Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Фіксація брекет-системи металевої

Зміст
Багато людей недооцінюють важливість правильного прикусу. Він є не тільки гарантією рівних зубів, але і забезпечує правильний контакт між верхнім і нижнім зубними рядами. Для порожнини рота і безпосереднього здоров'я зубів це грає неймовірно важливу роль. Через неправильного прикусу можуть виникати різноманітні проблеми з суглобами, м'язами в цьому районі. Також буде підвищена стертість зубів, чутливість і багато інших проблем. Щоб вирішити таку проблему потрібно фіксація брекет системи металевої. Цей варіант вважається одним з найпоширеніших завдяки доведеної ефективності.

Правильна фіксація металевих брекетів - гарантія ефективності

Брекети являють собою спеціальну конструкцію, за допомогою якої можна виправити у людини прикус. Система може виготовлятися з металу. Вона надає тривалий і спрямовану дію на зубний ряд, дозволяючи рівняти його і змінювати прикус. До складу системи зазвичай входить спеціальна дуга і замочки. Для кріплення використовуються особливі гачки або система затискачів. Якщо прикус порушений, доцільно звернутися до ортодонта в перевірену стоматологічну клініку. Це буде єдино правильний крок, який дозволить привести себе в порядок.
Зараз популярні брекети металеві лингвальная фіксація яких здійснюється за особливим стандартам. Установка і фіксація виробляються після проведення діагностики. Лікар повинен ретельно оглянути людини, підібрати оптимальну систему. Процес включає в себе велику кількість додаткових процедур. Під конкретну ситуацію вибирається потрібна система. Процедура відрізняється відсутністю больових відчуттів, займає порівняно невелику кількість часу. При установці системи на обидві щелепи рідко вдається обійтися одним відвідуванням. Потрібно період звикання. Адаптація зазвичай триває близько двох тижнів. У перший час можуть виникати різні проблеми, пов'язані з натиранням щік або губ частинами системи. Іноді потрібно попереднє вирівнювання перед процесом фіксації.

Кваліфікована фіксація металевих брекетів в Києві

Під час первинного огляду можна отримати професійну оцінку стану ротової порожнини. Спеціаліст оглядає особливості прикусу і розташування зубного ряду. Первинний огляд дозволяє знайти ефективне рішення проблеми. Додаткова діагностика покращує результати. З нами фіксація металевих брекетів Київ пройде максимально ефективно. До основних плюсів проходження даної процедури в нашій клініці можна віднести:
  • Індивідуальний підхід.
  • Наявність великого досвіду у фахівців.
  • Використання кращих матеріалів і технологій.
Ми використовуємо комплексний підхід, який гарантує відмінний результат. Для конкретного пацієнта розробляється правильна система, яка буде ідеально підходити під його фізіологічні особливості. Якісна фіксація металевих брекетів ціна якої у нас найприйнятніша в столиці, гарантує досягнення потрібних результатів. Фахівці роблять все можливе, щоб система не викликала дискомфорту.
Інші послугиОртодонтія (виправлення прикусу)
Фіксація брекет-системи металевої
13 000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної
16 000 грн
Фіксація брекет-системи самолігуючої
16 000 грн
Ортодонтична пластинка, каппа
від 1 600 грн до 4 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Фіксація брекет-системи металевої»
Фахівці за послугою
Гоменюк Марьяна Андреевна
Гоменюк
Мар'яна Андріївна
Лікар-ортодонт. Досвід: 11 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
13 000 грн
Запис на прийом