Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Видалення зуба (просте, атипове)

Зміст

Видалення зуба (просте, атипове) у стоматологічних клініках Dental Art

У стоматології Dental Art намагаються врятувати навіть найскладніші зуби. Але ситуації бувають різні. Іноді єдине, що може допомогти, – це видалення зуба. Відбувається це в таких випадках:

 • серйозні руйнування, неможливість відновити коронку;
 • зламаний зуб зі значними ушкодженнями;
 • запущений пародонтоз;
 • неправильне положення зуба в ротовій порожнині;
 • велике ураження нерва;
 • кіста/гранульома в корені зуба, яку можна вилікувати тільки після його видалення;
 • зуби мудрості, які не можуть прорізатися через вузьку щелепу.

У більшості випадків процедура виконується планово, тому процедуру потрібно перенести в таких випадках:

 • ГРВІ, ГРЗ;
 • захворювання серцево-судинної системи / діабет у стадії декомпенсації;
 • психічні розлади у стадії загострення;
 • якщо з часу інфаркту міокарда пройшло менше ніж 1 рік.

Видалення зуба буває просте, складне й атипове.

Просте видалення 

Ця швидка та проста процедура триває 20-40 хвилин. Застосовується при зубах мудрості. що прорізаються, і пародонтозі з сильною втратою кісткової тканини. У перші 3 дні пацієнт може відчувати легкий дискомфорт.

Складне видалення

До цієї категорії входять зуби, які прорізалися не до кінця. Тому попередньо лікар відкриває до них доступ. Тривалість процедури – 1-1,5 години. Перші 3 дні в пацієнта спостерігається легкий локальний набряк, тому лікар виписує знеболювальний засіб.

Атипове видалення

Найскладніша процедура, якій піддаються зуби:

 • непрорізані;
 • оточені кісткою з усіх боків;
 • мудрості: з горизонтальним положенням / розміщені в безпосередній близькості до нерва / що контактують з гайморової пазухою / у дітей.

Процедура виконується на підставі 3D-рентгена з використанням оптики й мікроскопа.

Як підготуватися до видалення зуба

Завдяки сучасним технологіям це проста, безболісна та швидка процедура. Щоб усе пройшло легко та ясна швидко зажили, потрібно ретельно підготуватися. Ось що рекомендують стоматологи Dental Art:

 • добре поїжте перед процедурою;
 • відмовтеся від алкоголю мінімум за добу – він притупляє дію анестетика;
 • перед відвідуванням не пийте каву й чай – вони підвищують тиск, а разом з ним і ризик кровотечі.

Якщо у вас є алергія на анестетики, обов'язково розкажіть лікарю.

Що робити, якщо боїтеся

Сучасна процедура видалення зубів уже давно не має нічого спільного з пострадянськими реаліями. Це просто, швидко, безболісно та майже без крові. Однак, якщо ви все ж відчуваєте паніку, поговоріть зі своїм лікарем щодо седації або загального наркозу.

Що робити після видалення

Стоматологи Dental Art рекомендують: не поспішайте йти з клініки, побудьте 10-15 хвилин під наглядом – після видалення може впасти тиск або різко запаморочитися голова.

Краще не планувати нічого після процедури – нехай це буде спокійний вечір. Відразу після видалення не можна вживати тверду та гостру їжу. На 3 дні відмовтеся від фізичних навантажень, походу в сауну, гарячої їжі, напоїв і ванни.

На 2-гу добу потрібно регулярно проводити ротові ванночки ополіскувачем на основі трав для дезінфекції лунки. Робити це треба делікатно, щоб не вимити кров'яний згусток – він необхідний для захисту.

Перші кілька днів можуть відчуватися дискомфорт і біль. На цей випадок стоматолог пропише вам знеболювальний засіб.

Чи потрібно видаляти зуб або з ним ще можна щось зробити? Запишіться на безкоштовну консультацію та дізнайтеся думку фахівців Dental Art.

Наші клініки знаходяться за адресами:

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послугиІнші послугиСтоматологічна хірургія
Видалення зуба мудрості
від 1 000 грн до 4 000 грн
Видалення зуба (просте, атипове)
від 500 грн до 4 000 грн
Видалення ретінірованного зуба
від 1 400 грн до 4 000грн
Подовження анатомічної коронки
950 грн
Трансплантація зуба
3 000 грн
Пластика на м'яких тканинах
від 3 500 грн до 7 500 грн
Пластика вуздечки губи
1 500 грн
Резекція верхівки кореня зуба
3 800 грн
Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз ...)
700 грн
Відповіді на питання за послугою
«Видалення зуба (просте, атипове)»
Як запобігти ускладненням після видалення зуба?
Успіх лікування залежить від професіоналізму лікаря. Звертайтеся або до досвідченого стоматолога-хірурга, або до щелепно-лицьового хірурга-імплантолога. Багато пацієнтів в силу незнання записуються до стоматолога-терапевта, допускаючи помилку. У цього лікаря інша спеціалізація, тому він не повинен займатися наданням послуг хірургічної стоматології. Вузькопрофільний фахівець, у свою чергу, знає, як провести видалення зуба і уникнути сильного травмування тканин. Також він робить все можливе для збереження кісткової тканини. 
Щоб уникнути ускладнень після операції, потрібно строго виконувати призначення і рекомендації лікаря. Своєчасний прийом ліків і правильний догляд за ротовою порожниною – гарантія швидкого загоєння.
Які ускладнення можуть виникнути після видалення зуба?
Після будь-якого хірургічного втручання завжди є ризики появи ускладнень. Вони також можуть виникнути після видалення зуба. Як буде почувати себе пацієнт, багато в чому залежить від професіоналізму лікаря. Після операції, яку провів досвідчений хірург, турбують тільки набряклість і біль, але ці неприємні симптоми проходять через 2–3 дні. 
Пацієнту важливо суворо дотримуватися призначень лікаря, при необхідності приймати препарати групи НПЗЗ на основі ібупрофену та інших аналогів. Якщо ігнорувати рекомендації, великий ризик появи інфекційного ураження. Його симптоми: різке підвищення температури тіла, нестерпний біль і утворення гною. У такому випадку потрібно негайно зв'язатися з лікарем.
Коли лікуванням займається фахівець іншої спеціалізації без досвіду, пацієнти стикаються з такими серйозними ускладненнями: пошкодження гайморової пазухи і перелом нижньої щелепи.
Як доглядати за ротовою порожниною після видалення зуба і що не рекомендовано робити в період реабілітації?
Щоб уникнути ускладнень після операції, НЕ МОЖНА робити наступного:
 • їсти, жувати гумку протягом 2–3 годин після видалення зуба, а також проводити будь-які маніпуляції в ротовій порожнині, навіть якщо щось бентежить (наприклад, прибирати згустки крові);
 • курити і вживати алкоголь в період реабілітації (це провокує посилення набряклості, інфікування і відкриту кровотечу);
 • полоскати рот протягом 24 годин (надалі необхідно використовувати антисептичні розчини, рекомендовані фахівцем);
 • чистити зуби жорсткою щіткою. 
Кожна клінічна картина індивідуальна, тому потрібно дотримуватись рекомендацій лікаря. 
Які методи знеболювання актуальні сьогодні під час видалення зубів?
Фахівці нашої клініки найчастіше проводять операції під місцевою анестезією. Сучасні препарати для ін'єкцій, які роблять з метою знеболювання, дозволяють провести видалення зуба комфортно для пацієнта. Їх підбирають індивідуально перед операцією, враховуючи особливості клінічної картини. Місцева анестезія актуальна при хірургічному втручанні різного рівня складності: від простого до серйозного. 
При видаленні зубів також застосовують седацію і наркоз. У першому випадку пригнічується чутливість, пацієнт відчуває себе розслабленим, але для знеболювання додатково місцево вводять анестетик, у другому – свідомість повністю відключається. Наркоз призначають, коли чекає складна операція (видалення «вісімки», розпил твердих тканин, розсічення ясен та інше), яка триватиме понад годину. У нашій практиці має місце тільки седація.
Фахівці за послугою
Васильев Роман Игоревич
Васильєв
Роман Ігорович
Хірург-імплантолог.
Досвід: 12 років
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог.
Досвід: 18 років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 14 років
Наші відгуки
Сьогодні відвідала Dental Art. Враження тільки позитивні. Абсолютно безболісно видалили вісімку і поставили імплант. Дякую велике  Васильєву Роману Ігоровичу!
Вікторія Губська
м.Київ
Стояла дилема вибору, щодо того щоб вибрати лікаря або бюджетного варіанту або територіально, але ціна вище. Зупинилася на другому, так як будучи, хоч і не частим відвідувачем цієї клініки, але в базі є і будучи в положенні 37 тижнів, візитом залишилася вкрай задоволена, особливо педантичне і трепетне ставлення у лікаря Владислава В'ячеславовича Медведського. Задоволена його компетентною консультацією і приємного ставлення до пацієнта його асистентки. дякую heart_eyes

Ксенія Валенська-Вяземська
м.Щасливе
Дякую усіх лікарів, котрі проводили лікування. Всі класні, гарний професіоналізм. Дуже сподобався хірург Борис Павлович та Артем Володимирович, та окрема подяка Анні Ашотовні.
Сергій Заярський
м.смт. Щасливе
Можу вже написати відгук про клініку smile  Два роки тому встановила брекети.  Вибрала цю клініку за рекомендацією знайомої, а ще тому що: тут лікар не умовляв мене видаляти здоровий зуб "для краси" confused  Я обійшла всі стоматології в комплексі, з одного раніше був негативний досвід, але це інша історія ... В іншій вирішили  видалити зуб, кажучи що по іншому ну ніяк!  Навіть не розглядали інші варіанти лікування, а для мене це було неприйнятно!  Повинна була носити брекети років 2 - 2,5, в принципі технічно так і вийшло, АЛЕ!  Через карантин довгий час ортодонт був відсутній, і фактично жодних коригувань не проводили.  Але коли з'явився новий - справа не те що зрушила, а просто моментально практично все встало на свої місця, і тепер залишилося тільки закріпити результат)) В березні знімаю) І за термінами, виходить що навіть швидше ніж обіцяли, якщо врахувати форс-мажор з  карантином.  Доктором Гоменюк Мар'яною дуже задоволена heart_eyes  Рекомендую!  Відгук ще доповню, так як попереду ще імплантація, поділюся враженням)
Степаненко Наталія
м.Київ
 Чудова стоматологія. Рекомендую лікаря Юлію Олександрівну, гарний фахівець heart_eyes
Ірина Штукована
м.смт. Щасливе
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Ціна послуги
від 500 грн до 4 000 грн
Запис на прийом