Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Формувач ясен

Зміст
Формувач ясен — це один з компонентів, необхідних в процесі імплантації. Це металевий елемент, який вставляється в ясна для того, щоб підготувати їх до подальших операцій. За рахунок його використання відбувається правильне формування м'яких тканин навколо імплантату. В процесі обростання тканини набувають необхідний об'єм і форму. За рахунок установки індивідуального формувача можна домогтися природного контуру краю ясен і їх об'єму.

Імплантація дає можливість замінити зуб, який з тих чи інших причин, було втрачено. Імплантат в даному випадку відіграє основну роль. Він впроваджується в щелепних кісток, виступаючи в якості кореня. Після установки ясна зашивається фахівцем, починається процес відновлення. Якщо все пройшло благополучно, встановлюється формувач на ясна. Завдяки йому вдається створити красиву і правильну лінію ясен. Професійна установка формувача ясен ускладнення при якій виникають рідко при правильному підході, стає все більш затребуваною. У нашій клініці можна отримати цю послугу на вигідних умовах з гарантією якості.


Сучасні формувачі ясна і їх установка

За своєю конструкцією вони представляють невеликий циліндр, в якому присутня гвинтова ніжка. У виробництві використовується спеціальний медичний титан, який володіє відповідними характеристиками. Тримач за допомогою ніжки вставляється безпосередньо в імплантат після завершення процесу приживлення. Лікар в індивідуальному порядку вибирає розміри частини у формі циліндра. Важливо, щоб розміри головки відповідали розмірам зуба.
Кваліфікована установка формувача ясен ціна якої залежить від ряду особливостей, дозволяє повернути нормальний зовнішній вигляд всьому зубу. Коли установка завершена, стартує процес утворення нових м'яких тканин. У більшості випадків виріб має циліндричної формою, але іноді вона змінюється, вибираючись в індивідуальному порядку.
На формувач ясен вартість залежить від розміру, конструктивних особливостей і інших нюансів. У нашій клініці завжди можна розраховувати на чесну вартість з гарантією високої якості. Процес установки здійснюється за всіма сучасними стандартами за допомогою спеціального обладнання. Зазвичай відбувається це приблизно через три місяці після приживлення імплантату. В процесі загоєння відбувається обростання імплантату м'якими тканинами. Процес установки складається з декількох основних етапів:
  • Місцева анестезія.
  • Надріз м'яких тканин.
  • Витяг заглушки.
  • Установка формувача.
  • Зашивання.
Якісний імплант формувач ясен важливо встановити правильно, щоб домогтися від нього виконання всіх безпосередніх функцій. Терміни загоєння зазвичай складають близько пари тижнів. Вони можуть змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей організму людини в різні боки.

Краща імплантація зубів формування ясна в Києві

У нашій клініці працюють кваліфіковані експерти, для яких дана процедура є стандартною. Гарантується індивідуальний підхід до всіх пацієнтів, використання тільки якісного обладнання і матеріалів. Правильно проведена імплантація зубів формувач ясен дозволяє привести їх у повний порядок. Вартість процедури завжди знаходиться на адекватному рівні. Попередньо можна проконсультуватися, дізнатися про ціну, особливості проведення процедури та інших нюансах. Після завершення процедури фахівець дає рекомендації по догляду за порожниною рота.
Інші послугиІмплантація (хірургічний етап)
Встановлення дентального імпланта
від 10 500 грн до 19 500 грн
Формувач ясен
від 2 150 грн до 4 150 грн
Синус-ліфтинг закритий / відкритий
від 11 500 грн до 14 500 грн
Кісткова пластика
від 14 000 грн до 16 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Формувач ясен»
Фахівці за послугою
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог. Досвід: 16 років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 13 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
від 2 150 грн до 4 150 грн
Запис на прийом