iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Медведський Владислав В’ячеславович

Спеціалізація: Лікар- стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Київський медичний університет

Сертифікат: Терапевтична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Вікторія Острова
20.02.2022

Дуже задоволена лікуванням у клініці Дентал Арт. Прийшла лише на консультацію, а тепер буде лікуватися і протезуватися. Людмила Григорівна та Владислав В'ячеславович дуже чуйні та професійні терапевти. Лікування та сервіс на найвищому рівні! Рекомендую цю клініку.

Люда Петрук
12.11.2021

Дуже довго налаштовувалася на лікування зубчиків,і довго вибирала клініку,я дуже вдячна всьому персоналу клініки та лікарю Владиславу Валерійовичу за професіоналізм!!!

Валентина
13.10.2021

Дуже добре пройшло лікування.Щиро дякую лікарю Владиславу.

lera.vladislavovna
30.04.2021

Зе бест стоматолог і чудова людина

pasha voynov
13.04.2021

Все відмінно, велике дякую лікарю Владиславу В'ячеславовичу, провів шикарно всі процедури і призначив зрозумілий план лікування, а головне позбавив усіх страхів про похід до стоматолога

Оксана Шостак
24.02.2021

Хочу залишити навіть не відгук, а чергові слова подяки. Дякую всім співробітникам за уважне ставлення і своєчасну, кваліфіковану допомогу, надану мені в клініці. Дякую за теплу обстановку, дуже хороший колектив. Психологічно відчуваєш себе в клініці як вдома. Висловлюю подяку всьому персоналу: адміністраторам- Дівчата дякую за увагу, дуже тепле і привітне спілкування. Величезне спасибі Тарасу Анатолійовичу і Владиславу В'ячеславовичу за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ і трепетний підхід. Гідне, якісне лікування, увага і турбота. Саме таку клініку хочеться рекомендувати всім!

Марина Марина
26.01.2021

Чудовий сервіс. Лікар Владислав В'ячеславович був максимально ввічливий, відповів на всі питання, провів компетентне лікування. Рекомендую!

Galina Arakelyan
22.01.2021

Тривалий час лікуємо зуби в цій клініці всією сім'єю. Дуже задоволені обслуговуванням і професіоналізмом лікарів. Останній раз дитина просто в захваті від Владислава В'ячеславовича.

Ірина Федорова
19.01.2021

Велике спасибі лікарю Владиславу В'ячеславовичу, вирішив мою давню проблему, якісно і швидко! Дуже хороша клініка, чуйний персонал і супер лікарі!!!!

Злата Princess DIY
17.01.2021

Сьогодні відвідала клініку Dental Art, зі мною працював лікар Владислав В'ячеславович, дякую за уважність. Залишилася задоволена, обов'язково повернуся.

Ксенія Валенська-Вяземська
15.01.2021

Стояла дилема вибору, щодо того щоб вибрати лікаря або бюджетного варіанту, або територіально, але ціна вище. Зупинилась на другому, так як будучи, хоч і не частим відвідувачем цієї клініки, але в базі є і будучи в положенні 37 тижнів, візитом залишилася вкрай задоволена, особливо педантичним і трепетним відношенням лікаря Владислава В'ячеслововича Медведського. Задоволена його компетентною консультацією, і приємним відношенням до пацієнта його ассістентки. Дякую

Марина Дяченко
12.01.2021

Я неодноразово була в клініці Dental Art Обслуговування на вищому рівні. Дякую. Останнього разу 02.01 була у Медведського Владислава.Йому окреме дякую)) Сьогодні також записана до нього на прийом))Впевнена що все буде на достойному рівні.

Олена Фальченко
29.12.2020

Стоматологія Dental Art знаходиться недалеко від будинку. Проходила лікування багаторазово! Тут грамотні, доброзичливі і завжди привітні лікарі. Мені дуже подобається, що є індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Приходиш на прийом без страхів про те що буде боляче або не комфортно. Щиро дякую Медведському Владиславу В'ячеславовичу за чуйність, уважність і професіоналізм. Ціни помірні. Матеріали якісні. Робота виконується завжди на всі 100%. Велике спасибі. Сміливо можу рекомендувати стоматологію DentalArt всім.

Микола Мороз
26.12.2020

Я пенсіонер, мені 72 роки, 40 із них проживав, навчався і працював у Києві, а останні більше 10 років разом з дружиною проживаю у селі Щасливому, де вже кілька років функціонує стоматологічна клініка DENTAL ART. Перший раз я звернувся для лікування зубів у цю клініку у січні 2020р. В даний час у мене знову виникла необхідність у лікуванні зубів. Та зважаючи на раніше заплановане лікування онкологічного захворювання (з ним я боюсь уже 5 років) відповідальні працівники клініки люб'язно допомогли мені скласти попередній план лікування на січень 2021р. Приємно був вражений лікарями клініки Тарасом Шевченком і Владиславом Медведським (молоді, але висококласні спеціалісти), а також доброзичливістю адміністраторів. Одним словом, назва клініки повністю відповідає змістовому її наповненню. Висловлюю подяку також керівництву клініки за вдалий підбір кадрів та кваліфіковані стоматологічні послуги для мешканців села. Нехай щастить і здоровиться всім працівником стоматологічної клініки DENTAL ART зараз і на многії літа. Мороз М.І., село Щасливе 26.12.2020

Aleks Klymenko
18.12.2020

Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта)))

Надія Давидюк
14.12.2020

Дуже хороший доктор всім рекомендую Владислав В'ячеславович !!!

Микита Смирнов
12.12.2020

Лікував зуби у Владислава Вячеславовича! Все сподобалось) Дякую! Записався на подальше лікування до лікаря-ортодонта на брекети!

Катерина Романенко
08.12.2020

Адміністратор приємна, все що потрібно розповість. Я вже другий раз тут. Була чистка зубів і пломбування зуба у стоматолога Владислава В'ячеславовича, дуже сподобалося. Незважаючи на те що я на 9 месяці лікування відбувалося приємно і комфортно, навіть анестезія була безболісною на відміну від інших клінік що я була. Приємно що цікавляться станом і самопочуттям, так само В.В. попереджає про свої дії під час лікування. Дякую)

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Професійний огляд
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!