Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Пломбування каналів у дітей

Зміст
У молочних зубів, так само, як і у постійних, є коріння і кореневі канали. Якщо карієс перейшов у важку форму, чистити і пломбувати потрібно не тільки сам зуб, але також і його канали. Якісне пломбування каналів молочних зубів допоможе запобігти переходу карієсу в пульпіт.
Не тільки корінні, а й молочні зуби можуть потребувати чищення каналів, пломбування. Це дозволить захистити дитину від виникнення пульпіту, запобігти небажаним наслідкам. Зуби пошкоджуються через неправильне харчування, вживання великої кількості солодкого і при неналежному догляді. На пломбування каналів ціна залежить від безлічі факторів, серед яких ступінь занедбаності, складність і багато іншого. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на гарне співвідношення ціни і якості, надання високоякісних послуг за сучасними стандартами.

Кваліфіковане пломбування кореневих каналів і його особливості

Не кожен батько розуміє, наскільки важливо почати своєчасне лікування молочних зубів своєї дитини в разі утворення там карієсу. Багато ігнорують цей процес, тому що впевнені, що все одно скоро молочний зуб випаде, і немає необхідності морочити з ним голови. Насправді треба робити своєчасні заходи для лікування зубів дитини, які допоможуть уникнути маси неприємних ускладнень.

Каріозні процеси в дитячих зубах характеризуються відсутністю симптомів в більшості випадків і швидкістю. Якщо каріозна порожнина глибока, то в пульпі починають відбуватися зміни незворотного характеру. Якщо не зайнятися своєчасним лікуванням, пульпа гине. Виникає ймовірність проникнення інфекції в кістку з каналів, що провокує хронічні запалення. 

Якісна пломбування каналів ціна якої цілком доступна, дозволяє уникнути подібних ускладнень. Якщо не лікуватися, інфекції серйозно вплине на розвиток корінного зуба, який розташований безпосередньо під молочним. Нерідко в постійному зубі з цих причин відбувається зміни в структурі емалі. У найгіршому разі зачаток корінного зуба може просто загинути під негативним впливом з боку інфекції. Інфекційний процес в разі загострення може провокувати додаткові проблеми зі здоров'ям, погіршення загального стану і т.д.

Видаляти молочні зуби без лікування на ранніх етапах також вважається недоцільним рішенням, тому що виникає ризик порушення прикусу. Це робить пломбування каналів зуба єдиним адекватним виходом. Завданням відповідальних батьків є своєрідне виявлення проблеми, вибір надійної стоматологічної клініки. Професіонал в результаті огляду виявить проблему, запломбирует канали що позитивно вплине на здоров'я маленького пацієнта.

Як робиться пломбування каналів зубів?

Існує кілька основних методів лікування, які активно застосовуються сучасними стоматологами. На перших етапах запалення знаходиться в нерві. Щоб вирішити проблему потрібно частково видалити пульпу. Проводиться ця процедура під місцевою анестезією. На здорову пульпу, від якої відокремлюється інфікована, накладається спеціальна прокладка. Якщо своєчасно виявити проблему і звернутися до стоматолога, даний метод буде самим раціональним рішенням.

Якщо не вдалося все зробити вчасно, запалення може перейти на корінь. Тут доведеться запломбувати канали в коренях. Для цього здійснюється знеболення, зуб ізолюється. Використовуються в процесі спеціальні пасти, які прибирають запалення і бактерії. Потім відбувається відновлення зуба за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу.

Скільки коштує пломбування каналів зуба?

Все залежить від того, наскільки сильно пошкоджені канали. Точну вартість може визначити тільки фахівець з проведення огляду. В нашій стоматологічній клініці є всі необхідні умови, в яких дитині буде комфортно. Гарантується використання якісних матеріалів для лікування і сучасного обладнання.
На пломбування каналів вартість в нашій клініці ідеально гармонує з якістю. Можна розраховувати на індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Процедура є важливою складовою здоров'я дитини. Тому її не можна ігнорувати ні в якому разі. 
Попередня консультація допоможе розібратися в деталях.


Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послуги
Інші послугиДитячий прийом
Лікування карієсу у дітей
від 600 грн до 1 250 грн
Пломбування каналів у дітей
від 100 грн
Герметизація фісур
500 грн
Видалення молочного зуба
від 350 грн до 650 грн
Відповіді на питання за послугою
«Пломбування каналів у дітей»
Фахівці за послугою
Герега Людмила Григориевна
Герега
Людмила Григорівна
Лікар-терапевт. Досвід: 10 років
Бовт Юлия Александровна
Бовт
Юлія Олександрівна
Лікар-терапевт.
Досвід: 5 років
Наші відгуки
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Мері
м.Київ
Був на прийомі у Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один буд в дуже невигідному положенні. Операція пройшла успішно, швидко та якісно. Загоюється все добре, четвертий день зараз. Дякую лікарю та його асистенці. Та всьому колективу, хто приймав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонта, класна, приємна клініка. Чисто та сучасно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Потрапив у клініку випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, те, як це зробили: швидко та професійно - був вприємно вражений, вважав довше... Я дуже вдячний Борису Павловичу та Яні!  Зробили не те щоб добре, а дуже добре, професійно, швидко.... Загальне враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, дякую Вам 😁  Хочу відмітити інтер'єр: простий, лаконічний, є дитячий столик - тут приємно знаходитися, на лікарню нема і натяку. Хороших Вам клієнтів, та добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Чудова стоматологія ! Видаляла два зуба мудрості.
1.Лікар з розумінням ставився до моєї істерики.
2. Асистент лікаря, що була присутня, наче янгол, своїм ніжним голосом приводила мене у почуття.
3. Операція пройшла на ура, все загоїлося швидко. 
Професіонально, с гумором, з розумінням 👏. Дякую 
Ганна
м.Київ
Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Лікарі - професіонали своєї справи. Чудове ставлення до пацієнта. Окрема подяка Іринє та Борису Павловичу за професіоналізм, уважність та турботу під час проведення стоматологічних процедур. Лікування проходила у філіалі (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, доречі, дуже приємні! 
Олена
м.Київ
Ціна послуги
від 100 грн
Запис на прийом