iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
iconcat doc play muouse mousedown gps right star star i1 star star star star star star star star
Зв'язок з нами
+380 (73) 528 20 98
Київ, ЖК Комфорт Таун, вул. Регенераторна, 4, кор.16-1
смт. Щасливе, вул. Героїв Майдану, 11
Про лікаря

Герега Людмила Григорівна

Спеціалізація: Лікар- стоматолог
Посада: Лікар-стоматолог-терапевт
Відділення: Комфорт Таун / Щасливе
Освіта:

Інститут екології та медицини

Сертифікат: Терапевтична стоматологія
Відгуки про Фахівця
Вікторія Острова
20.02.2022

Дуже задоволена лікуванням у клініці Дентал Арт. Прийшла лише на консультацію, а тепер буде лікуватися і протезуватися. Людмила Григорівна та Владислав В'ячеславович дуже чуйні та професійні терапевти. Лікування та сервіс на найвищому рівні! Рекомендую цю клініку.

Іра Рибалко
23.12.2021

Дуже задоволена стоматологічною клінікою Dental Art, при тому що я боюся стоматологів! Була цієї середи на прийомі у Людмили Григорівни!!! Дуже уважний лікар, все розповіла та показала. І навіть змогла мені реставрувати зуб фактично з чого 😇 Божевільного вдячна і звичайно ж раджу цю клініку

Валентина Іващенко
28.10.2021

Чудова клініка , з професійними, відповідальними , тактовними спеціалістами , та атмосферою прогресивної молодості і доброти. Неперевершений майстер своєї справи хірург - імплантолог Борис Павлович Петросян ! Надзвичайно віртуозний у своїй спеціалізації ортопед Тарас Анатолійович Шевченко . Талановита і відповідальна терапевт Людмила Григорівна Герега. Парадонтолог Ганна Ашотівна завжди знає вихід з самої складної ситуації , з добротою , теплом , чарівною посмішкою та впевненістю. Чудовий адміністратор Марина Богданова. Спілкування з Вами це не лише вирішення моїх стоматологічних проблем , а й задоволення. Приємно, що колектив так кваліфіковано підібраний та працює злагоджено, як одна команда.

Марина Богданова
06.08.2021

Прекрасна клініка. Дякую Герегу Людмилу Григорівну, Бовт Юлію Олександрівну, Шевченко Тараса Анатолійовича за хорошу роботу, бабуля дуже рада))))

Вікторія Маслій
26.07.2021

Дякую лікарям клініки, які лікують мої зуби. Доводилося і раніше лікувати зуби, в різних клініках і кабінетах. Відчула різницю. Сподобалось обслуговування та привітність персоналу. Окрема подяка Людмилі Григорівні.

Юль Ка
21.04.2021

Відмінна клініка, все на високому рівні. Спасибі Людмилі Григорівні за якісну роботу.

Олексій Вакулюк
15.01.2021

Давно користуюся послугами цієї клініки. Дуже уважне ставлення до пацієнтів, якісне лікування. Всі лікарі які мене лікували високого рівня. Борис Павлович, Анна Ашотівна, Людмила Григорівна - вищий пілотаж у своїй справі. Усім дуже дякую.

Alena Kavyrshyna
08.12.2020

Приємні і уважні лікарі. Дуже задоволена сервісом і результатом. У мене багато проблемних зубів, зробили відмінно. Лікую у Людмили Григорівни.

Данило Удод
24.11.2020

Відмінна клініка, прекрасний лікар Людмила Григорівна, всім раджу

Анюта Анюта
16.11.2020

Людмила Григорівна відмінний лікар! Швидко знайшла підхід до дитини і видалення зуба пройшло швидко і безболісно))

Оксана Макаренко
14.11.2020

Відвідувала перший раз цю клініку сьогодні, робила чистку зубів. Сама процедура пройшла добре, лікар Людмила Григорівна дуже професіонально її виконала і дала рекомендації щодо подальшої роботи! Ціни плюс мінус адекватні, планую зробити відбілювання зубів ще.

Поліна Олійник
04.08.2020

Була на прийомі 29 липня і залишилася задоволена. Окрема дяка Людмилі Григоріївні, вона дуже швидко усунула мій гострий біль, потім ми з нею обговорювали подальший план лікування.От знаєте що саме мені сподобалося та здивувало? Спочатку вона підрахувала план лікування з тими процедурами, котрі захотіла я.А потім вона написала ще один, той що ідеальний , звісно він був дорожчий, ніж я розраховувала, але там було те, що необхідно зробити, щоб в подальшому не так часто звертатися до стоматологів. Спочатку сумма мені здалася ну дуууже величезною, але Людмила Григоріївна порадила розтягнути лікування і просто робити одну чи дві процедури за місяць. Саме за це я поставила 5 зірочок. Дякую вам за розуміння та піклування

Залишити відгук
Оцініть
*Конфіденційно, для зворотнього зв'язку
Професійний огляд
✔

Відгук успішно відправлений

Дякуємо вам за Ваш візит!