Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Пломбування каналів у дітей

Зміст
У молочних зубів, так само, як і у постійних, є коріння і кореневі канали. Якщо карієс перейшов у важку форму, чистити і пломбувати потрібно не тільки сам зуб, але також і його канали. Якісне пломбування каналів молочних зубів допоможе запобігти переходу карієсу в пульпіт.

Не тільки корінні, а й молочні зуби можуть потребувати чищення каналів, пломбування. Це дозволить захистити дитину від виникнення пульпіту, запобігти небажаним наслідкам. Зуби пошкоджуються через неправильне харчування, вживання великої кількості солодкого і при неналежному догляді. На пломбування каналів ціна залежить від безлічі факторів, серед яких ступінь занедбаності, складність і багато іншого. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на гарне співвідношення ціни і якості, надання високоякісних послуг за сучасними стандартами.

Кваліфіковане пломбування кореневих каналів і його особливості

Не кожен батько розуміє, наскільки важливо почати своєчасне лікування молочних зубів своєї дитини в разі утворення там карієсу. Багато ігнорують цей процес, тому що впевнені, що все одно скоро молочний зуб випаде, і немає необхідності морочити з ним голови. Насправді треба робити своєчасні заходи для лікування зубів дитини, які допоможуть уникнути маси неприємних ускладнень.

Каріозні процеси в дитячих зубах характеризуються відсутністю симптомів в більшості випадків і швидкістю. Якщо каріозна порожнина глибока, то в пульпі починають відбуватися зміни незворотного характеру. Якщо не зайнятися своєчасним лікуванням, пульпа гине. Виникає ймовірність проникнення інфекції в кістку з каналів, що провокує хронічні запалення. Якісна пломбування каналів ціна якої цілком доступна, дозволяє уникнути подібних ускладнень. Якщо не лікуватися, інфекції серйозно вплине на розвиток корінного зуба, який розташований безпосередньо під молочним. Нерідко в постійному зубі з цих причин відбувається зміни в структурі емалі. У найгіршому разі зачаток корінного зуба може просто загинути під негативним впливом з боку інфекції. Інфекційний процес в разі загострення може провокувати додаткові проблеми зі здоров'ям, погіршення загального стану і т.д.

Видаляти молочні зуби без лікування на ранніх етапах також вважається недоцільним рішенням, тому що виникає ризик порушення прикусу. Це робить пломбування каналів зуба єдиним адекватним виходом. Завданням відповідальних батьків є своєрідне виявлення проблеми, вибір надійної стоматологічної клініки. Професіонал в результаті огляду виявить проблему, запломбирует канали що позитивно вплине на здоров'я маленького пацієнта.

Як робиться пломбування каналів зубів?

Існує кілька основних методів лікування, які активно застосовуються сучасними стоматологами. На перших етапах запалення знаходиться в нерві. Щоб вирішити проблему потрібно частково видалити пульпу. Проводиться ця процедура під місцевою анестезією. На здорову пульпу, від якої відокремлюється інфікована, накладається спеціальна прокладка. Якщо своєчасно виявити проблему і звернутися до стоматолога, даний метод буде самим раціональним рішенням.


Якщо не вдалося все зробити вчасно, запалення може перейти на корінь. Тут доведеться запломбувати канали в коренях. Для цього здійснюється знеболення, зуб ізолюється. Використовуються в процесі спеціальні пасти, які прибирають запалення і бактерії. Потім відбувається відновлення зуба за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу.

Скільки коштує пломбування каналів зуба?

Все залежить від того, наскільки сильно пошкоджені канали. Точну вартість може визначити тільки фахівець з проведення огляду. В нашій стоматологічній клініці є всі необхідні умови, в яких дитині буде комфортно. Гарантується використання якісних матеріалів для лікування і сучасного обладнання.

На пломбування каналів вартість в нашій клініці ідеально гармонує з якістю. Можна розраховувати на індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Процедура є важливою складовою здоров'я дитини. Тому її не можна ігнорувати ні в якому разі. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях.

Інші послугиДитячий прийом
Пломбування каналів у дітей
від 100 грн
Герметизація фісур
500 грн
Видалення молочного зуба
від 350 грн до 650 грн
Відповіді на питання за послугою
«Пломбування каналів у дітей»
Фахівці за послугою
Герега Людмила Григориевна
Герега
Людмила Григорівна
Лікар-терапевт. Досвід: 10 років
Бовт Юлия Александровна
Бовт
Юлія Олександрівна
Лікар-терапевт.
Досвід: 5 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
від 100 грн
Запис на прийом