Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Герметизація фісур

Герметизація фісур
Герметизація фісур це метод первинної профілактики карієсу зубів у дітей. Фіссури це заглиблення на жувальній поверхні здорових зубів. А герметизація це їх «запечатування». Метою герметизації є ізоляція фісури в період дозрівання емалі від мікробів і їжі.

За допомогою герметизації фісур в дитячій стоматології здійснюється ефективна профілактика утворення карієсу. Сучасні технології дають можливість зробити лікування максимально комфортним для дітей. Їм не доведеться знайомитися з тим, що таке бормашина. Саме вона провокує в більшості випадків негативні враження від відвідування стоматолога, стає причиною утворення негативного досвіду. Якщо відвідувати стоматологічний кабінет на постійній основі, можна захиститися від карієсу, організувати профілактику. Дана процедура вважається одним з найпродуктивніших методів для цього.

Герметизація фісур: вартість і головні особливості

У порівнянні з ціною на лікування карієсу в запущених стадіях вартість в цьому випадку набагато привабливіше. Є й інші переваги у процедури. Фіссури є рельєфні поглиблення натурального походження, які утворюються на жувальній поверхні зуба. Завдяки ним спрощується перетирання їжі. Паралельно вони є своєрідним фактором ризику, через якого може виникнути карієс. У поглибленнях відбувається скупчення харчових залишків, починає утворюватися характерний наліт. Якщо не вжити вчасно необхідних заходів, карієс стає практично неминучим.

Професійна герметизація фісур ціни на яку цілком доступні, являє собою безболісний процес. На один зуб витрачається зазвичай не більше третини години. Хороший стоматолог зможе виконати всі швидко, якісно і без неприємних відчуттів для маленького пацієнта. В результаті процедури створюється спеціальний захисний шар. Він може зберігатися протягом періоду від трьох до п'яти років.

В основі процедури лежить використання спеціального матеріалу, який наноситься прямо на зубну поверхню. Завдяки йому формується бар'єр захист, що виключає негативний вплив на зуб хвороботворних бактерій, нальоту. Герметик, який використовується в нашій стоматологічній клініці, сертифікований і відповідає всім світовим стандартам. Можна розраховувати на його продуктивність. Після нанесення герметик виділятиме іони фтору протягом цілого року, що гарантує ефективне захисне вплив. Також в процедурі використовується спеціальна шприц-ручка, яка виключає виникнення хворобливих відчуттів. Для дітей це важливо, тому що вони будуть почувати себе максимально комфортно в кріслі стоматолога, зможуть уникнути непотрібного стресу.

Ключові етапи

Правильно проведена герметизація фісур у дітей ціна якої доступна, дозволяє домогтися відмінного результату. Складається вона з декількох основних етапів. До них віднести очищення зуба за допомогою особливої пасти, після чого видаляється вся зайва слина, відбувається обробка антисептичним засобом. На нетривалий час на зуб наносять кислоту, висушують його. Потім наноситься герметик, який фіксується за допомогою світлового обладнання. Завершальним штрихом є нанесення гелю, лаку з фтором.

На те, як часто проводити процедуру, впливає велика кількість чинників. Треба враховувати індивідуальні особливо дитячого організму, своєчасність та якість дотримання основних гігієнічних процедур. Якщо регулярно відвідувати стоматолога, можна виключити утворення карієсу та інші неприємні наслідки. У більшості випадків процедура проводиться в віці до трьох років.

Краща герметизація фісур зубів

Щоб послуга була надана на високому рівні якості, важливо звернутися в перевірену стоматологічну клініку. Ми гарантуємо відмінну якість і безліч інших переваг:

  • В процесі використовується найкраще обладнання і тільки сертифіковані матеріали.
    Для комфорту маленького пацієнта робиться все можливе.
    Доктора володіють великим досвідом і найвищою кваліфікацією.

Завдяки цьому гарантується досягнення відмінного результату, який допоможе захистити дитину від освіти і розвитку каріозних процесів. Запит герметизація фісур Київ ціна допоможе дізнатися більше деталей, ознайомитися зі зразковими розцінками. Вартість визначається в індивідуальному порядку.