Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Первинна консультація стоматолога, план лікування

Зміст

Первинна консультація — безкоштовно і дбайливо. Повна інформація про стан ваших зубів за 30 хвилин

Отримайте стоматологічну консультацію безкоштовно — запишіться у вільний час з 9:00 до 20:00 в пн-нд.

30-60 хвилин огляду, і у вас на руках — повна діагностична карта вашої ротової порожнини і план лікування з приблизною вартістю. Первинна стоматологічна консультація — це перший і найважливіший крок на шляху до здорової посмішки.

Що ви отримуєте разом з послугами Dental Art

 1. Безкоштовна діагностика із залученням вузькопрофільних фахівців при необхідності.
 2. Дбайливе ставлення. Беручи до рук стерильний оглядовий інструмент, доктор пояснює вам, що зараз буде робити і для чого це потрібно. До кожної процедури стоматолог приступає тільки після узгодження з вами. Допоможе підготуватися і заспокоїть. 
 3. Гарантія на всі види послуг.
 4. Знижки до 15—20% (на професійну чистку — до 30%).
 5. Варіанти лікування на будь-який бюджет.


Як дістатися до Dental Art, дізнайтеся тут

Київ, ЖК «Комфорт Таун», вул. Регенераторна, 4, кор.16-1 (між Дарницьким і Дніпровським районом, Позняки, Березняки, Харківська площа)
LifeCell:
+380 (73) 528-20-98

Kyivstar:
+380 (68) 528-20-98

Vodafone:
+ 380 (66) 528-20-98
Бориспільський р-н, смт. Щасливе,
вул. Героїв Майдану, 11
Kyivstar:
+380 (96) 744-64-90
Знижка в Щасливому — 10% на всі послуги


Навіщо потрібна первинна стоматологічна консультація

Часто пацієнти приходять до стоматолога тільки тоді, коли у них болять зуби або ясна. Це закінчується довгим і неприємним, а часто і дорогим лікуванням. 

Коли карієс або інші стоматологічні проблеми тільки починають зароджуватися, їх буває не видно неозброєним оком, і пацієнт думає, що у нього все гаразд. Але статистика говорить про зворотне: майже 100% жителів планети мають карієс. Дешевше, швидше і без болю — приходити на профілактичні огляди, адже запобігти захворюванню легше, ніж лікувати.

Стоматологи рекомендують консультації мінімум 1—2 рази на рік, якщо немає видимих проблем, і раз в 3 місяці — при хронічних захворюваннях, курінні або носінні ортодонтичних конструкцій.

Боїтеся йти до стоматолога? Тоді вам тим більше потрібно записатися на первинну консультацію. Дентофобія, або боязнь стоматологічного лікування, — проблема кожного третього жителя планети. І часто позбутися фобії допомагає елементарне знайомство з лікарем. 

Стоматолог доступно розповість вам про те, як побороти страх, про сучасні безболісні способи лікування, а ви зрозумієте, чи ваш це доктор, чи можна йому довіряти. Якщо вам потрібно психологічно налаштуватися, щоб перейти до нового етапу лікування, лікар перенесе процедури на наступний прийом. Стоматологи Dental Art не роблять ніяких процедур без попереднього узгодження з вами.

Як проходить первинна консультація в Dental Art

Ми знайомимося з пацієнтом, заводимо карту із зазначенням всіх особливостей: анамнез, поточні симптоми, алергічні реакції, хронічні захворювання. Важливо: якщо ви боїтеся будь-яких маніпуляцій — розкажіть, що саме вас лякає. Доктор обов'язково врахує цю інформацію і допоможе підготуватися.

Первинна стоматологічна консультація Dental Art проходить так:

 1. Доктор записує скарги пацієнта, якщо вони є.
 2. Проводить огляд порожнини рота під світлом стоматологічної лампи.
 3. Обережно оглядає зуби та ясна, щоб виключити приховані проблеми, рухливість, пухлини.
 4. Простукує зуби для виявлення можливих прихованих захворювань, наприклад, періодонтиту.
 5. Дзеркалом та іншими інструментами перевіряє наявні пломби і коронки, визначає проблемні зуби.
 6. При необхідності направляє на додаткові обстеження, наприклад, рентген або комп'ютерну томографію.


На підставі всіх отриманих даних стоматолог видає висновок і складає план лікування. У складних ситуаціях він збирає консиліум вузькопрофільних лікарів, щоб спільними зусиллями підібрати щадний і ефективний спосіб вирішення проблеми. За підсумками стоматологічної консультації ви отримуєте детальний план лікування, в якому поетапно розписані всі необхідні процедури, їх тривалість і ціна. 

Інші послугиТерапевтичне лікування, діагностика
Ендодонтичне лікування
від 1 500 грн до 2 900 грн
Лікування каналів під мікроскопом
від 1 800 до 4 000 грн
Реставрація фронтальна
від 1 700 грн до 2 000 грн
Художня реставрація зубів
від 1 700 грн до 2 000 грн
Лікування періодонтиту
від 1 500 до 1 700 грн
Лікування пульпіта
від 3 000 грн до 5 200 грн
Лікування карієсу
від 1 400 грн до 2 000 грн
Нарощування зубів
від 1 400 грн до 2 000 грн
Глибоке фторування зубів
850 грн
Первинна консультація стоматолога, план лікування
Безкоштовно
Відповіді на питання за послугою
«Первинна консультація стоматолога, план лікування»
Які аналізи проводяться під час первинного огляду?
Щоб встановити точний діагноз іноді потрібно здати деякі аналізи. Наприклад, деякі види стоматитів, які важко піддаються лікуванню і постійно рецидивують, вимагають мазка або навіть відбитка слизової порожнини рота. До речі, ці ж аналізи можна використовувати, щоб зрозуміти, наскільки патогенна мікрофлора чутлива до різних препаратів. Це необхідно, щоб призначити пацієнтові найефективніші антибіотики. Також для диференціальної діагностики, тобто точного визначення захворювання серед ряду схожих, може знадобитися рентгенологічне дослідження.
Як проводиться первинна консультація пацієнта?
При першому зверненні пацієнт знайомиться зі своїм лікуючим лікарем і висловлює скарги. Лікар вивчає зазначену проблему і проводить ряд діагностичних заходів. На основі даних отриманих після діагностики призначається план лікування.
Що включає в себе консультація стоматолога?
На первинному огляді та консультації будуть надані наступні послуги: Повний огляд ротової порожнини з оцінкою стану всіх зубів і слизової; Визначення проблемних ділянок порожнини рота, які вимагають проведення лікування; Діагностика захворювань на основі скарг пацієнта; Оформлення особистої медичної амбулаторної карти пацієнта; Консультування пацієнта з питань щоденного догляду за ротовою порожниною. А також профілактичних заходів, що перешкоджають виникненню стоматологічних захворювань; Призначення додаткових обстежень і терапевтичного лікування - в тому випадку, якщо це необхідно.
Фахівці за послугою
Медведский Владислав Вячеславович
Медведський
Владислав Вячеславович
Лікар-терапевт. Досвід: 3 роки
Бовт Юлия Александровна
Бовт
Юлія Олександрівна
Лікар-терапевт.
Досвід: 5 років
Петросян Арсен Павлович
Петросян
Арсен Павлович
Лікар-ортопед.
Досвід: 10 років
Наші відгуки
Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта smiley
Олександр Кліменко
м.смт. Щасливе
Дякую Іріне та Ангеліні за чистку зубів. Справжні чарівниці. Відчувається максимальна турбота та професіоналізм спеціалістів. Рекомендую до відвідування.  smile
Дмитро Кріщенович
м.Київ
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Мері
м.Київ
Був на прийомі у Бориса Петросяна. Видаляли 3 зуба мудрості. Один буд в дуже невигідному положенні. Операція пройшла успішно, швидко та якісно. Загоюється все добре, четвертий день зараз. Дякую лікарю та його асистенці. Та всьому колективу, хто приймав участь в процесі мого одужання. P.S Був в день відкриття після ремонта, класна, приємна клініка. Чисто та сучасно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Потрапив у клініку випадково, до цього обслуговувався в іншій. Необхідно було зробити трансплантацію, те, як це зробили: швидко та професійно - був вприємно вражений, вважав довше... Я дуже вдячний Борису Павловичу та Яні!  Зробили не те щоб добре, а дуже добре, професійно, швидко.... Загальне враження. Професіоналізм, швидкість, якість. Персонал дуже доброзичливий, дякую Вам 😁  Хочу відмітити інтер'єр: простий, лаконічний, є дитячий столик - тут приємно знаходитися, на лікарню нема і натяку. Хороших Вам клієнтів, та добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Чудова стоматологія ! Видаляла два зуба мудрості.
1.Лікар з розумінням ставився до моєї істерики.
2. Асистент лікаря, що була присутня, наче янгол, своїм ніжним голосом приводила мене у почуття.
3. Операція пройшла на ура, все загоїлося швидко. 
Професіонально, с гумором, з розумінням 👏. Дякую 
Ганна
м.Київ
Найкраща стоматологічна клініка!! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим. Лікарі - професіонали своєї справи. Чудове ставлення до пацієнта. Окрема подяка Іринє та Борису Павловичу за професіоналізм, уважність та турботу під час проведення стоматологічних процедур. Лікування проходила у філіалі (ЖК Комфорт Таун) в Києві і ціни, доречі, дуже приємні! 
Олена
м.Київ
Ціна послуги
Безкоштовно
Запис на прийом