Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Видалення молочного зуба

Видалення молочного зуба
У 5-6 років молочні зуби у дітей починають самостійно випадати, поступаючись місцем постійним. Але іноді трапляються ситуації, коли доводиться вдаватися до видалення молочного зуба в стоматології. Основні показання до видалення молочних зубів:
  • Кіста біля основи молочного зуба.
  • Запущений карієс (коли зуб зруйнований настільки, що відновити його неможливо).
  • Молочний зуб хитається, але не випадає, тим самим травмуючи тканини ясен і викликаючи їх запалення.
  • Молочний зуб дуже довго не випадає і перешкоджає нормальному росту постійного зуба.
  • Серйозна травма зуба - скол або тріщина, перелом кореня.
  • Та інші.

Неймовірно важливо приділяти якомога більше уваги стану зубів дитини. Це завдання кожного відповідального батька. У деяких ситуаціях видалення молочних зубів стає необхідністю. Важливо регулярно відвідувати стоматолога, щоб ситуація не застала зненацька.

Особливості зміни та видалення молочних зубів

Молочні зуби в певному віці змінюються на корінні. Процес може розтягнутися на кілька років. Все залежить від особливостей організму та інших факторів. Різці зазвичай випадають в середньому в шість років. Останні молочні зуби можуть протриматися приблизно до тринадцяти років. Зміна є природним процесом, який проходить без зайвого незручності для дитини. Коли корінні зуби активно прорізаються, відбувається виштовхування молочних. Тимчасові зуби поступово випадають, тому що їх коріння розсмоктуються з плином часу.

За багатьма характеристиками молочні відрізняються від корінних. Вони мають уточненими стінкою альвеол. Для видалення це дуже важливо, тому як воно відбувається набагато простіше. Кваліфіковане видалення молочного зуба відбувається зазвичай без зайвого дискомфорту. Наш стоматолог готовий зробити все можливе, щоб кожен пацієнт розлучився з тимчасовими зубами без болю і негативних емоцій. Якщо коріння розхиталися, можна обійтися без анестезії. У деяких ситуаціях руйнування зуба може бути сильним, що призводить до необхідності видалити нерв. У цьому випадку використовується місцева анестезія.

Основні показання, за якими стоїть видалити молочний зуб

Якщо дотримуватися основних правил гігієни порожнини рота, раціонально харчуватися, зі зміною зубів не повинно виникати жодних проблем і труднощів. Все пройде безболісно і правильно. Але в деяких ситуаціях потрібно видалення в стоматологічній клініці. До основних показань можна віднести:

  • Зуб є рухомим, але протягом довгого часу не випадає, що призводить до больових відчуттів під час прийому їжі, викликає дискомфорт.
  • Освіта пульпіту.
  • Починається зростання корінного зуба, а молочний ще залишається на місці.
  • Сильне руйнування в результаті каріозних процесів, відсутність можливості провести ефективне поновлення.

У будь-якому з вищеописаних випадків фахівці рекомендують видалити тимчасовий зуб.

Як відбувається видалення молочного зуба у дитини?

Процедура має свої унікальні тонкощами. Все проходить в спеціальному кріслі за участю досвідченого стоматолога. Основним інструментом є спеціальні щипці. Вони встановлюються на зуб акуратно, щоб попередньо не пошкодити його через підвищену крихкість. Потім починає викручування, остаточним результатом якого є діставання з лунки. Коли зуб витягнутий, завданням стоматолога є вивчення лунки. Звідти має бути вилучено все зайве. У коні накладається спеціальний тампон. Щоб виключити інфікування, кілька годин після процедури краще не вживати їжу.

Є деякі рекомендації після видалення молочного зуба, дотримуючись яких можна уникнути ускладнень і проблем. Важливо не видаляти тимчасові зуби занадто рано, щоб не порушити формування правильного прикусу. Треба звертатися до надійних фахівцям, які гарантують безпеку.

Кваліфіковане видалення передніх молочних зубів

У нашій стоматології є всі необхідні умови, які дозволяють швидко і надійно організувати процедуру видалення. Процес є стандартним для передніх і задніх зубів. Спереду вони зазвичай тримаються не так добре, що спрощує процедуру. Важливо дотримуватися основних правил, використовувати якісні інструменти, щоб домогтися відповідного результату.

Якщо є показання до видалення молочного зуба, треба відвідати стоматологічну клініку. Якщо вибрати нас, можна розраховувати на індивідуальний підхід, висока якість обслуговування, адекватні ціни і безліч інших переваг. У разі виникнення питань у батьків, стоматолог готовий надати кваліфіковану консультацію. Своєчасний огляд допоможе зробити видалення більш безпечним і якісним. В процесі використовуються кращі інструменти та обладнання.