Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Фіксація брекет-системи металевої

Зміст
Багато людей недооцінюють важливість правильного прикусу. Він є не тільки гарантією рівних зубів, але і забезпечує правильний контакт між верхнім і нижнім зубними рядами. Для порожнини рота і безпосереднього здоров'я зубів це грає неймовірно важливу роль.
 
Через неправильного прикусу можуть виникати різноманітні проблеми з суглобами, м'язами в цьому районі. Також буде підвищена стертість зубів, чутливість і багато інших проблем. Щоб вирішити таку проблему потрібно фіксація брекет системи металевої. Цей варіант вважається одним з найпоширеніших завдяки доведеної ефективності.

Правильна фіксація металевих брекетів - гарантія ефективності

Брекети являють собою спеціальну конструкцію, за допомогою якої можна виправити у людини прикус. Система може виготовлятися з металу. Вона надає тривалий і спрямовану дію на зубний ряд, дозволяючи рівняти його і змінювати прикус. До складу системи зазвичай входить спеціальна дуга і замочки. Для кріплення використовуються особливі гачки або система затискачів. Якщо прикус порушений, доцільно звернутися до ортодонта в перевірену стоматологічну клініку. Це буде єдино правильний крок, який дозволить привести себе в порядок.

Зараз популярні брекети металеві лингвальная фіксація яких здійснюється за особливим стандартам. Установка і фіксація виробляються після проведення діагностики. Лікар повинен ретельно оглянути людини, підібрати оптимальну систему. 

Процес включає в себе велику кількість додаткових процедур. Під конкретну ситуацію вибирається потрібна система. Процедура відрізняється відсутністю больових відчуттів, займає порівняно невелику кількість часу. При установці системи на обидві щелепи рідко вдається обійтися одним відвідуванням. Потрібно період звикання. Адаптація зазвичай триває близько двох тижнів. У перший час можуть виникати різні проблеми, пов'язані з натиранням щік або губ частинами системи. Іноді потрібно попереднє вирівнювання перед процесом фіксації.

Кваліфікована фіксація металевих брекетів в Києві

Під час первинного огляду можна отримати професійну оцінку стану ротової порожнини. Спеціаліст оглядає особливості прикусу і розташування зубного ряду. Первинний огляд дозволяє знайти ефективне рішення проблеми. Додаткова діагностика покращує результати. З нами фіксація металевих брекетів Київ пройде максимально ефективно. До основних плюсів проходження даної процедури в нашій клініці можна віднести:
  • Індивідуальний підхід.
  • Наявність великого досвіду у фахівців.
  • Використання кращих матеріалів і технологій.

Ми використовуємо комплексний підхід, який гарантує відмінний результат. Для конкретного пацієнта розробляється правильна система, яка буде ідеально підходити під його фізіологічні особливості. Якісна фіксація металевих брекетів ціна якої у нас найприйнятніша в столиці, гарантує досягнення потрібних результатів. Фахівці роблять все можливе, щоб система не викликала дискомфорту.

Наші клініки знаходяться за адресами:

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послуги
Інші послугиОртодонтія (виправлення прикусу)
Установка ортодонтичних мікроімплантів
3 300 грн
Ортодонтичний незнімний апарат
від 1 600 грн до 8 600 грн
Фіксація брекет-системи металевої
13 000 грн
Фіксація брекет-системи керамічної
16 000 грн
Фіксація брекет-системи самолігуючої
16 000 грн
Ортодонтична пластинка, капа
від 1 600 грн до 4 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Фіксація брекет-системи металевої»
Фахівці за послугою
Гоменюк Марьяна Андреевна
Гоменюк
Мар'яна Андріївна
Лікар-ортодонт.
Досвід: 12 років
Наші відгуки
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Мері
м.Київ
Був на прийомі у Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один буд в дуже невигідному положенні. Операція пройшла успішно, швидко та якісно. Загоюється все добре, четвертий день зараз. Дякую лікарю та його асистенці. Та всьому колективу, хто приймав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонта, класна, приємна клініка. Чисто та сучасно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Потрапив у клініку випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, те, як це зробили: швидко та професійно - був вприємно вражений, вважав довше... Я дуже вдячний Борису Павловичу та Яні!  Зробили не те щоб добре, а дуже добре, професійно, швидко.... Загальне враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, дякую Вам 😁  Хочу відмітити інтер'єр: простий, лаконічний, є дитячий столик - тут приємно знаходитися, на лікарню нема і натяку. Хороших Вам клієнтів, та добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Чудова стоматологія ! Видаляла два зуба мудрості.
1.Лікар з розумінням ставився до моєї істерики.
2. Асистент лікаря, що була присутня, наче янгол, своїм ніжним голосом приводила мене у почуття.
3. Операція пройшла на ура, все загоїлося швидко. 
Професіонально, с гумором, з розумінням 👏. Дякую 
Ганна
м.Київ
Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Лікарі - професіонали своєї справи. Чудове ставлення до пацієнта. Окрема подяка Іринє та Борису Павловичу за професіоналізм, уважність та турботу під час проведення стоматологічних процедур. Лікування проходила у філіалі (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, доречі, дуже приємні! 
Олена
м.Київ
Ціна послуги
13 000 грн
Запис на прийом