Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Видалення зуба (просте, атипове)

Видалення зуба (просте, атипове)
Видалення зуба мудрості може бути різного ступеня складності. Залежно від складності варіюється і ціна на процедуру.

У категорію найбільш простих і швидких видалень потрапляють зуби, які вже прорізалися, пародонтологічні зуби (які характеризуються сильною втратою кістки).

Складне видалення - це видалення зубів, які не до кінця "прорізалися" (які частково або повністю покриті слизової). Для видалення таких зубів проводяться додаткові хірургічні втручання, які відкривають доступ до зуба.

У категорію атипових вилучень входять зуби, що не прорізалися; які з усіх боків оточені кісткою; "Горизонтально лежать" зуби мудрості і т.д.

Зараз видалення зуба вважається однією з досить популярних процедур. Зазвичай вона необхідна, коли немає можливості врятувати зуб. Стоматологія активно розвивається. Тому список показань до видалення скоротився в значній мірі. Але в деяких ситуаціях тільки завдяки цій процедурі можна домогтися потрібного результату. Видалення може бути простим і атиповим. Другий варіант характеризується деякими ускладненнями. У будь-якому випадку важливо звертатися в клініку, яка зможе гарантувати високу якість, точність і інші переваги.

Просте і атиповий видалення зубів

Тільки в крайніх випадках використовуються відповідні методи. Такі ситуації можуть виникнути іноді при правильній гігієні і терапії. Є ряд причин, серед яких можна відзначити кілька основних, коли без видалення не обійтися. У цей список можна внести:

  • Ускладнення під час лікування каналів.
  • Неправильне розташування зубів, що призводить до хронічних травм.
  • Ортодонтичне лікування.
  • Іноді зуби негативно впливають на зовнішність пацієнта.
  • Відсутність можливості скористатися консервативними методами терапії і т.д.

Все частіше багато хто хоче видалити зуб мудрості Київ. У США така практика користується популярністю протягом багатьох років, тому що там зрозуміли, що в зубах мудрості немає ніякої практичної користі. Вони часто піддаються гниттю, що може спровокувати безліч проблем зі здоров'ям ротової порожнини. Тому видалення стає ідеальним вирішенням проблеми. На видалення зуба мудрості ціна залежить від ряду факторів, серед яких складність процедури та багато іншого.


Процес відбувається в кілька основних етапів. На першому проводиться підготовка. Рот прополіскують за допомогою антисептичних засобів, після чого вводиться анестезія. Вона залежить від стану зуба, його місця розташування та інших нюансів. Все визначається в індивідуальному порядку для кожного окремого пацієнта. Після цього настає безпосереднє видалення за допомогою спеціальних інструментів. Зуб розхитується, витягується з лунки. Потім вона очищається від залишків гною, крові, всього іншого. Зверху накладаються стерильні тампони. В окремих випадках лунка вшиваються. Професійне видалення зубів Київ може знадобитися багатьом. Головне звернутися до кращих фахівців.

Ефективне видалення зубів в Києві

Просте і атиповий видалення може знадобитися в різних ситуаціях, іноді раптово. Щоб проблема не застала зненацька, потрібно звернутися в сучасну стоматологічну клініку. Ми гарантуємо, що будь-яка проблема буде вирішена максимально швидко і кваліфіковано. У штаті є фахівці, які відповідають за видалення. Все відбувається безболісно, навіть в найскладніших ситуаціях. Можна розраховувати на високу якість, оптимальні ціни і інші плюси, якщо звернутися в нашу клініку. Запит видалення зуба мудрості Київ ціна допоможе ознайомитися з різноманітними тонкощами, вартістю та іншими нюансами. Після видалення проводяться всі необхідні маніпуляції, спрямовані на швидке відновлення.