Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Лікування періодонтиту

Зміст

Своєчасне лікування періодонтиту попереджає втрату зубів

Коли в корені зуба та прилеглих тканинах прогресує запальний процес, ставлять діагноз «періодонтит», лікування цього захворювання не терпить відстрочки. Щоб уникнути серйозних наслідків для здоров’я і погіршення самопочуття, потрібно відразу записуватися на прийом до стоматологів Dental Art. На етапі появи запального процесу немає гнійних утворень. Надалі під час огляду ротової порожнини вони стануть явними, а симптоматика хвороби — більш яскравою. Флюси — наслідки несвоєчасного лікування періодонтиту.

При появі першої симптоматики захворювання, про яку напишемо нижче, рекомендуємо відразу звертатися в Dental Art. Великий досвід роботи та оперування сучасними технологіями лікування періодонтиту дозволяють нашим фахівцям попередити втрату зубів. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма з урахуванням складності клінічної картини. Вартість послуг у нашій клініці для Києва — середня, а обладнання кабінетів і сервіс — на вищому рівні.

Як розпізнати періодонтит?

У Києві пацієнти з періодонтитом приходять на консультацію з наступними скаргами:

 • ниюча пронизуюча або гостра раптова біль;

 • відчуття нариву і розпирання в яснах (нерідко з виділенням гною або рідини);

 • поява незначної рухливості зуба у хворобливій зоні;

 • набряклість і почервоніння слизової ротової порожнини;

 • неприємний запах;

 • біль під час прийому їжі, дотику до ясен чи зубів.

Не потрібно чекати, поки з'являться декілька симптомів. Однієї ознаки періодонтиту цілком достатньо, щоб звернутися до стоматолога. При бездіяльності відбудеться розростання болю, він пошириться на скроневу область і вухо, не виключена втрата зубів. Патологічні процеси можуть перейти на здорові зуби.

Причини запалення кореневої частини зуба

Стоматологія виділяє 1 фактор розвитку періодонтиту — це інфекція. Яким чином вона потрапляє під корінь зуба, потрібно розбиратися індивідуально. Поширені причини інфікування:

 • неправильно виконане пломбування зубів;

 • порушення гігієнічних норм при наданні стоматологічних послуг;

 • ускладнення після пульпіту;

 • травми;

 • глибокий карієс.

Іноді доводиться лікувати періодонтит після впливу на слизову ротової порожнини агресивних хімічних речовин. В такому випадку захворювання називають токсичним або алергічним.

Які існують стадії?

Виділяють гострий і хронічний періодонтит. Почнемо з першого, який виникає раптово і доставляє сильний дискомфорт. При гострому перебігу хвороби біль не проходить, локалізується там, де відбулося інфікування. Якщо на цьому етапі не звернутися до лікаря, почнеться гнійний процес. Він проявляється через інтенсивну пульсацію. У хворого підвищується температура, спостерігається слабкість, безсоння. Від того, як протікає періодонтит, залежить вартість лікування.

При хронічній формі біль менш виражена, відчувається при пальпації. Іноді зуб стає темним, видно вихід, з якого витікає гній. Виділяють 3 види хронічного періодонтиту:

 1. Фіброзний (поява дискомфорту в проблемній зоні).

 2. Гранулюючий (із гнійним вмістом і сильним болем).

 3. Гранулематозний (утворення кіст і гранульом).

Хронічний періодонтит теж потрібно лікувати в терміновому порядку, як і хворобу на гострій стадії. Якщо ігнорувати проблему, зуб доведеться незабаром видалити. Чим раніше розпочато лікування періодонтиту, тим нижчою буде його ціна. Перебіг хвороби буде легшим.

Періодонтит по природі класифікують на:

 • інфекційний (наслідки неналежного догляду за ротовою порожниною та ігнорування хвороб зубів);

 • медикаментозний (результат лікування в сумнівній клініці);

 •  алергічний (реакція на анестетик або інший препарат);

 • травматичний (внаслідок травми зуба).

Незалежно від природи захворювання, потрібне втручання досвідченого фахівця. Довіряйте нашим лікарям, вони зроблять все, щоб зберегти зуб і попередити інші патологічні процеси в ротовій порожнині.

Діагностика і лікування

Огляд, рентген, комп'ютерна томографія — те, що дозволяє поставити діагноз «періодонтит». На основі отриманих результатів складають програму лікування. У неї входять хірургічні та медикаментозні методи. Лікування пацієнтів з гострою формою захворювання проходить наступним чином:

 1. Підбір антибактеріальних препаратів і протизапальних ліків.

 2. Розтин зуба.

 3. Механічна та медикаментозна обробка каналів.

 4. Закладка ліків в канали.

 5. Встановлення тимчасової пломби.

Якщо лікування провели правильно, на наступному огляді не буде запалення. Дозволено пломбувати кореневий канал.

Лікування хронічного періодонтиту більш тривале, підбирається індивідуально. Якщо хворий звернеться занадто пізно, зуб видалять. Рекомендуємо не допустити такого результату.

Переваги лікування періодонтиту в клініках Dental Art

«Дентал Арт» — сучасний стоматологічний центр, де зацікавлені в тому, щоб клієнт пішов додому задоволений зі здоровою посмішкою. Наші фахівці підбирають лікування не під бюджет, а під клінічну картину періодонтиту. Результат — завжди позитивний і приголомшливий!

Багато клієнтів запитують про відчуття, які виникнуть під час лікування, його вартість та профілактику періодонтиту. Відповідаємо на питання чесно і доступно. Вартість лікування періодонтиту в Києві і смт. Щасливе, де розташовані клініки, прораховується відразу після підтвердження діагнозу. Прайс стабільний, іноді діють акції. Болі, сидячи в стоматологічному кріслі, не бійтеся. Все найнеприємніше — позаду, буде підібране ефективне безпечне знеболююче. Що стосується профілактики, найкращим засобом залишається системний щоденний догляд за ротовою порожниною і відвідування стоматолога раз на півроку.

Записуйтеся на прийом в Dental Art, у Києві знаходимося в ЖК «Комфорт Таун» за адресою: вул. Регенераторна, 4, кор. 16-1. Інша клініка розташована в Бориспільському р-ні, смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11.

Інші послугиТерапевтичне лікування, діагностика
Первинна консультація, план лікування
безкоштовно
Ендодонтичне лікування
від 3 000 грн до 5 200 грн
Реставрація фронтальна
від 1 700 грн до 2 000 грн
Художня реставрація зубів
від 1 700 грн до 2 000 грн
Лікування періодонтиту
від 1 500 до 1 700 грн
Лікування пульпіта
від 3 000 грн до 5 200 грн
Лікування карієсу
від 1 400 грн до 2 000 грн
Нарощування зубів
від 1 400 грн до 2 000 грн
Глибоке фторування зубів
850 грн
Відповіді на питання за послугою
«Лікування періодонтиту»
Фахівці за послугою
Медведский Владислав Вячеславович
Медведський
Владислав Вячеславович
Лікар-терапевт. Досвід: 3 роки
Начкебия Иринэ Валерьяновна
Начкебія
Ірине Валер'янівна
Лікар-терапевт.
Досвід: 5 років
Недуга Александр Вячеславович
Недуга
Олександр В'ячеславович
Терапевт, ендодонтист.
Досвід: 8 років
Наші відгуки
Оксана
м.Швейцарія
Ніна Іванівна
м.Київ, смт Щасливе
Євгенія
м.Київ, смт Щасливе
Відеовідгук.
Мері
м.Київ
Был на приеме у доктора Бориса Петросяна. Удаляли 3 зуба мудрости. Один был очень в невыгодном положении. Операция прошла успешно, быстро и качественно. Заживает все отлично, четвёртый день сейчас. Спасибо доктору и его замечательной ассистентке. И всему коллективу, кто участвовал в процессе моего выздоровления. P.S. Был в день открытия после ремонта, классная, приятная клиника. Чисто и современно!
Ілля Карамавров
м.Київ
Попал в клинику случайно, до этого обслуживался в другой. Необходимо было сделать трансплантацию, то как это сделали быстро и професионально был приятно удивлен, думал дольше.. Я очень благодарен Борису Павловичу и Яне! Сделали не то что хорошо а професионально, быстро... Общее первое впечатление. Профессионализм, скорость, качество. Персонал очень доброжелателен, спасибо Вам😁 хочу отметить интерьер, простой лаконичный тут приятно находится, на больницу не намека, столик для деток. Хороших Вам клиентов, и добра🙏
Mars Fire
м.Київ
Прекрасная стоматология ! Вырывала два зуба мудрости. 1.врач с пониманием относился к моей истерике 2. Медсестра ,которая присутствовала, прям как ангел, своим нежным голосом приводила меня в чувство 3. Операция прошла на отлично, зажило все быстро Профессионально , с юмором, с пониманием👏. Спасибо !
Ганна
м.Київ
Самая лучшая стоматологическая клиника!! Рекомендую всем своим друзьям и знакомым. Доктора-профессионалы своего дела. Прекрасное отношение к пациентам. Отдельное спасибо докторам Иринэ и Борису Павловичу за профессионализм, внимательность и заботу во время проведения стомат.процедур! Лечение проходила в филиале (ЖК Комфорт Таун) в Киеве и цены, кстати, очень приятные!
Елена
м.Київ
Отличная клиника! Очень профессиональные врачи. Лечимся всей семьёй уже более трёх лет!
Станіслав Черкашин
м.Київ
Отличная клиника. За один прием уладили 2 испорченных зуба мудрости, сделали чистку, и поставили пломбу. Всё прошло супер. Отношение врачей и персонала дружелюбное, цены нормальные, все на уровне. Рекомендую!
Юлія
м.Київ
Ціна послуги
від 1 500 до 1 700 грн
Запис на прийом