iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Знижка -10% Детальніше
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдана, 11
Про лікаря

Медведський Владислав В’ячеславович

Спеціалізація: Лікар- стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Київський медичний університет

Сертифікат: Терапевтична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Марина Дяченко
12.01.2021

Я неодноразово була в клініці Dental Art Обслуговування на вищому рівні. Дякую. Останнього разу 02.01 була у Медведського Владислава.Йому окреме дякую)) Сьогодні також записана до нього на прийом))Впевнена що все буде на достойному рівні.

Микола Мороз
26.12.2020

Я пенсіонер, мені 72 роки, 40 із них проживав, навчався і працював у Києві, а останні більше 10 років разом з дружиною проживаю у селі Щасливому, де вже кілька років функціонує стоматологічна клініка DENTAL ART. Перший раз я звернувся для лікування зубів у цю клініку у січні 2020р. В даний час у мене знову виникла необхідність у лікуванні зубів. Та зважаючи на раніше заплановане лікування онкологічного захворювання (з ним я боюсь уже 5 років) відповідальні працівники клініки люб'язно допомогли мені скласти попередній план лікування на січень 2021р. Приємно був вражений лікарями клініки Тарасом Шевченком і Владиславом Медведським (молоді, але висококласні спеціалісти), а також доброзичливістю адміністраторів. Одним словом, назва клініки повністю відповідає змістовому її наповненню. Висловлюю подяку також керівництву клініки за вдалий підбір кадрів та кваліфіковані стоматологічні послуги для мешканців села. Нехай щастить і здоровиться всім працівником стоматологічної клініки DENTAL ART зараз і на многії літа. Мороз М.І., село Щасливе 26.12.2020

Aleks Klymenko
18.12.2020

Дякуємо доктору Владиславу! Сьогодні лікував зуби мій син...сподобалось! Чудовий професіональний підхід та увага до пацієнта)))

Микита Смирнов
12.12.2020

Лікував зуби у Владислава Вячеславовича! Все сподобалось) Дякую! Записався на подальше лікування до лікаря-ортодонта на брекети!

Залишити відгук
Оцініть
Безкоштовна консультація
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!