Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Пломбування каналів

Пломбування каналів
У молочних зубів, так само, як і у постійних, є коріння і кореневі канали. Якщо карієс перейшов у важку форму, чистити і пломбувати потрібно не тільки сам зуб, але також і його канали. Якісне пломбування каналів молочних зубів допоможе запобігти переходу карієсу в пульпіт.

Не тільки корінні, а й молочні зуби можуть потребувати чищення каналів, пломбування. Це дозволить захистити дитину від виникнення пульпіту, запобігти небажаним наслідкам. Зуби пошкоджуються через неправильне харчування, вживання великої кількості солодкого і при неналежному догляді. На пломбування каналів ціна залежить від безлічі факторів, серед яких ступінь занедбаності, складність і багато іншого. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на гарне співвідношення ціни і якості, надання високоякісних послуг за сучасними стандартами.

Кваліфіковане пломбування кореневих каналів і його особливості

Не кожен батько розуміє, наскільки важливо почати своєчасне лікування молочних зубів своєї дитини в разі утворення там карієсу. Багато ігнорують цей процес, тому що впевнені, що все одно скоро молочний зуб випаде, і немає необхідності морочити з ним голови. Насправді треба робити своєчасні заходи для лікування зубів дитини, які допоможуть уникнути маси неприємних ускладнень.

Каріозні процеси в дитячих зубах характеризуються відсутністю симптомів в більшості випадків і швидкістю. Якщо каріозна порожнина глибока, то в пульпі починають відбуватися зміни незворотного характеру. Якщо не зайнятися своєчасним лікуванням, пульпа гине. Виникає ймовірність проникнення інфекції в кістку з каналів, що провокує хронічні запалення. Якісна пломбування каналів ціна якої цілком доступна, дозволяє уникнути подібних ускладнень. Якщо не лікуватися, інфекції серйозно вплине на розвиток корінного зуба, який розташований безпосередньо під молочним. Нерідко в постійному зубі з цих причин відбувається зміни в структурі емалі. У найгіршому разі зачаток корінного зуба може просто загинути під негативним впливом з боку інфекції. Інфекційний процес в разі загострення може провокувати додаткові проблеми зі здоров'ям, погіршення загального стану і т.д.

Видаляти молочні зуби без лікування на ранніх етапах також вважається недоцільним рішенням, тому що виникає ризик порушення прикусу. Це робить пломбування каналів зуба єдиним адекватним виходом. Завданням відповідальних батьків є своєрідне виявлення проблеми, вибір надійної стоматологічної клініки. Професіонал в результаті огляду виявить проблему, запломбирует канали що позитивно вплине на здоров'я маленького пацієнта.

Як робиться пломбування каналів зубів?

Існує кілька основних методів лікування, які активно застосовуються сучасними стоматологами. На перших етапах запалення знаходиться в нерві. Щоб вирішити проблему потрібно частково видалити пульпу. Проводиться ця процедура під місцевою анестезією. На здорову пульпу, від якої відокремлюється інфікована, накладається спеціальна прокладка. Якщо своєчасно виявити проблему і звернутися до стоматолога, даний метод буде самим раціональним рішенням.


Якщо не вдалося все зробити вчасно, запалення може перейти на корінь. Тут доведеться запломбувати канали в коренях. Для цього здійснюється знеболення, зуб ізолюється. Використовуються в процесі спеціальні пасти, які прибирають запалення і бактерії. Потім відбувається відновлення зуба за допомогою спеціального фотополімерного матеріалу.

Скільки коштує пломбування каналів зуба?

Все залежить від того, наскільки сильно пошкоджені канали. Точну вартість може визначити тільки фахівець з проведення огляду. В нашій стоматологічній клініці є всі необхідні умови, в яких дитині буде комфортно. Гарантується використання якісних матеріалів для лікування і сучасного обладнання.

На пломбування каналів вартість в нашій клініці ідеально гармонує з якістю. Можна розраховувати на індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта. Процедура є важливою складовою здоров'я дитини. Тому її не можна ігнорувати ні в якому разі. Попередня консультація допоможе розібратися в деталях.