводиться кваліфікованими фахівцями з передових технологій. У процесі застосовують лише якісні матеріали. Це дозволяє надавати гарантію на свої послуги.

  Переваги методики

  Двоетапна імплантація має кілька переваг перед іншими методами заміни зубів:

  1. Збільшення стабільності імплантату. На першому етапі процедури забезпечується можливість його приживлення. Імплант стає інтегрованим, що дозволяє провести протезування.
  2. Високий естетичний результат.
  3. Безпека. При класичній двоетапній імплантації зубів ризик інфікування рани зводиться до мінімуму, оскільки після вживлення імпланту ясна зашиваються. Завдяки цьому не треба переживати, що конструкція пошкодиться під час жування.
  4. Високий відсоток успішних результатів. Згідно зі статистикою, імплантат, встановлений за цією технологією, приживається в 99%.
  5. Довговічний результат. Стійкість та стабільність імпланту дозволяють протезу служити тривалий час, зберігаючи свою функціональність.

  Двоетапна імплантація є одним з найефективніших та найнадійніших способів заміни втрачених зубів, що забезпечує стабільний, естетично привабливий та довговічний результат.

  У яких випадках показано двоетапну дентальну імплантацію

  Двоетапна імплантація зубів може бути рекомендована в таких випадках:

  1. Відсутність одного, кількох зубів чи цілого зубного ряду. Методика рекомендується як один із варіантів їхньої заміни.
  2. Незадовільна якість зубних протезів (коли, наприклад, вони незручні чи неефективні). Як альтернатива може рекомендуватись проведення імплантації.
  3. Пародонтит чи інші захворювання ясен. Якщо хвороби запущені, часто порушується стабільність зубів. Коли врятувати їх немає можливості, проводять видалення, а потім імплантацію.
  4. Непридатність інших способів заміни зубів. Якщо пацієнту неможливо встановити мости або знімні протези, може знадобитися проведення імплантації.

  Якими б не були причини втрати зубів, спочатку потрібно пройти огляд у стоматологічній клініці. Лікар проведе діагностику та визначить оптимальний варіант лікування.

  Протипоказання до виконання класичної імплантації зубів

  Хоча двоетапна дентальна імплантація — безпечна та ефективна процедура, провести її можна не завжди. До протипоказань відносяться:

  1. Недостатній обсяг кісткової тканини. Коли в зоні імплантації не вистачає кістки для фіксації імпланту, необхідно її наростити. Якщо обсяг може бути збільшено методом проведення аугментації, то застосувати методику неможливо.
  2. Захворювання кістки (наприклад, остеомієліт). Проведення імплантації в цьому разі може призвести до ускладнень і погіршити стан.
  3. Деякі захворювання – серцево-судинні патології, діабет у запущеній стадії та інші хвороби, що впливають на процес приживлення. Перед процедурою протезування на імплантах можуть знадобитися додаткове лікування та моніторинг.
  4. Алергічна реакція на матеріали, що використовуються.

  Загальний стан здоров’я пацієнта повинен дозволяти йому витримати оперативне втручання. Під час вагітності та лактації проведення імплантації зубів краще відкласти. Щоб виключити протипоказання, попередньо потрібно пройти ретельну діагностику в стоматології.

  Як проводиться імплантація за класичною методикою

  Перед встановленням імпланту необхідно виконати низку підготовчих процедур, таких як чищення зубів та проведення рентгенологічного дослідження, щоб переконатися, що кісткова тканина готова до встановлення імплантату. Двоетапна імплантація зубів виконується в декілька етапів.

  Хірургічна установка імпланту

  Процедура виконується зазвичай під місцевою анестезією. Усі дії лікар проводить поетапно:

  • формує ложе під імплант — робить розріз у яснах і свердлить отвір у кістці;
  • встановлює імплантат;
  • ставить заглушку;
  • накладає шви.

  Часу на таку процедуру знадобиться до години. Після її завершення відбувається остеоінтеграція, коли кістка вростає в імплант та стабілізує його на місці. Цей процес займає в середньому від 3 до 6 місяців. Все залежить від особистих особливостей організму пацієнта

  Установка формувача

  Після завершення процесу остеоінтеграції встановлюється формувач ясен, який формує ясна навколо імпланту. За два тижні його змінюють на коронку, яка фіксується на абатменті.

  Протезування на імплантах

  Лікар знімає відбиток або сканує дві щелепи та відправляє до лабораторії. Зубний технік виготовляє індивідуальну коронку з урахуванням побажань пацієнта. Вона фіксується на абатменті.

  Протез може бути частковим або повним (залежно від кількості зубів, які потрібно замінити). Це впливає на формування ціни процедури. Визначає її та вид використовуваних імплантів. Кожен етап двоетапної імплантації є важливим та необхідним для забезпечення стабільності та довговічності результату. Після встановлення протеза потрібно проходити регулярні огляди у стоматолога для перевірки стану імплантату та оцінки якості догляду за ротовою порожниною.

  Двоетапна імплантація зубів є ефективним способом відновлення цілісності зубного ряду. Однак перед проведенням цієї процедури потрібно пройти огляд у лікаря, який оцінить стан ротової порожнини та підбере оптимальний спосіб імплантації.

  Життя стає яскравішим, коли ти усміхаєшся! Записуйтеся на прийом до стоматологічних клінік Dental Art за телефонами:

  Київ, ЖК «Комфорт Таун»,

  вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Дарницька площа)

  Бориспільський р-н, смт. Щасливе,

  вул. Героїв Майдану, 11

  LifeCell: +380 (73) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (68) 528-20-98

  Vodafone: +380 (66) 528-20-98

  Kyivstar: +380 (96) 744-64-90

  Фахівці за послугою
  Пилипчук
  Валентин Сергійович
  Посада: Лікар- стоматолог- хірург-імплантолог
  Інші послуги Хірургія стоматологічна
  Імпланти Straumann (Штрауман)
  від 19 400 до 21 900 грн
  Реплантація зуба
  6500 грн
  Вестибулопластика (корекція присінка порожнини рота)
  30000 грн
  Імплантація зубів системою MEGAGen
  12000 грн
  Нарощування ясен
  від 5500 до 15000 грн
  Лікування перелому кореня зуба
  10000 грн
  Підрізання вуздечки язика
  Видалення зубів
  від 550 грн до 6 000 грн
  Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз …)
  1 000 грн
  Резекція верхівки кореня зуба
  10 000 грн
  Пластика вуздечки губи
  3 500 грн
  Пластика на м’яких тканинах
  від 5 500 грн до 15 000грн
  Трансплантація зуба
  6 500 грн
  Подовження анатомічної коронки
  1 200 грн
  Видалення ретинованого зуба
  від 1 600 грн до 4 500 грн
  Видалення зуба мудрості
  від 1 650 грн до 6 000 грн
  Ціна послуги
  від 31300 до 49200 грн


   Запис на прийом

   У випадку відміни пацієнтом запланованого візиту менше ніж за 24 години до назначеного прийому, наступний прийом можливий тільки за умови внесення передплати в розмірі вартості первинної консультації лікаря.

   Час запланованого прийому може незначно зміщуватися в залежності від завантаженості лікаря. Ми не хочемо змушувати Вас чекати і будемо робити все, від нас залежне, щоб Ваш візит в клініку був комфортним і зайняв мінімум часу.

   Записатися на прийом
   ✔

   Відгук успішно відправлений

   Дякуємо вам за Ваш візит!