Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка металокерамічна на імпланті

Коронка металокерамічна на імпланті
Металокерамічна коронка - це ортопедична конструкція, що має основу з металу або різних сплавів (зазвичай кобальтохромового або нікель-хромовий).
На металевий каркас наноситься шар кераміки (близько 0,5 міліметра товщиною). Металокерамічна коронка на імпланти з вигляду не відрізняється від звичайної, встановленої на опудало натуральний зуб, але має відмінні риси в своїй конструкції - вона з'єднується з абатментом (перехідником між имплантом і протезом) за допомогою особливої системи кріплення.

При недостатньому догляді з зубами можуть траплятися різноманітні неприємності, наприклад, сильний карієс. Він може зламатися і в результаті травми. У такому випадку потрібна професійна реставрація, в якій часто застосовується металокерамічна коронка. Вона являє собою один з найпоширеніших варіантом через свою доступності. За допомогою штучної конструкції можна відновити зуб, зміцнити його, виключаючи руйнування в подальшому.

Металокерамічні коронки і їх ключові особливості

У стоматології металокераміка використовується протягом багатьох років. Серед основних причин такої популярності можна відзначити естетичну привабливість, надійність і адекватну вартість. Такий метод протезування прийнято використовувати, коли реставрація потрібно тільки одному зубу. Але в деяких випадках її можна застосувати і для відновлення відразу декількох зубів. Часто застосовуються вони у відновленні жувальних зубів.

Якісна коронка металокерамічна складається зі спеціальної конструкції. В її складі є металева основа і покриття з кераміки. Воно наноситься в кілька шарів безпосередньо на каркас. Завдяки випалу кожного нового шару гарантується відмінний рівень міцності. За своїми параметрами матеріал стає схожим на натуральну зубну емаль. Напилення володіє природним відтінком зубів. В індивідуальному порядку вибирається відповідний колір, щоб новий зуб гармоніював з природними.

Процес установки відрізняється порівняльною простотою. Зуб, який буде покритий за допомогою цієї коронки, попередньо трохи обточується з різних сторін. У деяких випадках видаляються нерви. Використовується тимчасовий цемент, який передбачає невеликий термін перевірки. Потім коронка стає вже на постійний цемент.

Відносно невисока ціна металокерамічної коронки вважається її головним плюсом і основною причиною популярності. У порівнянні з деякими іншими видами коронок цей вважається одним з найдоступніших. У виробництві можуть використовуватися різні види сплавів, що залежить від фінансових можливостей пацієнта. Найбезпечнішим варіантом вважаються сплави, в основі яких лежить золото. Вони відрізняються естетичною привабливістю і довговічністю. Безпека також вважається важливим гідністю.

Коронки з металокераміки в Києві

Замовити їх установку в Києві можна в різних місцях, але не скрізь гарантується такий набір переваг, як в нашій стоматологічній клініці. Серед основних можна відзначити:
  • Використання якісних матеріалів і технологій.
  • Тільки кваліфіковані фахівці.
  • Гарантія якості і т.д.
Ми намагаємося пропонувати самі адекватні ціни на коронки з металокераміки в столиці, що дозволяє багатьом без істотного збитку для бюджету організувати ефективне відновлення пошкоджених зубів. Якісно виготовлена коронка може прослужити приблизно десять років, якщо дотримуватися основних правил використання. Щоб домогтися цього, бажано регулярно відвідувати стоматолога, який проведе необхідний огляд.