Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Встановлення дентального імпланта

Зміст

Установка дентального імпланта у стоматологічних клініках Dental Art

Дентальна імплантація зубів – це установка титанового гвинта, який буде виконувати функції кореня видаленого зуба. Всередину гвинта ставлять абатмент, на який загвинчують коронку. Внаслідок цього виходить штучний зуб, який нічим не відрізняється від справжнього за естетичними й функціональними якостями.

Вартість процедури залежить від підібраних матеріалів. Варіантів – маса, допомогти підібрати свій вам зможе фахівець клініки Dental Art на безкоштовній первинній консультації. Записатися можна за номером телефону.

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послуги


Чому не можна затягувати з протезуванням?

Після видалення зуба здається, що можна ще почекати. Насправді чим більше проходить часу, тим сильніше просідає кісткова тканина під відсутнім зубом. А чим глибше виходить виїмка, тим складніше встановити імплант. Тому лікарі рекомендують не затягувати з установкою. Крім того, відсутній зуб приносить цілий ряд незручностей:

 • зміна зовнішності. Порожнечі в зубному ряду призводять до опущених куточків рота, западання губ і носо-губних складок;
 • руйнування сусідніх зубів. Втративши опору, вони починають зміщуватися, розхитуватися й випадати;
 • зміна прикусу. Зубний ряд буде розширюватися або звужуватися;
 • проблеми з шлунково-кишковим трактом. Відсутність навіть одного зуба порушує процес жування, і їжа не обробляється належним чином. Нерідко пацієнти відмовляються від твердої їжі просто тому, що її незручно їсти, хоча саме вона потрібна для профілактики захворювань ясен.

Відсутність зубів – це насамперед психологічний дискомфорт. Навіть самовпевненій людині буде незручно посміхатися.

Коли можна проводити процедуру імплантації зубів

Після видалення зуба кісткова тканина швидко просідає й атрофується, тому стоматологи клініки Dental Art рекомендують проводити імплантацію не пізніше ніж через 3 місяці.

Переваги імплантації

Плюси очевидні: завдяки сучасній стоматології після втрати старого зуба ви просто отримуєте точно такий самий новий за доступною ціною. Коронка на імпланті зберігає функціонал й естетичність, не виділяється на тлі всього зубного ряду, на неї зручно жувати, вона не відчувається в роті чимось чужорідним. Стороння людина ніколи не помітить імплант, як би широко ви не посміхалися.

При належному догляді коронка прослужить вам мінімум 10 років. Доглядати за нею не складніше, ніж за справжніми зубами. А якщо раптом станеться відкол на коронці, її можна замінити, відгвинтивши від кореневої частини.

Установка імпланта благотворно впливає на здоров'я всієї порожнини рота: сусідні зуби знову отримують опору, навантаження при жуванні розподіляється рівномірно.

Види імплантації

Протезування виконується в 1 або 2 етапи.

При одноетапній процедурі лікар встановлює імплант через незначний прокол у яснах. Тривалість – 1 хірургічний етап на 1-1,5 години.

Двоетапна імплантація – більш складна процедура, показана в разі витончення кісткової тканини, тобто коли після видалення зуба пройшло вже багато часу. Проводиться в кілька етапів. Спочатку додають кісткову тканину, через 6 місяців проводять імплантацію, після чого настає період інтеграції імпланта в кісткову тканину, який триває 6 місяців. Далі – етап протезування.

Етапи проведення імплантації

Імплантація – це хірургічна операція, а тому важливо, щоб у роті не було інфекцій і запалень. Тому стоматолог попередньо проліковує каріозні пошкодження, якщо такі є, і тільки потім приступає до імплантації:

 1. Знеболює, формує кісткове ложе.
 2. Встановлює титановий гвинт і формувач ясен. Його приживлення триває до 6 місяців, після чого доктор переходить до наступного етапу.
 3. Знімає зліпок з імпланта та віддає зубному техніку, який виготовляє коронку на абатмент і передає в роботу стоматолога.
 4. Вкручує до гвинта абатмент, на який кріпиться коронка.

Усі три складові імпланта підбираються індивідуально з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Після процедури необхідно утриматися від вживання їжі протягом 2-3 годин.

Післяопераційний період і догляд

Хворобливі відчуття після установки титанового гвинта – це нормально. Якщо ж біль сильний і триває довше, необхідно терміново звернутися до лікаря. Ще одне часте явище – набряк. Він швидко проходить і не вимагає додаткового догляду.

Загальні рекомендації з догляду за імплантом у післяопераційний період:

 1. Протягом 10 днів після імплантації потрібно перейти на щадний для зубів режим: відмовитися від твердої й гарячої їжі та напоїв, алкоголю й тютюну.
 2. Жувати на протилежній від імпланта стороні.
 3. Чистити зуби, минаючи прооперовану зону. Полоскати ротову порожнину антисептичним розчином.
 4. Перші кілька днів краще спати на високій подушці.
 5. Користуватися зволожувальним кремом у куточках рота.

Дотримання цих рекомендацій сприяє якнайшвидшому загоєнню імпланта й повноцінному функціонуванню майбутньої коронки.


Інші послугиІмплантація (хірургічний етап)
Встановлення дентального імпланта
від 10 500 грн до 19 500 грн
Формувач ясен
від 2 150 грн до 4 150 грн
Синус-ліфтинг закритий / відкритий
від 11 500 грн до 14 500 грн
Кісткова пластика
від 14 000 грн до 16 500 грн
Відповіді на питання за послугою
«Встановлення дентального імпланта»
Фахівці за послугою
Соболев Артем Володимирович
Соболев
Артем Володимирович
Хірург-імплантолог.
Досвід: 18років
Петросян Борис Павлович
Петросян
Борис Павлович
Головлікар, хірург-імплантолог.
Досвід: 13 років
Наші відгуки
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Мері
м.Київ
Був на прийомі у Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один буд в дуже невигідному положенні. Операція пройшла успішно, швидко та якісно. Загоюється все добре, четвертий день зараз. Дякую лікарю та його асистенці. Та всьому колективу, хто приймав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонта, класна, приємна клініка. Чисто та сучасно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Потрапив у клініку випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, те, як це зробили: швидко та професійно - був вприємно вражений, вважав довше... Я дуже вдячний Борису Павловичу та Яні!  Зробили не те щоб добре, а дуже добре, професійно, швидко.... Загальне враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, дякую Вам 😁  Хочу відмітити інтер'єр: простий, лаконічний, є дитячий столик - тут приємно знаходитися, на лікарню нема і натяку. Хороших Вам клієнтів, та добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Чудова стоматологія ! Видаляла два зуба мудрості.
1.Лікар з розумінням ставився до моєї істерики.
2. Асистент лікаря, що була присутня, наче янгол, своїм ніжним голосом приводила мене у почуття.
3. Операція пройшла на ура, все загоїлося швидко. 
Професіонально, с гумором, з розумінням 👏. Дякую 
Ганна
м.Київ
Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Лікарі - професіонали своєї справи. Чудове ставлення до пацієнта. Окрема подяка Іринє та Борису Павловичу за професіоналізм, уважність та турботу під час проведення стоматологічних процедур. Лікування проходила у філіалі (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, доречі, дуже приємні! 
Олена
м.Київ
Ціна послуги
від 10 500 грн до 19 500 грн
Запис на прийом