Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Встановлення дентального імпланта

Зміст

Установка дентального імпланта у стоматологічних клініках Dental Art

Дентальна імплантація зубів – це установка титанового гвинта, який буде виконувати функції кореня видаленого зуба. Всередину гвинта ставлять абатмент, на який загвинчують коронку. Внаслідок цього виходить штучний зуб, який нічим не відрізняється від справжнього за естетичними й функціональними якостями.

Вартість процедури залежить від підібраних матеріалів. Варіантів – маса, допомогти підібрати свій вам зможе фахівець клініки Dental Art на безкоштовній первинній консультації. Записатися можна за номером телефону.

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, корп. 16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районами, «Позняки», «Березняки», Харківська площа)

Бориспільський р-н, смт Щасливий,

вул. Героїв Майдану, 11

LifeCell:

+380 (73) 528-20-98

Vodafone:

+380 (66) 528-20-98

Kyivstar:

+380 (68) 528-20-98

Kyivstar:

+380 (96) 744-64-90


Знижка у Щасливому – 10% на всі послугиЧому не можна затягувати з протезуванням?

Після видалення зуба здається, що можна ще почекати. Насправді чим більше проходить часу, тим сильніше просідає кісткова тканина під відсутнім зубом. А чим глибше виходить виїмка, тим складніше встановити імплант. Тому лікарі рекомендують не затягувати з установкою. Крім того, відсутній зуб приносить цілий ряд незручностей:

 • зміна зовнішності. Порожнечі в зубному ряду призводять до опущених куточків рота, западання губ і носо-губних складок;
 • руйнування сусідніх зубів. Втративши опору, вони починають зміщуватися, розхитуватися й випадати;
 • зміна прикусу. Зубний ряд буде розширюватися або звужуватися;
 • проблеми з шлунково-кишковим трактом. Відсутність навіть одного зуба порушує процес жування, і їжа не обробляється належним чином. Нерідко пацієнти відмовляються від твердої їжі просто тому, що її незручно їсти, хоча саме вона потрібна для профілактики захворювань ясен.

Відсутність зубів – це насамперед психологічний дискомфорт. Навіть самовпевненій людині буде незручно посміхатися.

Коли можна проводити процедуру імплантації зубів

Після видалення зуба кісткова тканина швидко просідає й атрофується, тому стоматологи клініки Dental Art рекомендують проводити імплантацію не пізніше ніж через 3 місяці.

Переваги імплантації

Плюси очевидні: завдяки сучасній стоматології після втрати старого зуба ви просто отримуєте точно такий самий новий за доступною ціною. Коронка на імпланті зберігає функціонал й естетичність, не виділяється на тлі всього зубного ряду, на неї зручно жувати, вона не відчувається в роті чимось чужорідним. Стороння людина ніколи не помітить імплант, як би широко ви не посміхалися.

При належному догляді коронка прослужить вам мінімум 10 років. Доглядати за нею не складніше, ніж за справжніми зубами. А якщо раптом станеться відкол на коронці, її можна замінити, відгвинтивши від кореневої частини.

Установка імпланта благотворно впливає на здоров'я всієї порожнини рота: сусідні зуби знову отримують опору, навантаження при жуванні розподіляється рівномірно.

Види імплантації

Протезування виконується в 1 або 2 етапи.

При одноетапній процедурі лікар встановлює імплант через незначний прокол у яснах. Тривалість – 1 хірургічний етап на 1-1,5 години.

Двоетапна імплантація – більш складна процедура, показана в разі витончення кісткової тканини, тобто коли після видалення зуба пройшло вже багато часу. Проводиться в кілька етапів. Спочатку додають кісткову тканину, через 6 місяців проводять імплантацію, після чого настає період інтеграції імпланта в кісткову тканину, який триває 6 місяців. Далі – етап протезування.

Етапи проведення імплантації

Імплантація – це хірургічна операція, а тому важливо, щоб у роті не було інфекцій і запалень. Тому стоматолог попередньо проліковує каріозні пошкодження, якщо такі є, і тільки потім приступає до імплантації:

 1. Знеболює, формує кісткове ложе.
 2. Встановлює титановий гвинт і формувач ясен. Його приживлення триває до 6 місяців, після чого доктор переходить до наступного етапу.
 3. Знімає зліпок з імпланта та віддає зубному техніку, який виготовляє коронку на абатмент і передає в роботу стоматолога.
 4. Вкручує до гвинта абатмент, на який кріпиться коронка.

Усі три складові імпланта підбираються індивідуально з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Після процедури необхідно утриматися від вживання їжі протягом 2-3 годин.

Післяопераційний період і догляд

Хворобливі відчуття після установки титанового гвинта – це нормально. Якщо ж біль сильний і триває довше, необхідно терміново звернутися до лікаря. Ще одне часте явище – набряк. Він швидко проходить і не вимагає додаткового догляду.

Загальні рекомендації з догляду за імплантом у післяопераційний період:

 1. Протягом 10 днів після імплантації потрібно перейти на щадний для зубів режим: відмовитися від твердої й гарячої їжі та напоїв, алкоголю й тютюну.
 2. Жувати на протилежній від імпланта стороні.
 3. Чистити зуби, минаючи прооперовану зону. Полоскати ротову порожнину антисептичним розчином.
 4. Перші кілька днів краще спати на високій подушці.
 5. Користуватися зволожувальним кремом у куточках рота.

Дотримання цих рекомендацій сприяє якнайшвидшому загоєнню імпланта й повноцінному функціонуванню майбутньої коронки.


Інші послугиІмплантація (хірургічний етап)
Встановлення дентального імпланта
від 10 500 грн до 19 500 грн
Формувач ясен
від 2 150 грн до 4 150 грн
Синус-ліфтинг закритий / відкритий
від 11 500 грн до 14 500 грн
Кісткова пластика
від 14 000 грн до 16 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Встановлення дентального імпланта»
Фахівці за послугою
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог. Досвід: 16 років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 13 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
від 10 500 грн до 19 500 грн
Запис на прийом