Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Встановлення дентального імпланта

Зміст

Установка дентального імпланта у стоматологічних клініках Dental Art

Дентальна імплантація зубів – це установка титанового гвинта, який буде виконувати функції кореня видаленого зуба. Всередину гвинта ставлять абатмент, на який загвинчують коронку. Внаслідок цього виходить штучний зуб, який нічим не відрізняється від справжнього за естетичними й функціональними якостями.

Чому не можна затягувати з протезуванням?

Після видалення зуба здається, що можна ще почекати. Насправді чим більше проходить часу, тим сильніше просідає кісткова тканина під відсутнім зубом. А чим глибше виходить виїмка, тим складніше встановити імплант. Тому лікарі рекомендують не затягувати з установкою. Крім того, відсутній зуб приносить цілий ряд незручностей:

 • зміна зовнішності. Порожнечі в зубному ряду призводять до опущених куточків рота, западання губ і носо-губних складок;
 • руйнування сусідніх зубів. Втративши опору, вони починають зміщуватися, розхитуватися й випадати;
 • зміна прикусу. Зубний ряд буде розширюватися або звужуватися;
 • проблеми з шлунково-кишковим трактом. Відсутність навіть одного зуба порушує процес жування, і їжа не обробляється належним чином. Нерідко пацієнти відмовляються від твердої їжі просто тому, що її незручно їсти, хоча саме вона потрібна для профілактики захворювань ясен.

Відсутність зубів – це насамперед психологічний дискомфорт. Навіть самовпевненій людині буде незручно посміхатися.

Коли можна проводити процедуру імплантації зубів

Після видалення зуба кісткова тканина швидко просідає й атрофується, тому стоматологи клініки Dental Art рекомендують проводити установку зубного імпланта не пізніше ніж через 3 місяці.

Переваги імплантації зубів

Плюси очевидні: завдяки сучасній стоматології після втрати старого зуба ви просто отримуєте точно такий самий новий за доступною ціною. Коронка на імпланті зберігає функціонал й естетичність, не виділяється на тлі всього зубного ряду, на неї зручно жувати, вона не відчувається в роті чимось чужорідним. Стороння людина ніколи не помітить імплант, як би широко ви не посміхалися.

При належному догляді коронка прослужить вам мінімум 10 років. Доглядати за нею не складніше, ніж за справжніми зубами. А якщо раптом станеться відкол на коронці, її можна замінити, відгвинтивши від кореневої частини.

Установка дентального імпланта в стоматології благотворно впливає на здоров'я всієї порожнини рота: сусідні зуби знову отримують опору, навантаження при жуванні розподіляється рівномірно.

Види імплантації зубів

Протезування виконується в 1 або 2 етапи.

При одноетапній процедурі лікар встановлює імплант через незначний прокол у яснах. Тривалість – 1 хірургічний етап на 1-1,5 години.

Двоетапна імплантація – більш складна процедура, показана в разі витончення кісткової тканини, тобто коли після видалення зуба пройшло вже багато часу. Проводиться в кілька етапів. Спочатку додають кісткову тканину, через 6 місяців проводять імплантацію, після чого настає період інтеграції імпланта в кісткову тканину, який триває 6 місяців. Далі – етап протезування.

Етапи проведення імплантації зубів

Імплантація – це хірургічна операція, а тому важливо, щоб у роті не було інфекцій і запалень. Тому стоматолог попередньо проліковує каріозні пошкодження, якщо такі є, і тільки потім приступає до процедури:

 1. Знеболює, формує кісткове ложе.
 2. Встановлює титановий гвинт і формувач ясен. Його приживлення триває до 6 місяців, після чого доктор переходить до наступного етапу.
 3. Знімає зліпок з імпланта та віддає зубному техніку, який виготовляє коронку на абатмент і передає в роботу стоматолога.
 4. Вкручує до гвинта абатмент, на який кріпиться коронка.

Усі три складові підбираються індивідуально з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Після процедури необхідно утриматися від вживання їжі протягом 2-3 годин.

Післяопераційний період і догляд

Хворобливі відчуття після установки титанового гвинта – це нормально. Якщо ж біль сильний і триває довше, необхідно терміново звернутися до лікаря. Ще одне часте явище – набряк. Він швидко проходить і не вимагає додаткового догляду.

Загальні рекомендації з догляду за імплантом у післяопераційний період:

 1. Протягом 10 днів після імплантації потрібно перейти на щадний для зубів режим: відмовитися від твердої й гарячої їжі та напоїв, алкоголю й тютюну.
 2. Жувати на протилежній від імпланта стороні.
 3. Чистити зуби, минаючи прооперовану зону. Полоскати ротову порожнину антисептичним розчином.
 4. Перші кілька днів краще спати на високій подушці.
 5. Користуватися зволожувальним кремом у куточках рота.

Дотримання цих рекомендацій сприяє якнайшвидшому загоєнню імпланта й повноцінному функціонуванню майбутньої коронки.

Вартість процедури залежить від підібраних матеріалів. Варіантів – маса, допомогти підібрати свій вам зможе фахівець клініки Dental Art на безкоштовній первинній консультації. Записатися можна за номером телефону.

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послуги
Інші послугиІмплантація (хірургічний етап)
Синус-ліфтинг закритий / відкритий
від 11 500 грн до 14 500 грн
Кісткова пластика
від 14 000 грн до 16 500 грн
Формувач ясен
від 2 150 грн до 4 150 грн
Встановлення дентального імпланта
від 10 500 грн до 19 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Встановлення дентального імпланта»
Що таке абатмент?
Абатмент — титанова основа, яка однією частиною з гранями кріпиться до імпланта завдяки титановому гвинту, а з протилежного боку є підставою для фіксації коронки на нього.
Чи впливає імплантація на здорові зуби?
Ні, фахівці нашої клініки застосовують сучасні методики лікування. При імплантації сусідні зуби не піддаються обточуванню.
Який термін служби в імплантатів?
Фахівці нашої клініки використовують передові методи установки сучасних фірмових систем імплантів, які при дотриманні стандартних правил гігієни за ротовою порожниною служать більше 10-15 років.
Чи відрізняються нові коронки від рідних зубiв?
Ні, сучасні фірмові зубозамінні конструкції підбирають індивідуально для кожного пацієнта. Коронки мають ті самі колір і форму.
Яке обстеження потрібно проходити перед імплантацією?
Діагностика починається з КТ, яка дозволяє побачити особливості всієї щелепної системи. На основі результатів комп'ютерної томографії лікар оцінює такі параметри:
 • положення носових пазух і нервів;
 • якість і обсяг кісткової тканини;
 • будова щелепної системи.
Якщо є патології (гранульоми, осередки періодонтиту та інше), це враховується при плануванні подальшого лікування.
Чи можна літати на літаку після імплантації?
Переліт — це завжди стрес для організму. Якщо є можливість, потрібно відкласти поїздку на 2-3 тижні. Після закінчення цього часу можна літати на літаку.
Чи довго болять ясна після імплантації?
Усе залежить від професіоналізму лікаря. Фахівці нашої клініки мають великий досвід роботи та якісно проводять імплантацію, тому неприємні відчуття турбують пацієнтів тільки протягом 3-5 днів. Якщо протягом тижня мучить сильний біль, швидше за все, є патологія та необхідна діагностика.
Фахівці за послугою
Васильев Роман Игоревич
Васильєв
Роман Ігорович
Хірург-імплантолог.
Досвід: 12 років
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог.
Досвід: 18 років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 14 років
Наші відгуки
Стояла дилема вибору, щодо того щоб вибрати лікаря або бюджетного варіанту або територіально, але ціна вище. Зупинилася на другому, так як будучи, хоч і не частим відвідувачем цієї клініки, але в базі є і будучи в положенні 37 тижнів, візитом залишилася вкрай задоволена, особливо педантичне і трепетне ставлення у лікаря Владислава В'ячеславовича Медведського. Задоволена його компетентною консультацією і приємного ставлення до пацієнта його асистентки. дякую heart_eyes

Ксенія Валенська-Вяземська
м.Щасливе
Дякую усіх лікарів, котрі проводили лікування. Всі класні, гарний професіоналізм. Дуже сподобався хірург Борис Павлович та Артем Володимирович, та окрема подяка Анні Ашотовні.
Сергій Заярський
м.смт. Щасливе
Можу вже написати відгук про клініку smile  Два роки тому встановила брекети.  Вибрала цю клініку за рекомендацією знайомої, а ще тому що: тут лікар не умовляв мене видаляти здоровий зуб "для краси" confused  Я обійшла всі стоматології в комплексі, з одного раніше був негативний досвід, але це інша історія ... В іншій вирішили  видалити зуб, кажучи що по іншому ну ніяк!  Навіть не розглядали інші варіанти лікування, а для мене це було неприйнятно!  Повинна була носити брекети років 2 - 2,5, в принципі технічно так і вийшло, АЛЕ!  Через карантин довгий час ортодонт був відсутній, і фактично жодних коригувань не проводили.  Але коли з'явився новий - справа не те що зрушила, а просто моментально практично все встало на свої місця, і тепер залишилося тільки закріпити результат)) В березні знімаю) І за термінами, виходить що навіть швидше ніж обіцяли, якщо врахувати форс-мажор з  карантином.  Доктором Гоменюк Мар'яною дуже задоволена heart_eyes  Рекомендую!  Відгук ще доповню, так як попереду ще імплантація, поділюся враженням)
Степаненко Наталія
м.Київ
 Чудова стоматологія. Рекомендую лікаря Юлію Олександрівну, гарний фахівець heart_eyes
Ірина Штукована
м.смт. Щасливе
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Мері
м.Київ
Ціна послуги
від 10 500 грн до 19 500 грн
Запис на прийом