Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Установка вінірів

Установка вінірів
Вініри являють собою один з кращих способів зробити посмішку практично ідеальною. Кваліфікована установка вініряв відкриває нові можливості для створення привабливого образу. Рівні і красиві зуби подобаються практично всім. Красива посмішка справляє позитивне враження на людей навколо. Зараз її може отримати практично кожен за допомогою сучасних стоматологічних технологій.

Як і навіщо варто встановити вініри на зуби?

Вініри мають масу позитивних характеристик, які роблять їх затребуваними. Зазвичай їх встановлюють, коли форма зубів не сама ідеальна. Там може бути неправильне розміщення окремих зубів, відколи й інші подібні дефекти. За допомогою такої технології можна ефективно закрити щілину між зубами попереду, замаскувати щербинки і багато іншого. Стираемость зубів і підвищений рівень крихкості - це чергова причина для установки вінірів. Вони виступають в якості своєрідної захисту для зубів, які будуть залишатися там в збереження і цілісності. У більшості випадків зуби, які додатково не захищені за допомогою кераміки, можуть постраждати через карієсу, тріщин і інших подібних проблем.
Зараз ціни на установку вініряв можуть відрізнятися в різних клініках. Багато що залежить також від складності ситуації і інших чинників. Дізнатися про точну вартість можна тільки після проведення ретельного огляду. У нашій клініці пройти його може кожен бажаючий, отримавши безкоштовну консультацію від досвідчених професіоналів.
Існує кілька етапів установки, серед яких консультація, підготовка зубів, безпосередня установка. Під час консультації лікар вибирає потрібну форму, колір і розмір конструкції. На підготовчому етапі дуже важливо якісно обробити зуби. Треба прибрати старі пломби, зробити шліфовку, зліпки. Після зняття невеликої частини емалі надягають тимчасові накладки. До виготовлення постійних конструкцій доведеться ходити з тимчасовими. Це дозволить звикнути до форми, нових відчуттів. Завершальним етапом стає установка вінірів на зуби ціна якої відповідає великій кількості переваг. Процес установки передбачає використання спеціального складу для зчеплення конструкції із зубною поверхнею.

Переваги установки вінірів

Ці конструкції мають масу незаперечних переваг, серед яких:
  • Зуби набувають ідеальну форму.
  • Усуваються всі неприємні дефекти.
  • Коригується кривизна без необхідності використання системи брекетів.
  • Можна вибрати будь-який відтінок зубів і т.д.
Якщо встановити вініри вартість яких в нашій клініці сама адекватна в Києві, можна розраховувати на збереження зубів здоровими, а також створення по-справжньому привабливою посмішки. Догляд відрізняється простотою, що також вважається важливим плюсом. Можна чистити їх за допомогою стандартної щітки. Бажано тільки вибрати спеціальну пасту. Щоб стати привабливіше і впевненіше в собі, можна встановити вініри Київ в нашій стоматологічній клініці. Гарантується відмінну якість за розумними цінами.