Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка E-MAX

Коронка E-MAX
Коронка E-MAX - це цільнокерамічна коронка, яка не має металевого каркаса і повністю виготовляється з особливого виду міцної кераміки (фарфору) строго відповідно до форми і кольором зубів пацієнта. Саме ця технологія забезпечує максимальні естетичні властивості конструкції і особливо актуальна в протезуванні передньої групи зубів.


Керамічні коронки внесли свою лепту в удосконалення естетичної стоматології. Вони дуже схожі на натуральні зуби. Єдиним недоліком була недостатньо велика міцність. Але потім була створена коронка e max, що стала своєрідним проривом. Фахівці розробили ефективну і міцну коронку, яка активно використовується в сфері протезування. В нашій стоматологічній клініці можна поставити її з гарантією високої якості.

Якими плюсами володіють коронки е макс?

Такий одиночний протез відноситься до категорії дуже якісних і універсальних. Практично за всіма основними параметрами це ідеальне рішення. Головне звертатися для установки до професіоналів, які зможуть забезпечити отримання повного набору переваг. Серед основних можна відзначити:
  • Ефективність в застосуванні. Коронки можуть успішно використовуватися для відновлення різноманітних типів зубів. Просто керамічні коронки не можуть використовуватися для заміни жувального зуба, тому що міцності не вистачає. У цьому випадку запас міцності достатній.
  • Естетична привабливість є дуже важливим плюсом. Використання унікальної технології виробництва дає можливість регулювати рівень прозорості і колір. Можна в підсумку домогтися зовнішньої схожості з натуральним зубним рядом.
  • Міцність підвищена, тому що у виробництві використовуються особливі матеріали і технології.
  • Якісна e max кераміка відрізняється підвищеним рівнем біологічної сумісності. Це гіпоалергенний матеріал.
  • Тривалий експлуатаційний термін. Коронка може прослужити більше 15 років.
Зараз керамічні коронки e max стають все більш популярними в протезуванні. Виробляються вони з пресованої кераміки за особливою технологією. Крім пресування може використовуватися також технологія фрезерування, але вона не так поширена. Метод пресування передбачає зняття зліпка, створення спеціальної моделі. Готовий виріб забарвлюється під конкретні потреби і покривається спеціальною глазур'ю.

Якісний винир керамічний emax - запорука гарної посмішки

Якщо з якихось причин потрібно організувати якісну реставрацію зубів, така технологія може виявитися одним з кращих варіантів. Найчастіше використовується вона для проведення одиночній реставрації, дозволяючи домогтися гарного рівня естетичної привабливості.
Якщо довелося видалити один із зубів незалежно від його місця розташування, такі коронки зможуть його ефективно замінити. На коронки emax ціна знаходиться на прийнятному рівні, якщо враховувати велику кількість експлуатаційних і естетичних переваг. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на нормальне співвідношення ціни і якості, індивідуальний підхід і багато іншого. Використовуватися коронки можуть для протезування, як передніх, так і жувальних зубів. Підбирається оптимальний метод виготовлення, щоб добитися максимальної точності і ефективності. Тому вініри emax Київ вважаються одним з найпоширеніших методів, використовуваних в сучасному протезуванні.