Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Резекція верхівки кореня зуба

Зміст

Щоби позбутися інфікованої ділянки кореня зуба і вберегти її здорову частину, стоматологи застосовують такий метод лікування, як резекція. Процедура полягає в тому, щоби дістатися до пошкодженої ділянки через кісткову тканину щелепи і відсікти її разом з новоутворенням. Часто резекція верхівки кореня — це єдина можливість уникнути видалення всього зуба.

Коли потрібна операція

Хірургічне втручання потрібне в декількох випадках:

  1. Після неякісного пломбування каналів. Якщо процедура була проведена з порушенням техніки, в корені може залишитися інфекція. Згодом вона розвивається і переходить в тканини періодонтиту. Потім утворюється гранульома, яка переростає в кісту.

  2. При переломі інструменту всередині каналу під час лікування, якщо його неможливо витягнути або обійти.

  3. При дуже зігнутому корені, якщо його неможливо добре пролікувати.

  4. У тому випадку, коли в зубі є культьова вкладка і на ньому ж стоїть мостовидний протез і немає потреби в його заміні.

Резекція також рекомендована, якщо є значне викривлення каналів, у період загострення періодонтиту, у випадку перелому кореня, а також якщо виявлене чужорідне тіло всередині каналу (таке трапляється, коли ламається ендодонтичний інструмент).

Процедура проведення резекції

Виконується вона за стандартною схемою: огляд, рентген, складання плану лікування. І тільки потім, визначивши доцільність резекції, призначається день операції.

Відбувається вона поетапно:

  1. Підготовка. Якщо здоровий канал хворого зуба не запломбований, напередодні резекції стоматолог повинен провести якісне лікування кореневих каналів. Коли в порожнині утворився великий набряк, необхідно його позбутися (зробити це можна, зробивши послаблюючий надріз, або курсом прийому антибіотиків).

  2. Анестезія. Операція виконується під місцевим знеболенням.

  3. Відкриття доступу до джерела запалення. Для цього робиться невеликий розріз на яснах.

  4. Відсікання частини верхівки кореня разом з інфікованою ділянкою та ретроградне пломбування кореневого каналу, що був причиною проблеми.

  5. Промивання лунки й наповнення її спеціальним остеопластичним матеріалом.

  6. Вшивання ясен.

Шви знімаються через 7–14 днів.

Період реабілітації

Відновлення після операції триває близько тижня. У цей період варто відмовитися від занять спортом або будь-яких інших фізичних навантажень. Організму потрібно набратися сил і зміцніти, щоб прискорити процес реабілітації.

У перший день може виникати невеликий набряк. Щоби зменшити його, стоматологи рекомендують ряд медичних препаратів.

Оскільки таке хірургічне втручання має дуже складний характер, пацієнту знадобиться пройти курс лікування антибіотиками. Також рекомендовано приймати імуностимулюючі препарати, пробіотики. Призначаються вони індивідуально і виключно вашим лікарем!

Потрібно також уважно стежити за гігієною порожнини рота: регулярна й ретельна чистка, ротові ванночки, використання зубної нитки — обов’язкові елементи догляду. У період реабілітації зуби і ясна дуже вразливі, і найменше скупчення бактерій може призвести до рецидиву.

Важливо! Після резекції вам, скоріш за все, доведеться замінити зубну щітку й пасту. Адже вони мають бути максимально м’якими й безпечними. Правильний вибір допоможе зробити стоматолог або гігієніст.

Комфортне й безпечне лікування з Dental Art

Процедура резекції потребує від фахівця уважності й акуратності. Крім того, важливо, щоб у процесі використовувалися якісні матеріали. Тільки так операція відбудеться максимально безболісно, не буде ризику рецидиву, а період реабілітації триватиме недовго.

Великий досвід і сучасне оснащення дають змогу виконувати будь-які маніпуляції оперативно, безпечно й безболісно. Ми створили всі умови, щоби кожному пацієнту забезпечити комфортне перебування.

Наші філії розташовані на вулицях Регенераторна (ЖК «Комфорт Таун») і Героїв Майдану. Таким чином, ми охоплюємо Деснянський, Харківський р-ни, Дарницю й Позняки. У нас діє система знижок, є бонуси для постійних клієнтів, а консультації ми проводимо безкоштовно. «Дентал Арт» робить усе, щоб у кожного жителя Києва була можливість мати красиві та здорові зуби.

Інші послугиСтоматологічна хірургія
Видалення зуба (просте, атипове)
від 500 грн до 4 000 грн
Видалення зуба мудрості
від 500 грн до 4 000 грн
Видалення ретінірованного зуба
від 1 400 грн до 4 000грн
Резекція верхівки кореня зуба
3 800 грн
Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз ...)
700 грн
Пластика вуздечки губи
1 500 грн
Трансплантація зуба
3 000 грн
Подовження анатомічної коронки
950 грн
Відповіді на питання за послугою
«Резекція верхівки кореня зуба»
Фахівці за послугою
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог. Досвід: 16 років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 13 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
3 800 грн
Запис на прийом